Nieuwbouwspecialist Teer bouwt aan toekomst Judoka’s Doj'o ‘t Loo strijden om tickets NK Cor Bakker en Fay Claassen met Songs of Liberty in de Cultuurkoepel Historische Vereniging Heiloo verwelkomt 1500ste lid 8 y* r' i 1 1 UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 2021 Rob Door: Kars Zoon In de ochtend waren de dames en de lichte mannen aan de beurt. Sija Coolegem wist na een paar wedstrij den de derde plek binnen te halen. Björn Krom, die in zijn kleine poule geen wedstrijd wist te winnen, werd ook derde. Celine Kleimeer, eigen lijk nog een judoka tot 15 jaar, won twee wedstrijden, maar kwam in haai- finalepartij net iets te kort en kreeg het zilver omgehangen. ‘s Middags waren de grote man nen aan de beurt. Job Kroon kon helaas niet winnen, maar stond hard te strijden. Di An Tan, Yesper Brunekreef, Pablo van Ginkel en Elvin Groefsema wonnen allemaal twee wedstrijden en stonden aan het einde om het brons te strijden. Helaas trokken alle vier mannen aan het kortste eind en konden zich daardoor net niet plaatsen. Ze heb ben allemaal na de jaarwisseling nog een kans om zich dan alsnog te plaatsen voor het NK. Stan de Laleijne kwam net iets te kort om te winnen in zijn poule maar plaatste zich wel voor het NK. Björn, Celine, Sija en Stan zijn de vier judoka’s die op 18 september op het NK in Den Haag ervaring op mogen doen. Het wordt een dag om keihard te strijden. HEILOO - Op zaterdag 4 septem ber verwelkomde de Historische Vereniging Heiloo de familie Van der Laan als 1500ste lid. HEILOO - Veel componisten en tekstschrijvers gebruiken sinds de bevrijding hun vrije geest om de vrijheid hoorbaar en voel baar te maken in hun liedjes. De mooiste, ontroerendste, vrolijk ste en meest indringende daar van hoor je deze avond. Cor Bakker en Fay Claassen hun verborgen schatten. zei Josta, die ook Paul verraste met bloemen. De familie Van der Laan (Bram, Sylvia en dochter Carny, die haar vriend Cas had meegeno men) zijn Heilooërs. Ze emigreer den in 2018 naar Florida omdat de gelegenheid zich voordeed, maar waren voor corona uitbrak weer terug. Vóór hun emigratie woonde de familie in Ypestein, nu op de Kennemerstraatweg. Sylvia vertelt dat het een logische beslissing was om lid te worden van de zeer actie ve Historische Vereniging: “Ik vind de geschiedenis van Heiloo ontzet tend boeiend. Als kind fascineerde archeologie me al. Ik heb ook bij Baduhenna gewerkt. Als familie vinden we het geweldig dat we met zo’n klein bedrag zo’n mooi werk kunnen steunen. We vinden eigen lijk dat iedere Heilooër een donatie zou moeten doen aan de Historische Vereniging en hun mooie museum.” wilt besteden aan het feit dat we al 75 jaar in Nederland in vrijheid en vrede mogen leven, dan mag u dit bijzondere programma niet missen. HEILOO - Zondag 5 september werd er voor het eerst sinds anderhalf jaar een judotoer nooi gehouden. En niet zomaar een. Er werd gestreden om een ticket voor het Nederlands Kampioenschap tot 18 jaar. Nieuwbouwspecialisten Burger en Sofie Kochx: “Wij onder scheiden ons door een unieke manier van werken. Teer begeleidt het project van concept tot uitvoe ring en adviseert en optimaliseert de projecten met een optimaal resul taat tot gevolg.” Binnenkort start de verkoop van appartementen in het centrum van Beverwijk en zowel appartemen ten als vrijstaande woningen in het Binnenduin in Beverwijk. Ook voor luxe recreatie-appartementen in Bergen aan Zee is de vooiinschrij- ving gestart. “Belangrijk is dat men sen zich goed voorbereiden. Een waarde-indicatie van de huidige eigen woning - als daar sprake van is - is een goed begin, maar ook een vrijblijvend hypotheekgesprek zorgt eivoor dat je als koper je huiswerk goed aan het doen bent. Uiteraard bieden wij al deze servicegesprek- ken onder één dak.” Vanwege zijn vele muzikale ‘kilo meters’ behoeft pianist en alles- kunner Cor Bakker geen verdere introductie. Zangeres Fay Claassen is drievoudig Edison-winnares en speelt veelvuldig op internationale concertpodia. Deze twee gigan ten hebben door hun jarenlange samenwerking een fantastische muzikale chemie ontwikkeld die unaniem door publiek en recensen ten wordt geprezen. Als u aandacht Cultuurkoepel Songs of Liberty, 75 jaar vrijheid in songs, zaterdag 18 september in de Cultuurkoepel Heiloo, aanvang 20.15 uur. Kaarten a 21,50 zijn online te koop via www.cultuurkoepelheiloo.nl of bij het VW-kantoor op Landgoed Willibrordus. De familie werd toegespro ken door Paul Morsch, Jacob Ouderkerken en Josta de Graaf- Gieltjes en kreeg een bos bloemen en een fraai boek. “1500 leden komen niet zomaar uit de lucht val len, daar is heel hard voor gewerkt”, REGIO - Nieuwbouw is een aparte tak van sport binnen de makelaardij. Daarom heeft Teer Makelaars een team van nieuw bouwspecialisten in huis dat een steeds groter aanbod aan nieuw bouwprojecten begeleidt en ver koopt of verhuurt. Liedjes van John Lennon, Adele, Pharrell Williams en Barbra Streisand. Maar ook Annie M.G. Schmidt, Frank Boeijen, Toon Hermans en nog vele anderen. In ‘Songs of Liberty’ bevrijden Bram en Sylvia krijgen bloemen en een fraai boek van voorzitter Jacob Ouderkerken (1). Foto: Josta de Graaf-Gieltjes hw-.. Nieuwbouwspecialisten Sofie Kochx en Rob Burger van Teer Makelaars. Aangeleverde foto De muzikale chemie tussen Fay Claassen en Cor Bakker wordt alom geprezen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 8