Gemeentenieuws 3 HEILOO Rectificatie: 9 Vastgesteld uitwerkingsplan Lijsterbes 12 Heiloo Agenda’s raad en commissies Vergunningen woensdag 8 september 2021 Verwijderen aanhanger parkeerplaats De Omloop Verkeersbesluit Hoogeweg Heiloo - parkeren verboden 84 jaar 93 jaar 61 jaar 98 jaar GEMEENTE UITKIJKPOST 8 SEPTEMBER 2021 m Aangevraagd Goodeslaan 39 in Heiloo Zevenhuizerlaan 31 in Heiloo Omgevingsvergunningen Agenda raad en commissies Omschrijving Adres Geboorte, trouwen, overlijden t/m 3 september 2021 In de Uitkijkpost van woensdag 25 augus tus 2021 stond een onjuiste titel. De titel ‘Ontwerp uitwerkingsplan Vennewaters- weg 13 Heiloo’ is onjuist. Het gaat hier om het sluiten van een posterieure overeen komst voor een kavel aan de Krommelaan. Hieronder het volledige bericht. Posterieure overeenkomst Krommelaan (Zuiderloo) te Heiloo Op 17 augustus 2021 is een posteri eure overeenkomst gesloten tussen de gemeente en de grondeigenaren van het perceel E2034 gedeeltelijk, gelegen aan de Krommelaan te Heiloo. In de posteri eure overeenkomst zijn afspraken vastge legd over opstalontwikkeling, planologie en de exploitatiebijdrage. De posterieure overeenkomst heeft betrekking op de ontwikkeling van één woning binnen het onherroepelijke bestemmingsplan Zuider loo. Er wordt gedeeltelijk grond ingericht als openbare ruimte. Datum: 13 september 2021 Aanvang: 19:30 uur Locatie: digitaal in Teams Commissie 1 19:30 uur - 20:30 uur Wijzigen Gemeenschappelijke Regeling GGD HN Zienswijze op de begrotingswijziging 1e Firap 2021 BUCH U kunt de vergaderingen van de commissies en de gemeenteraad ook op een later tijd stip terugkijken via de website van Heiloo https://www.heiloo.nl/raad-en-college Tijdens de commissievergadering kunt u inspreken. Dit gaat via Teams. Als u gebruik wilt maken van het inspreekrecht meldt u zich dan uiterlijk vóór 12.00 uur op de dag van de vergadering bij de griffie. U ontvangt dan een uitnodiging om tijdens de vergadering virtueel in te spreken Het is ook mogelijk om uw inspraak schriftelijk in te dienen. Bij vragen over de commissie- of raadsvergadering of onduidelijkheden kunt u altijd contact opnemen met de griffie via griffie@heiloo.nl. Commissie 2 19:30 uur - 20:40 uur Duurzaamheidslening voor inwoners Concept verkavelingsplannen Krommelaan Ontwerpbestemmingsplan Raadhuisweg nummer 10 Commissie Algemene Zaken 20:45 - 21:30 De stukken van de commissies kunt u vinden via www.heiloo.nl/raad-en-college U kunt de vergaderingen van de commissies live volgen via Teams. U heeft hiervoor een link met toegang tot de vergadering nodig. Deze link vraagt u aan via griffie@heiloo.nl. Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo KWF Kankerbestrijding collecteert van 5 t/m 11 september. Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo TER INZAGE Een beschrijving van de zakelijke inhoud van de posterieure overeenkomst ligt vanaf 26 augustus 2021 gedurende zes weken ter inzage op het gemeentehuis van de gemeente Heiloo. Tegen de over eenkomst kunnen geen zienswijzen of bezwaren worden ingediend. Op grond van artikel 5.6 lid 1 van de Algemene plaatselijke verordening van de gemeente Heiloo zal op 13 septem ber 2021 deze aanhanger met kenteken NT-ZS-50, kleur wit, op de parkeer plaats De Omloop verwijderd worden. Wij wijzen erop dat de kosten voor het verwijderen ten laste van de eigenaar komen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met team Handhaving via telefoonnummer 06 25756100 met zaaknummer 1012907. Het vastgestelde uitwerkingsplan maakt een woningbouwontwikkeling van 1 woning mogelijk aan de noordzijde van de Lijsterbes. De ontwikkeling vindt plaats ten oosten van de Haagbeuk, direct achter de woonpercelen aan de Zevenhuizerlaan. Qua verkaveling en opzet past de uitwer king binnen de regels van het geldende (globale) bestemmingsplan Zuiderloo. TER INZAGE Het vastgestelde uitwerkingsplan Lijster bes 12 kunt u vinden op www.ruimtelijke- plannen.nl. Op officielebekendmakingen. nl vindt u de officiële publicatie. Vanaf 9 september 2021 tot en met 20 oktober 2021 ligt het plan ter inzage. Vanwege de Corona pandemie verzoeken wij u gebruik te maken van de mogelijkheid om de stukken digitaal in te zien zoals hierboven omschreven. Tijdens deze periode kunt u beroep aantekenen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M. Stijkel via marcelstijkel@debuch.nl. Getrouwd Geregistreerd partnerschap J.N. de Wit en S.P.C. Hermans huwelijk Overleden De heer E. de Boer Mevrouw A. Kruit-van den Berg Mevrouw C.M. Selij Mevrouw G. Lussing-de Moor Volg ons O gemeenteheiloo gemeente, heiloo gemeente_heiloo Kijk voor meer informatie op onze website: www.heiloo.nl Om verkeer- en parkeerhinder tegen te gaan wordt er een nieuw verkeers bord geplaatst op de Hoogeweg. Het verkeersbord komt ten zuiden van de Zevenhuizerlaan aan de oostzijde van de rijbaan. Het vervangt het K&R (Kiss Ride) bord. Parkeren is verboden, in- en uitstappen is wel toegestaan. Het verkeersbesluit kunt u vinden op www.officielebekend- makingen.nl. Vanaf 8 september 2021 ligt het verkeersbesluit 6 weken ter inzage in het gemeentehuis. Tijdens deze periode kunt u bezwaar maken. Contact V. 4 072 (zonder netnummer) 06 82173546 (whatsapp) Bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. M info@heiloo.nl het vergroten van de woning en het aanleggen van een inrit, datum ontvangst 30 augustus 2021 (WABO2101717) het bouwen van een bijgebouw, datum ontvangst 28 augustus 2021 (WABO2101715) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Geboren Lotte M. dochter van M.A.J. Houtenbos en A.J. Houtenbos-Bakker op 09-08-2021 Pim zoon van M. Holtman en Jolien Zuurbier op 09-08-2021

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 9