Nieuw schaakseizoen bij Oppositie Hf Gratis aan de tafeltennistafel Dichters bezoeken kindcentrum De Duif Enthousiaste deelnemers 40e Katerloop Medailles voor Trias op Nationale D-spelen f: 'W’J 15 u Jeugd Reddingsbrigade traint weer in zwembad 1. Roy Frinking, j s J Goud voor Jan en Liesbet Kraakman UITKIJKPOST 1 5 SEPTEMBER 2 0 2 1 71: 2. Sylvia Louwen, 3. Anita Koot 10 km heren: 5 km dames: 1. Rachelle Bruin, Door alle coronamaatregelen kon er sinds half december van het vori ge jaar niet meer worden geschaakt, maar nu de vaccinaties hun werk lij ken te doen is het weer mogelijk om bijeen te komen in het Trefpunt. Dat geldt dan met name voor de senior leden. De jeugd van Oppositie speelt op vrijdagavond om 19.00 uur in de bibliotheek aan de Westerweg. Op de eerste clubavond van dit seizoen kon de voorzitter direct al twee nieuwe leden verwelkomen en daar is Oppositie heel blij mee. De uitslagen van de eerste ronde De kinderen maakten kennis met gedichten. Wat is een gedicht, hoe herken je een gedicht een waar gaan ze over? Al gauw kwamen de kinde ren erachter dat een gedicht vaak rijmt, maar niet altijd. Gedichten gaan vaak over liefde, maar elk HEILOO - Dinsdag 7 september is het nieuwe schaakseizoen van start gegaan bij schaakvereni ging Oppositie. waren nog niet zo verrassend, maar dat zal ongetwijfeld nog wel komen. Clubkampioen Simon Smit won van Wim Blom en Kees Jongkind deed hetzelfde tegen Aad Sonneveld. Cor van Etten versloeg in een fraaie partij de runner-up van vorig jaar, Bastiaan van Dam, en Fred Smith was te sterk voor Gé van der Hoek. Johan van der Wal moest zijn meer dere erkennen in Wessel van den Broek. Deze laatste zou wel eens een serieuze bedreiging voor Simon Smit kunnen gaan worden. Beide nieuwkomers, Jos Albers en Jan Bruin, gingen onderuit tegen respectievelijk André van der Ark en Joop Kerst. Maar zij zullen in de komende weken ongetwijfeld gaan meestrijden om de punten. Dit leverde de volgende winnaars op: Jongens en meisjes tot en met 8 jaar: 1. Sep, 2. Jordi, 3. Danou De jeugd liep 1 of 2 rondes van 850 meter via de tuin van de Comeliuskerk en de 5 en 10 km lopers liepen 1 of 2 rondes via een parcours door Limmen. Boet van Hove pakte de zilveren medaille op de 1000 meter steeple chase door zijn persoonlijke record (p.r.) te verpulveren met een zeer Jongens en meisjes 9 tot en met 12 jaar: 1. Collin, 2. Lotte, 3. Quinty snelle tijd van 3:18,58. Zoë Hoebe pakte de bronzen medaille bij het hoogspringen door haar p.r. van 1,50 meter te evenaren. Haar poging op 1,55 meter (wat een clubrecord geweest zou zijn) lukte net niet. Naast de medailles van Boet en Zoë waren er ook goede prestaties van Manuel Cronie en Florian Rijks. Beiden hebben de finale gehaald en misten het podium op slechts een paar honderdsten. Manuel werd in een nieuw p.r. van 12,48 vijfde in de finale op 80 meter horden en Florian werd in een nieuw p.r. van 20,94 vierde in de finale 150 meter. siever beoefent. Aan zowel kinde ren (10-18 jaar) als volwassenen in de omgeving bieden we in septem ber en oktober de mogelijkheid om gratis een aantal keren aan te schui ven tijdens een van de vele jeugd- groepstrainingen of vrij-speelavon- den voor volwassenen. Een batje kan daarbij geleend worden van de club of een van de aanwezige leden. Meer informatie is te vinden op www.tafeltennislimmen.nl Overige prestaties: Florian zeven de bij het speerwerpen, Zoë halve finale bij 80 meter horden, Manuel halve finale op de 80 meter. Al met al kan Trias terugkijken op een mooie, succesvolle dag! 2. Frank Verduin, 3. Vincent Docter 10 km dames 1. Eline Groenland, 2. Floor Welling, 3. Noelle Veraart EGMOND - Eindelijk! Na een coronawinter en -zomer moch ten de jonge redders van Reddingsbrigade Egmond weer normaal trainen in het zwembad. Wat een enthousiasme in Zwembad De Hout! Aangeleverde foto De afgelopen weken was de opkomst in de zaal aan de Hogeweg in Limmen dan ook groot, mede omdat een deel van de leden klaar wil zijn voor de competitie die onderwerp kan erin beschreven worden. De kinderen hebben ook zelf nieuwe woorden verzonnen en een gedicht geschreven over een letter die verdwijnt. Dichters in de klas is een initiatief van De Schrijverscentrale in samenwer king met de Bibliotheek op School. Margreet Schouwenaar is ook auteur van verschillende jeugd boeken als ‘Het begon met NEE’ en ‘Niesje nooit meer’. Katelijne Brouwer publiceert gedichten in het tijdschrift Dichter en eigen dichtbundels. Tafeltennis heeft een positieve invloed op je concentratie, denk vermogen, oog-handcoördinatie, reflexen en evenwicht. Tevens is het goed voor je conditie en doe je een serieus beroep op je been-, romp- en armspieren naarmate je het inten- HEILOO - Op donderdag 9 sep tember kregen de groepen 4 en 5 van kindcentrum De Duif twee dichters op bezoek. Margreet Schouwenaar en Katelijne Brouwer gingen met de leerlin gen ‘keten met taal’. HEILOO - Namens Trias deden er zondag 12 september vier atleten mee aan de Nationale D-spelen. Deze kleine maar zeer succesvolle afvaardiging heeft maar liefst twee medailles gewonnen. 1. Allard Bruschke, half september van start gaat. Dit najaar wordt er met vier jeugd- teams en vier seniorenteams gestre den in verschillende regionale klasses. HEILOO LIMMEN - Tafel tennisvereniging Limmen-Heiloo heeft haar tafels en balletjes opgepoetst, zodat de leden ein delijk weer kunnen genieten van hun geliefde sport en de daarbij behorende gezelligheid. LIMMEN - De 40e Katerloop vond zondag 12 september plaats met een enthousiaste groep deelnemers. In totaal heb ben 100 deelnemers van jong tot oud (van 5 tot 75 jaar) vanaf de Heeren van Limmen hun eigen ronde gelopen. v< -1 5 km heren: Boerema, 2. Hugo 3. André Aslander HEILOO - Jan en Liesbet Kraakman zijn 50 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd met jullie gouden huwelijk! Joost, Ewa, Rob, Anita, Ties, Fieke, Ko en Mia. Aangeleverde foto Ook door de jonge deelnemers werd fanatiek gelopen. Foto: Nico Lute Dichters Margreet Schouwenaar (1) en Katelijne Brouwer op bezoek bij groep 5 in kindcentrum De Duif. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 15