Eiland de Wild Keukens Open bij TPC Heiloo Living Statue Festival in ‘t Loo Barokensemble Eik en Linde speelt Mozart en Salieri Stichting Jeugdtheater Heiloo houdt audities Workshops, zanglessen en Scratch Messiah 10 1 ij keu UITKIJKPOST 1 5 SEPTEMBER 2 0 2 1 HEILOO i> j HEILOO - Vrijdagavond 24 sep tember houdt het Jeugdtheater Heiloo weer audities voor hun nieuwe familievoorstelling. Workshop samenzang Dirigent Paul Waerts besteedt tij dens de workshop samenzang nader aandacht aan ademhalingstechniek, zangtechniek, luisteren naar elkaar, klankkleur en koorklank. Natuurlijk wordt er ook gezongen. De work shop wordt gegeven op 2, 9 of 16 oktober van 10.00 - 12.00 uur waar bij een inschrijfvergoeding wordt gevraagd van 10. De workshop wordt gegeven in de Cultuurkoepel. Aanmelding kan via muziekendans- schoolheiloo.nl Het programma bestaat uit drie onderdelen waar u zich voor kunt opgeven: De Scratch Messiah, een workshop samenzang én zanglessen ter ondersteuning van de individu ele stemvorming. Zanglessen voor koorzangers Zangdocent Pien Straesser gaat tijdens de 5 lessen dieper in op de HEILOO - Op zaterdag 25 sep tember staat Winkelhof ‘t Loo in het teken van de Living Statues. Tussen 11.00 en 15.00 uur kunt u zomaar de meest bijzondere levende standbeelden tegen het lijf lopen. Van Mozart speelt Eik en Linde de beroemde 40ste Symfonie en het 17de Pianoconcert, van Salieri het dubbelconcert voor fluit en hobo en een Fuga voor strijkers. De solospe- lers, Roel Stem (fluit) en Marjolein Koning (hobo) in Salieri’s dubbel concert komen uit de vaste Eik en Linde-bezetting. In Mozart’s pianoconcert horen wij de begaafde jonge Russische for- tepianospeelster Olga Pashchenko. Zij behoort dankzij haar veelzij digheid, fabelachtige techniek en gepassioneerde spel tot een van de spannendste pianisten van de jonge generatie. Scratch Messiah Deze vierde editie van de Scratch- uitvoering van Handels Messiah mét barokorkest en solisten wordt op 18 december 2021 georganiseerd door het Oratoriumkoor Heiloo. Iedereen die wil, kan weer ‘live’ meezingen in de Cultuurkoepel van Heiloo. U kunt een aantal repetities mee repeteren, of u kunt als meer erva ren koorzanger meedoen op alleen de dag zelf. Aanmelding kan via www.oratoriumkoorheiloo.nl Ben jij (bijna) 12 jaar of ouder, hou je van zingen/dansen/acteren en lijkt het je leuk om met een groep enthousiaste spelers en makers de komende vrijdagavonden te wer ken aan een nieuwe voorstelling? Meld je dan snel aan via info@ sjth.nl of bij Martina Kaandorp: 06 -13501799. De uitreiking vond plaats op de slotdag van het EdW tennistoer nooi bij TPC Heiloo. Op de slotdag van het weer zeer geslaagde toer nooi was meer nieuws te melden. De toemooicommissie kondigde aan na tien jaar het stokje te gaan overdragen aan nieuwe commis sieleden. De toekomst van het toer nooi is hiermee gewaarborgd, zeker omdat Eiland de Wild het toernooi ademhalingstechniek en er wordt o.a. gewerkt aan stemontwikke- ling en het bereik bepalen en ver groten. De zanglessen worden in kleine groepjes op zaterdagoch tend aangeboden in de Muziek- en Dansschool van Heiloo op 13, 20 en 27 november en 4 en 11 decem ber. De kosten voor deze 5 les sen bedragen voor 50. De tijden worden nader aangekondigd na inschrijving. Aanmelding kan via muziekendansschoolheiloo.nl graag blijft sponsoren. Namens de sponsor tekende Rob Knijper zon dag bovendien een contract waar mee Eiland de Wild zich als Goud- sponsor bindt aan Tennis Padel Club Heiloo. Na de uitreiking van de cheque vertelde Patrick Rupsam van Hattrick Zorg over de strandwan deling die afgelopen zaterdag werd ondernomen met cliënten. Sjoerd en een aantal anderen hebben daar bij zelfs de langste afstand van 40 km afgelegd. De sportieve activi teiten vormen voor Hattrick Zorg een onlosmakelijk onderdeel van de ambulante zorg aan mensen met een beperking. Het Jeugdtheater maakt al ruim 30 jaar familievoorstellingen met een groep jongeren van 12-18 jaar, waarin zang, dans, acteren en een prachtige vormgeving centraal staan. Dit doen we onder leiding van Sanne Himmelreich, Pepijn van der Sande en Martina Kaandorp. De Living Statues zijn inmiddels haast een begrip in Heiloo, u heeft al vaker prachtige standbeelden kunnen bewonderen in het win kelcentrum. Ook dit jaar komen de beste Europese Living Statues naar Heiloo. Zo kunt u Pierrot en de Sandwich (ook wel bekend als de Zandheks) bewonderen, evenals Circus Tada. En even verderop staat u zomaar oog in oog met Ganndal of Stonn. Mejuffrouw Gans en de Vreemde Vogel met het Ei zijn ook aanwezig. Laat u zich verrassen? Het belooft net als voorgaande jaren een prachtig spektakel te worden, waar ook Dorus, Achilles en het Labyrinth niet ontbreken. Kortom, een lust voor het oog. Kom deze geweldige beelden bekijken en breng een bezoek aan het winkel centrum. Zaterdag 25 september om 15.00 uur in de Witte Kerk te Heiloo. De toegangsprijs is 18 voor vol wassenen. Reservering is ver plicht. Indien nodig ontvangen reserveerders vooraf een e-mail over de toegangsmaatregelen. Raadpleeg voor overige informatie www.concertenwittekerk.nl Het Oratoriumkoor Heiloo en de Muziek- en Dansschool Heiloo bundelen de krachten en zetten een groots koorproject op. Het project wil een bijdrage leveren aan het herstel van samenzang in Heiloo en omstreken en is mede mogelijk gemaakt door het Herstelfonds. HEILOO - Het Barokensemble Eik en Linde verzorgt op zater dag 25 september een concert in de Witte Kerk in Heiloo. Pashchenko staat bekend om haar veelzijdige en gepassio neerde spel. Aangeleverde foto Onze nieuwe voorstelling zal begin april plaatsvinden en we zoe ken nieuwe spelers! HEILOO - Rob Knijper van Eiland de Wild Keukens over handigde afgelopen zondag een cheque van 500 aan Hattrick Zorg. De cheque werd namens Hattrick Zorg in ontvangst geno men door Sjoerd. De Scratch Messiah is een groots koorproject. Aangeleverde foto De levende standbeelden zijn een lust voor het oog. Aangeleverde foto Sta jij binnenkort met deze toppers op het toneel? Aangeleverde foto Hattrick Zorg mocht een cheque van 500 in ontvangst nemen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 10