‘Ouderwetse’ fietsronde CDA Heiloo COLUMN Tough walls floors Watertappunt De Springschans geopend BEDRIJF 5 Onderbuik Dick de Scally Stoere maar stijlvolle wand- en vloerafwerkingen Welkom ha UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 2021 Tekst en foto: Linda van Rozendaal Stijlvolle betonlook gietvloer. Aangeleverde foto Het eerste flesje water is gevuld! Leefbeton vloeren De gietvloeren van Tough walls floors hebben een leefbeton uitstra ling. Dat wil zeggen: ze hebben de structuur van een betonlook vloer waarbij de structuur en de kleur zijn aan te passen. “We kunnen een vloer strak aansmeren maar ook zijn andere structuren en lichtere of donkerder kiemen mogelijk. Het aanbod is groot”, vertelt Sem. De vloe ren hebben een strak design en een industriële en modieuze uitstraling. Ook voelen ze comfortabel en warm aan. De gietvloer heeft een lange levensduur. Het materiaal is sterk, slijt- en stootvast. Ook is de giet vloer onderhoudsvriendehjk: het materiaal is vloeistofdicht omdat het geen naden heeft. Een ander voordeel is volgens Sem dat plavuizen en tegels er niet uitgehaald hoeven te worden. “Onze gietvloer smeren we er gewoon overheen.” Daarnaast is het te combineren met vloerverwar ming. Goed te begrijpen dat deze vloeren tegenwoordig hip en trendy zijn. Betonlook wandafwerkingen Tough walls floors geeft wanden een metamorfose door stuc aan te brengen. Net zoals dat geldt voor de vloeren, kunnen klanten kiezen voor meerdere structuren en kleuren. Sem: “De opties zijn eindeloos. Of het nu modem, industrieel of klassiek is, wij kunnen het maken zoals onze klanten het willen. We maken verschillende creaties van stuc: betonlook wanden, een ontkiste plankenwand en Beton Cire. Daarnaast hebben we diverse zelf ontwikkelde, stijlvol gestucte wanden.” Advies en showroom Elke vloer of wand heeft een andere look-and-feel en vooral daarom is goed oriënteren belangrijk. Dat kan op de website van Tough walls floors. Een belangrijke aanrader is een kijkje in de showroom in Hensbroek. Sem: “Dan kun je het zelf zien, vergelijken, voelen, testen en beleven.” Daarnaast onderhouden Sem en Kees nauw contact met hun klanten en geven ze graag het juiste advies. “Zo doen we altijd een schouw voordat we tot uitvoering overgaan. We kijken dan op locatie wat de mogelijkheden zijn en wat de beste aanpak is. Zo zorgen we voor tevreden klanten.” HENSBROEK - Betonlook wand- en vloerafwerkingen zijn ver krijgbaar in verschillende structuren, kleuren en tinten. Ze geven jouw woning een stoere maar toch stjjlvolle, warme en moderne uitstraling. Dat is het aanbod van Tough walls floors in Hensbroek, vlakbij Alkmaar. De showroom is iedere zaterdag op afspraak geopend. Een afspraak maken kan via e-mail of telefonisch. Dat geldt ook voor HSV, die juist die ochtend eindelijk weer een regu lier programma had. Daarnaast ging het CDA ook in gesprek met omwo nenden over een plan voor een inbreilocatie aan de Westeiweg. Nu ziekenhuizen niet meer over speeld worden door COVID-19- patiënten, maken ze een zogeheten inhaalslag, wat betekent dat het ‘gewone werk’ weer aangepakt wordt. Ik was aan de beurt voor een darmonderzoek. Nadat de afspraak was gemaakt, bazuinde ik in het rond ‘dat ik van binnen bekeken zou worden’. Ik raad u De leerlingen bekeken de ope ning door de nieuwe burgemeester aandachtig. Als het iets te luid ruchtig werd, staken de leerkrach ten hun duim in de lucht; op De Springschans het teken dat de leer lingen stil moeten zijn. Dat dit won derbaarlijk goed werkte, bleef ook door de burgemeester niet onop gemerkt. “Dat moet ik onthouden, want dat kan best handig zijn tijdens een vergadering”, aldus Mascha ten Bruggencate. Na het onthullen van aan: nooit vertellen. Sommige luis teraars hebben er ervaring mee en beschrijven een aantal helse minu ten. Dat stelt niet erg gerust. Maar