Het hart van Heiloo schittert als nooit tevoren F Klik Tik in Bibliotheek Heiloo LUKKA brengt ‘Venetia’s Air’ in Cultuurkoepel p’s-airj 1 (WH DUI N-CLfll 3 puim Vervolg van de voorpagina: Werken met computer en tablet J i UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 2021 Norma geeft de lens door aan Peter Keesman. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. DOW M UNS VIM... “We hebben veel te lijden gehad tijdens de horecasluiting vanwege corona. Tijdens deze periode heb ben wij de afhaal- en bezorgservice opgezet maar die is uit zijn jasje gegroeid, de keukencapaciteit van Wildschut is nu te klein. Om de financiën recht te trekken besloten wij Brasserie Veldt erbij te nemen met haar grote keuken, zodat wij de afhaal- en bezorgservice kunnen voortzetten. Onze ooms geloofden in ons plan en hebben ons financi eel geholpen”, aldus een dankbare Mirjam. Je kunt niet alles in de hand hebben Mirjam, Jules en Rob zetten nu de puntjes op de i en gaan daarbij gedetailleerd te werk. Vlak voor het interview wordt de nieuwe bezorg- bakfiets geleverd, er komen binnen kort heerlijke smoothies op de kaart die natuurlijk even voorgeproefd moeten worden en met trots laat Mirjam de gepimpte toiletten zien. Het kleurrijke terras met schapen kleedjes, veel bloemen en planten en heerlijke kussens wordt onder tussen uitgezet. Administratie De administratie is bereikbaar op tel. 072-5330175 ofvia administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Maar je kimt niet alles in de hand hebben. Tijdens het interview komt een gemeenteambtenaar een mon ster nemen van de prachtige karak- Redactie De redactie is bereikbaar op tel. 072-5351071 ofvia redactie@uitkijkpost.nl. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. teristieke iep die volgehangen is met witte lampions. De boom op het terras waar gasten al tientallen jaren hun kop koffie onder drin ken blijkt ziek. “Hij moet eruit. Wij zouden graag willen dat de stronk blijft staan maai' als er meer iepen in de omgeving staan moet alles eruit, ook de wortels die zich in de loop der jaren verspreid hebben onder het terras”, zo legt Jules uit. Toch staan de nieuwe uitbaters van Brasserie Veldt er niet te lang bij stil. Er is namelijk werk aan de win kel want de eerste koffiegasten mel den zich alweer. HEILOO - Wilt u samen de eer ste stappen zetten op de compu ter of tablet? Of heeft u al enige ervaring en wilt u verder leren? Tijdens deze gratis cursus in Bibliotheek Heiloo kunt u hier mee aan de slag. De bibliotheek helpt u op weg Klik Tik is een oefenprogram ma dat stap voor stap uitlegt hoe de Deze cursus gaat alleen door bij voldoende vooraanmeldingen. Uiteraard nemen we de dan gelden de coronamaatregelen in acht. computer en internet werken. Via filmpjes bekijkt u de eenvoudige uitleg en daarna gaat u aan de slag met praktische oefeningen. Heiloo beleeft de première van de nieuwe voorstelling. Aangeleverde foto (Ingeburgerde Heiloosej Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek rfm.m uH hisï F ij>- •JlMwv..-. leven brengen, gezien door de ogen van anderen vanuit eigentijdse opvattingen en maatschappelijke dilemma’s. Tijdens deze voorstel ling verplaats je je in gedachten naar Engelse hofkringen rond 1630 waar het dilemma van liefdeskeuzes als herkenbaar thema centraal stond. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur dl. 09.00 -17.00 uur wo. kantoor GESLOTEN wel per e- mail bereikbaar do. 09.00 -12.00 uur vr. 09.00 -14.30 uur Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op tel. 072-5351072 ofvia verkoop@uitkijkpost.nl. Op de eerste bijeenkomst krijgt u uitleg over het programma Klik Tik en kiest u met welk onderdeel u wilt oefenen. Vervolgens kunt u iedere woensdag onder begeleiding van een bibliotheekmedewerker oefenen in de bibliotheek van 10.30 tot 12.00 uur. De première vindt plaats op vrij dag 17 september om 20.00 uur in de Cultuurkoepel Heiloo. Kaarten a 15 zijn te koop via cultuurkoepelheiloo.nl het VW-kantoor op Willibrordus. WWW. of bij Landgoed Opgave of meer informatie: www. bibliotheekheiloo.nl Aanmelden kan ook bij de servicebalie van de bibliotheek of telefonisch via 072 - 5330670. Wanneer: 6 woensdagen van 22 september t/m 27 oktober van 10.30 - 12.00 uur. “Mijn vader Willem Glas, een echte Heilooër, is in de oorlog in Engeland terechtgekomen, waar hij mijn moeder leerde kennen. Ik ben daar in 1951 geboren. In januari 1961 is ons gezin naar Heiloo verhuisd. Mijn eerste schooldag op de Nicolaas Beetsschool zal ik nooit vergeten, ik was waarschijnlijk de eerste niet-Nederlands sprekende leerling. Dat was zo bijzonder dat na de middagpauze de hele klas voor de deur stond om dat vreemde meisje op te halen. Een van die kinderen was Greetje Blakborn, die nog steeds mijn goede vriendin is. Mijn Engelse roots verklaren mijn hobby’s, Lawn Bowls spelen. Ik ben 25 jaar voor Nederland op internati onale toernooien uitgekomen. Patchwork en quilten doe ik al 30 jaar en ik heb er vele gecreëerd. Een quilt maken kost heel veel tijd en materiaal, dus ik schenk ze alleen aan kinderen, kleinkinde ren en mensen die mij na aan het hart liggen.” Deze theaterproductie heeft opnieuw een historisch gegeven en speelt ook weer in een passende context. Het terugkerende thema in het werk van LUKKA is gestalte geven aan een mens die in de ver getelheid is geraakt maar in vroeger tijden wereldberoemd was. LUKKA wil voor ze opkomen en hen tot y 1 'ïjiKpL E.m HEILOO - Na het succesvolle ‘Variaties op Vermeer’ brengt LUKKA de nieuwe muziek- theatervoorstelling ‘Venetia’s Air’ naar de Cultuurkoepel in Heiloo. Jules en Mirjam van Brasserie Veldt (Rob ontbreekt op de foto). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3