Theater De Beun neemt regie over Glasboer speelt voorstelling ‘Single’ Opening loempiakraam bij t Loo min A F j 3 hot Cabaret in de Cuituurkoepel Vervolg van de voorpagina: T&J Delicious Vietnamese Streetfood “friet fïamese loempsa tASr -A. UITKIJKPOST 1 5 SEPTEMBER 2 0 2 1 Peter geeft de lens door aan Magda de Jong. Volg de Uitkijkpost ook opuo Tekst: Linda van Rozendaal -11 gebakken loempia’s 12 -12 bevroren loempia’s 12 In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Thuy en Jonathan zijn in 2013 begonnen met het bereiden van Vietnamese loempia’s en snacks. Alles wordt tot op heden volgens familierecept van Thuy bereid. “Mijn vrouw is tien jaar geleden naar Nederland gekomen. Binnen twee jaar was zij zelfstandig ondernemer en hebben we onze eerste loempi akraam gekocht”, aldus Jonathan. “Doordat wij alles ambachtelijk bereiden zijn onze loempia’s van hoogwaardige kwaliteit. Zelfs de saus bereiden we dagelijks om alles zo vers mogelijk aan de klanten te leveren.” HEILOO - Vanaf 17 september zullen Thuy en Jonathan elke vrijdag en zaterdag met hun verkoopwagen voor de Gall en Gall bij Winkelcentrum ‘t Loo in Heiloo te vinden zijn. Administratie De administratie is bereikbaar op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Redactie De redactie is bereikbaar op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Op vrijdag is de kraam geopend van 11.00 - 18.00 uur, op zaterdag van 11.00 - 17.30 uur. Speciale aanbieding vrijdag 17 en zaterdag 18 september: - alle gewone loempia’s 1,25 per stuk Graag zien wij alle inwoners van Heiloo binnenkort bij de kraam! Groet Team T&J Delicous, Thuy en Jonathan Nederlands Film Festival De samenwerking met Filmliga is bijzonder en belooft mooie dingen voor Heiloo. De Filmliga bestaat al 60 jaar, Theater De Berm 40 jaar en beide partijen willen dolgraag door pakken en mooie dingen neerzet ten. Koert Argeloo, voorzitter van de Filmliga: “We gaan aan de slag om als filmprogrammeur onze ken nis in te zetten en de positie van De Beun in Heiloo te versterken. Het aanbod van onze films wordt gro ter en diverser.” In de Uitkijkpost van woensdag 22 september leest u meer over Filmliga Heiloo en de plannen die er zijn. Het nieuwe the aterseizoen gaat op 24 september van start met het Nederlands Film Festival (NFF). Dit wordt traditio neel exclusief in Utrecht georgani seerd, maar door de coronamaatre- gelen kan men meegenieten vanuit diverse theaters in Nederland, waar onder dus ook Theater De Beun. Op vrijdagavond 24 september is de première van de film ‘Mijn Vader is een Vliegtuig’ te zien in De Beun, (Gepensioneerd Productdeskimdige in Keuringsdienst van Waren in Alkmaar.) Ondertussen wordt er achter de schermen hard gewerkt aan een prachtige programmering voor het nieuwe seizoen. “Het aanbod voor de rest van het seizoen wordt stapje voor stapje bekend gemaakt,” zegt Van Etten. “Eigenlijk zijn we nog aan het ‘uitpakken’. We hebben ont zettend veel zin om weer open te gaan. Door de acute sluiting in 2020 is een heleboel op de plank blij ven liggen. Alle plannen zijn goed bewaard en uitgesteld tot een later moment. We hebben nog heel wat leuke plannen om liefhebbers van film en theater in en rond Heiloo te verrassen!” de verfilming van de gelijknamige roman met onder meer Elise Schaap en Pierre Bokma. Het volledige programma van Theater De Beun tot nu toe, inclu sief de NFF-premièreweek, is te vin den op www.debeun.nl ♦J In 2015 opende Jonathan een frietwagen op de dijk in Volendam. In 2020 sloeg het noodlot toe door de coronacrisis en waren zij genoodzaakt te stoppen in Volendam. Jonathan: “Wij hebben toen twee concepten samenge voegd. Hierdoor hebben wij naast Vietnamese snacks ook heerlijke verse friet. De aardappelen die wij gebruiken zijn met schil waardoor de smaak nog beter tot zijn recht komt.” Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 -17.00 uur wo. kantoor GESLOTEN wel per e- mail bereikbaar do. 09.00 -12.00 uur vr. 09.00 -14.30 uur Glasboer speelt Single: Vrouw verlaat man. Eerdere vriendjes en bemoeienissen van de twee belang rijkste vrouwen in haar leven doen haar beseffen: Ze Wil Alleen Zijn. Als de koelkast dan nog haar enige vriend is, is ze allang blij. Nu kan ze tenminste zelf kiezen wanneer ze wat waarin stopt. Totdat de koel kastdeur een filmscherm blijkt te zijn. Zo krijgt ze met bevroren beel den alsnog haar verleden voor haar kiezen. Gelukkig met veel humor en prachtige muziek. Vrijdag 24 september a.s. om 20.15 uur in de Cuituurkoepel Heiloo. Kaarten a 15 zijn te koop via www.cultuurkoepelheiloo.nl of bij het VW-kantoor op Landgoed Willibrordus. “Ik neem u mee naar de wereld van dat kleine mannetje rechts op de foto. In die tijd moest er van de fotograaf altijd gelachen worden naar het vogeltje, maar ik had daar zeker geen boodschap aan. Mijn wereld was de spoorlijn met daarnaast die geweldige spoorbeken. Als er nu kinderen spelen bij het spoor dan breekt er paniek uit maar in mijn tijd keek niemand daar vreemd van op. Als je naast het spoor werd geboren dan zat het in je genen. Aan zwak ke geluiden en wat trillingen wist je automatisch dat er een trein aankwam en zocht je dekking. Ik weet nog goed dat er riolering in de straat kwam en die grote betonnen buizen naast het spoor wer den gelegd. Als het donker werd had je daarin de beste plek met schuilhokje spelen. De buizen verdwenen helaas onder de weg waarna een stoomwals de boel weer aandrukte. En dat ding, dat leefde echt. Het siste, spetterde, ratelde en ademde heel zwaar.” Gabrielle speelde met caba retgroep Vrouw Holland 20 jaar lang in de Nederlandse theaters. Robert heeft gewerkt als muzikant en componist voor o.a. Dogtroep, NNT, Peergroup en Vis a Vis. De optelsom van dit talent is meer dan verrassend: rauw, cabaretesk en filmisch. Humor, tragiek en mee slepende muzikaliteit. Dicht op de huid, confronterend maar toch toegankelijk. HEILOO - Cabaret in de Cuituurkoepel. Het komt niet vaak voor. Alleen als het echt héél goed is! Het nieuwe duo Glasboer, Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol, is echt heel goed! j 1)0011 M lens wil... de buitendienst van de U komt toch ook langs bij de Vietnamese Streetfoodkraam bij ‘t Loo? Aangeleverde foto Gabriëlle Glasbeek en Robert van der Tol. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3