40e Katerloop op 12 september Doe mee aan een proefles rock-‘n-roll een sterrenkundige Doe mee aan World Cleanup Day Hoe verkoop ik mijn caravan? wm CLEANUP Aan tafel met... REGIO 15 Elckerlyc start schooljaar met picknick RDCKRROU - UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 2021 Poortersfeest Purmerend 2014. Aangeleverde foto REGIO - Klein, groot, nieuw, wat ouder en elk merk, vertelt Dick Molenaar me tijdens een gesprek over caravans. “De caravan is de afgelopen jaren populair onder kampeerders en veel mensen zijn op zoek naar een cara van. Maar er zijn ook veel mensen die hun caravan willen verkopen. En daar kom ik om de hoek kijken”, vertelt hij. Dick Molenaar is name lijk inkoper van caravans en hij heeft het na de zomer enorm druk. Hij rijdt door het hele land om cara vans in te kopen. “Maar hoe werkt het dan als ik mijn caravan wil ver kopen?” vraag ik aan Dick, want je kimt hem ook op Marktplaats zet ten. Het is eigenlijk heel makkelijk. Dick Molenaar komt bij u aan huis door heel Nederland, bespreekt de prijs en verzorgt het papierwerk m.b.t. de verkoop van de caravan. Als dit allemaal akkoord is dan ver zorgt hij het transport. Kortom, alles vanuit uw eigen huis. Handig, goede service, goede prijs en uw cara van wordt keurig opgehaald. Wilt u ook een caravan verkopen? Belt u dan Handelsondememing Dick Molenaar: 06 - 57778094. de vrijdagochtend is bedoeld voor pensionado’s en/of mensen die geen andere verplichtingen overdag heb ben. Voor mensen met enige rock- ’n-roll danservaring is er op woens dagavond een vervolgcursus van 20.30 tot 21.30 uur. De kosten voor deelname bedragen 80 voor tien lessen. De start is om 10.00 uur vanaf het plein bij Heeren van Limmen. De wedstrijd start met een loop voor de jeugd van de basisscholen. Zij ren nen 1 of 2 kleine rondes via de tuin van de kerk naar de Meidoomlaan en langs de Lage Weide weer terug. Voor deze lopers is deelname gratis en ligt er een leuke prijs klaar. Vanaf 10.30 start de loop van 5 en 10 km, respectievelijk 1 of 2 ron des, door de oostkant van Limmen. De winnaars verdienen een plekje op het erepodium. Deelname aan deze loop kost 5, te voldoen bij inschrijving (op het plein van Heeren van Limmen). Als het nodig is voor sportbeoefening is 1,5 meter afstand niet noodzakelijk. Na de wedstrijd dienen de sporters, net als toeschouwers en supporters, de 1,5 Altijd al eens meer willen weten over ons sterrenstelsel, of die daar buiten? Kom dan aan tafel bij een sterrenkundige, die een tipje van de sluier kan oplichten en graag zijn kennis deelt met anderen. HEILOO - Vrijdag 3 september was het een gezellige bende tijdens de openingspicknick op de Elckerlyc, basisschool voor freinetonderwijs. Ouders konden na lange tijd weer eens rustig bijpra ten met elkaar of juist kennismaken. Ondertussen waren de kinderen zo druk met spelen dat zij amper tijd maakten om iets te eten. Zo is op Elckerlyc het nieuwe schooljaar succesvol gezamenlijk afgetrapt. Foto: Robert van der Eng - Zaterdag organiseert Wanneer Je bent van harte welkom tijdens deze Aan tafel met.op donderdag 16 september van 10.30 tot 12.00 uur bij Huys Egmont, Slotweg 46-48, 1934 CN in Egmond aan den Hoef. De toegang is gratis. Aanmelden via www.bknw.nl/agenda Aan tafel met... Aan tafel met.geeft mensen uit het dorp de gelegenheid om hun ver haal of kennis te delen met anderen. Dit kan een interessant beroep zijn, een leuke hobby, een onderwerp en organisaties. Het doel van deze dag is om zo veel moge lijk mensen enthousiast te maken om samen aan de slag te gaan voor een schonere buurt. In 2020 zijn 40.000 mensen bij 2.500 verschillende schoonmaak projecten in actie gekomen, meter afstand in acht te nemen. De organisatie verzoekt iedereen om zich te houden aan de coronamaat- De opruimactie op zaterdag 18 september duurt van 10.00 - 15.00 uur. Er wordt verzameld bij Staokay aan de Herenweg 118 in Egmond- Binnen. Daar krijgen de deelnemers alle benodigdheden om aan de slag te gaan. Om u aan te melden, ga naar www.stayokay.com/nl/cleanup regelen zodat het een geslaagde wedstrijd kan worden. Pak je loop- schoenen uit de kast en wees erbij! dat je na aan het hart ligt of iets inte ressants dat je hebt (mee)gemaakt. De tafel in Huys Egmont biedt zo een podium voor interessante work shops, verrassende presentaties en boeiende verhalen. Als je zelf eens een ‘Aan tafel met.wilt verzorgen kimt je je aanmelden bij de mede werkers in de bibliotheek. HEEMSKERK - Op woensdag avond 22 september kunnen liefhebbers van rock-’n-roll van 19.30 tot 20.30 uur meedoen aan een proefles voor beginners. EGMOND-BINNEN 18 september Stayokay door heel Nederland opruimacties in het kader van World Cleanup Day. Op deze dag steken in 180 landen vele men sen de handen uit de mouwen om zwerfafval te verzamelen. Doet u ook mee? EGMOND AAN DEN HOEF - Ons heelal heeft nog steeds, na eeu wen van studies, vele geheimen voor ons. Maar tegelijkertijd hebben we ook ontzettend veel geleerd over wat er allemaal gebeurt in die oneindigheid waar onze planeet in zweeft. LIMMEN - Na een jaar zonder Katerloop kan de 40e editie dit jaar doorgaan. Deze jaarlijks terugkerende hardloopwed strijd, georganiseerd door de Limmer Ijsclub, vindt plaats op zondagmorgen 12 september tijdens het kermisweekend in Limmen. In Nederland wordt de World Cleanup Day gecoo'rdineerd door Plastic Soup Foundation en gesteund door tientallen bedrijven Deze les vindt plaats bij Dance Studio Patty aan de Kerkweg 219a (aan de sportboulevard). Aansluitend kan men zich inschrij ven voor een beginnerscursus. Op vrijdagochtend 8 oktober wordt op dezelfde locatie van 10.30 tot 11.30 uur een proefles gegeven voor 55-plussers. Om verwarring te voorkomen: de cursus op de woensdagavond is OOK voor men sen boven de 55 jaar. De cursus op Voor aanmelding en/of informa tie bel Elma: 06 - 20239119. Het is ook mogelijk om een e-mail naar infofab50s@gmail.com te stu ren. Of kijk op de website www.dansschoolfabulousftfties.nl voor informatie. De Katerloop of Kermisrun is jaarlijks een groot succes. Foto: Archief Uitkijkpost Dick Molenaar kan je helpen als je je caravan wilt verkopen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 15