ja, dit is wel voor je bestwil. Het slachtoffer krijgt de keuze: roesje of geen roesje. Ik had uit de diverse verhalen van inslapers begrepen dat een roesje wel prettig is. Van erbij-blijvers hoorde ik datje dan een unieke ervaring mist. Wat het unieke is aan een kwartiertje helse pijnen, wist ik toen nog niet. Nu wel. De anesthesist en de twee ver pleegsters die de hele dag dit bin nenwerk uitvoeren, vind ik niet te benijden. Nou ja, mezelf ook niet. De camera die de darmen afspeurt naar onregelmatigheden is weliswaar heel klein, maar hij moet tijdens die speurtocht boch ten door, waarbjj die geholpen moet worden. Het bochtenwerk is voor de verpleegsters, die heel hard je arme buik kneden. Je mag au roepen. Met een lichte draaiing van je hoofd kun je op een monitor ‘meekijken’ naar je binnenkant. En dat is nou het unieke. De schone darmwand ziet er vrijwel hetzelfde uit als dooraderde hersenen van een mens: met een crème-roze kleur en versierd met een patroon van vuurrode bloedvaten. Toen ik dat unieke zag, begreep ik dat een deel van de mensheid denkt vanuit die onderbuik en dat uitlegt als hersenwerk. het watertappunt werd het eerste flesje direct gevuld door de burge meester. Ten Bruggencate: “Ik hoop dat jullie nog heel veel flesjes met heel veel water gaan drinken. En nu hebben jullie dus meteen gezien wat een burgemeester doet, dat is namelijk: dit,” aldus de burgemees ter die daarmee gelijk antwoord gaf op de vraag van de kinderen “Wat doet een burgemeester?” Tough walls floors Dorpsweg 63A, 1711 RG Hensbroek (nabij Alkmaar) Telefoon: 06-31542697 Website: www.toughwalls.nl E-mail: info@toughwalls.nl “Doordat onze klanten kunnen kiezen voor een compleet eigen stijl en geen enkele vloer of wand precies hetzelfde oogt, voelen onze pro ducten heel speciaal aan. We bieden een ‘one of a kind' afwerking, een echte ‘eyecatcher’ in de woning”, vertelt Sem Hoogewerf. Samen met zijn vader Kees maakte hij al veel mensen blij met een compleet nieuwe uitstraling van hun woning of bedrijfspand. “Altijd iets moois aanbieden wat er thuis uitspringt is fantastisch om te doen.” Aan niemand minder dan burge meester Mascha ten Bruggencate de eer om het watertappunt officieel te openen, onder toezicht van leer krachten en enthousiaste leerlingen natuurlijk. Directeur Gijs Nolet: “Wij zien het samen werken met ouders aan bewustwording van kinderen met betrekking tot het gebruik van de leefomgeving als een belangrijk onderdeel van burgerschapsvor- ming. Ons motto van de school is niet voor niets ‘samen leren samen leven’. Dit project maakt deel uit van de Gezonde School. Voor onze school zijn dit vervolgstappen in verduurzaming. In de zomervakan tie is de gehele school voorzien van ledverlichting. Ook gaan er veel zonnepanelen geplaatst worden. De mogelijkheid om zonder gas het gebouw te verwarmen wordt onderzocht. Als dat lukt worden we de eerste volledig duurzame basis school van Heiloo.” HEILOO - De opening van het schooljaar ‘21-’22 van basis school De Springschans kreeg een duurzaam tintje. Op woens dagochtend 2 september werd het nieuwe watertappunt op het schoolplein naast de hoofdin gang officieel geopend. Wilt u ook dat de CDA- fractie langskomt of wilt u met hen in gesprek? Geef dan een seintje aan Hessel Hiemstra: jhhiem@quicknet.nl In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 295 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG FJ p I Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding DLLIvll I graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - CDA Heiloo heeft afgelopen zaterdag weer een fietsronde gedaan. Onder ande re ging de fractie op bezoek bij de Tennis Padel Club Heiloo, waar het bruist van de activitei ten. Hartelijke ontvangst door de voorzitter van TPC Heiloo, Ton Verberne. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5