Moen Opticiens: al ruim 30 jaar oog voor de klant Gegarandeerd slank bij professional Anne Bruin, gewichtsconsulente Vijf verschillende sporten tijdens de SportXperience f ll syi 1* 11 J t 85-jarige heer Bijl 45.000e bezoeker Het Baafje re Bridgeclub Sans Atout Heiloo weer van start - UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 2021 Iedereen is welkom in de praktijk van Anne. Aangeleverde foto HEILOO - Bij Moen Opticiens kunt u ook in deze tijd met een gerust hart uw ogen laten meten en/of een nieuwe bril passen. We helpen u graag en vooral veilig. HEILOO - Na ruim 1,5 jaar gedwongen stilstand als gevolg van COVID-19, gaan de clubbridgers in september weer van start met de competities. Om te blijven voldoen aan de coronarichtlijnen zijn goede afspraken gemaakt met de speellocatie het Trefpunt. Er is nog plek voor enkele nieuwe leden, dus u kunt zich (weer) aanmelden. HEILOO - Zwembad Het Baafje mocht op vrijdag 3 september de 45.000e bezoeker van dit zwemseizoen verwelkomen. De geluk kige is de heer Otto Bijl. De heer Bijl is 85 jaar jong en sinds de opening van het zwembad een dagelijkse banenzwemmer. De heer Bijl ontving naast een bos bloemen ook een persoonlijk abonnement voor het seizoen 2022. Aangeleverde foto én van bekende modehuizen. In Heiloo en Castricum staan onze opticiens klaar om ervoor te zorgen dat uw ogen de juiste behandeling én aandacht krijgen. Wanneer u een afspraak maakt, dan nemen we alle tijd en hoeft u niet te wachten. HEILOO - “Iedereen is welkom in mijn praktijk en niemand hoeft zich te schamen voor zijn of haar eetgewoonten. Emotie- eten, geen maat kunnen hou den met suikers of gewoon een paar kilo lichter willen zijn, het is nooit te laat om te werken aan een gezond lichaam en af te rekenen met ongewenst (vr) eetgedrag!” aldus gewichtscon sulente Anne Bruin. Elke drie of vier weken staat er een andere sport op het pro gramma, waarbij achtereenvolgens BMX, basketbal, badminton, karate en voetbal aan bod komen. Zo ont staat de unieke mogelijkheid te ontdekken waar de interesses en talenten van de kinderen nu écht liggen. Na afloop van het sport- Anne dé weg óndanks dat je best op je voe ding let? Dan is cryolipolyse oftewel vetbevriezing een zeer doeltreffende methode om speciaal met deze pro bleemgebieden af te rekenen! seizoen ontvangen de deelnemers bovendien een sportadvies op maat. Deelnamekosten voor het complete seizoen (18 weken) bedragen 65. Kijk voor meer informatie en om je aan te melden voor dit project op www.sportenbewegeninheiloo.nl Uiteraard met een mooie ope- ningsaanbieding en een gratis voe dingsadvies! Anne haar consulten worden vaak geheel of gedeeltelijk vergoed door verzekeraars. Je beoefent elk van de vijf spor ten gedurende drie of vier weken. Elke sport beoefen je op een andere sportlocatie in Heiloo. Per sport kunnen de trainingsdagen en -tij den verschillen. De eerste sport die op het programma staat is BMX waarbij er elke woensdagmiddag getraind wordt van 16.00-17.00 uur op de crossbaan bij de Boscrossers. Aan het einde van het sportseizoen heb je zo heel veel verschillende sporten en sportlocaties verkend en zijn de deelnemers klaar voor een advies op maat, om te bepalen welke sport nou écht bij hen past. spierpijn. Vetcellen worden afgebro ken en nieuwe spiervezels worden gevormd. De resultaten zijn echt ongekend goed en zijn na de eerste behandeling al zichtbaar. Voor informatie kunt u bellen: 072 - 5332636 of mailen naar info@ lekker-slank. com Aanmelden 65,- per sport seizoen van 18 weken) kan via www. sportenbewegeninheiloonl NIEUW BIJ ANNE: EMSculpting PRO behande ling! Wil jij ook een gespierde plat te buik, strakke billen, benen of armen? Dat kan nu! Een behande ling van 30 minuten staat gelijk aan maar liefst 20.000 sit-ups, crunches of squats en dat nagenoeg zonder Voor informatie kunt u contact opnemen: 072 - 5063609 of 06 - 53362453 Bel voor een afspraak: Heiloo 072 - 5332595 of Castricum 0251 - 656695. Tip: op donderdag 23, vrijdag 24 en zaterdag 25 septem ber hebben we nog een zonnebril 3-daagse met kortingen oplopend tot 60%! Vijf FCC Heiloo, Anne werkt niet met een dieet maar met gewone, gezonde voe ding. “Voor iedereen die bij mij over de drempel stapt zet ik me voor de volle 100% in, of je nou 5 of 50 kilo wilt afvallen.” Programma met de virtuele maagband Ook biedt ze het programma aan met de virtuele maagband. “Een zeer doeltreffend programma om gewicht te verliezen”, zegt Anne, “en speciaal bedoeld voor mensen die willen afrekenen met dat eeuwige jojo-effect of vervelende gewoontes zoals emotie-eten, (vr)eetbuien of bijvoorbeeld een suikerverslaving. Ik boek echt ALLEEN maar positie ve resultaten met dit mooie afslank- programma en ben heel blij dat ik dit kan aanbieden in mijn praktijk.” 1 Wilt u uw ogen laten meten of overweegt u de aanschaf van een nieuwe bril of contactlenzen? Alle voorzorgsmaatregelen zijn door ons genomen. Bij Moen Opticiens werken we met de beste merken. In Heiloo en Castricum bestaat de collectie brillen uit een prettige mix van authentieke brillenmerken Ook bij Anne Bruin: Cryolipolyse, dé oplossing tegen hardnekkig vet! NU MET 100, - EURO KORTING! Want wil bij jou dat hardnek kige vetlaagje op je buik, maag, benen, dijen of armen maai- niet HEILOO - Woensdag 22 septem ber start weer de eerste les van de SportXperience, een nieuw initiatief in Heiloo voor kinde ren van 6 en 7 jaar. Vijf lokale sportverenigingen hebben de handen ineengeslagen samen met de buurtsportcoaches, waardoor de deelnemers gedu rende 18 weken maar liefst vijf verschillende sporten kunnen uitproberen. verenigingen, waaronder de Boscrossers, Flashing Badmintonvereniging ‘t Vennewater, Karatevereniging Funakoshi en voetbalvereniging HSV Heiloo zijn de samenwerking met de buurtsportcoaches van Holland Sport aangegaan. Met de coördinerende ondersteuning van de buurtsportcoaches zal de tweede SportXperience deze maand van start gaan. Zitje minimaal in groep 3 en ben je zes of zeven jaar? Dan kim je hier aan meedoen. 4 Moen Opticiens neemt alle tijd voor u. Aangeleverde foto Tijdens de SportXperience kunnen kinderen kennismaken met vijf verschillende sporten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 11