Dag van de Leidster Veteranencomité BUCH geeft BBQ voor veteranen Alternatieve zomerkampdag naar Linnaeushof en Walibi groot succes Classic Meets Jazz in de Cultuurkoepel F1 6 Derde donderdag in september: Heerlijk wegdromen bij Chopin én gezellig swingen bij Gershwin V Jl UITKIJKPOST 1 5 SEPTEMBER 2 0 2 1 Frits Landesbergen en Joke Bruijs. Aangeleverde foto Deze dag is in het leven geroepen om iedereen in het zonnetje te zet ten die zich over andermans kinde ren ontfermt. Het werk van een pedagogisch medewerker gaat namelijk niet altijd over rozen: met elke dag tien tallen kinderen om je heen, elk met him eigen behoeftes, is het werk best zwaar te noemen en dat wordt nog wel eens vergeten. Dat is niet alleen het begeleiden en verzor gen van de kinderen; ze leggen ook HEILOO - 2021 okto- het in de ontwikkeling van de kinderen vast, maken hierover rapportages, houden werkoverleg en begeleiden stagiaires. Het is daarom dat op deze dag ouders en werkgevers hun waardering kunnen onderstrepen voor de medewerkers. Ook Kinderopvang Kits Oonlie zet de medewerkers deze dag in het zonnetje; de organisatie zorgt altijd voor een kleinigheidje om haar waardering uit te spreken naar de medewerkers. Dit jaar wil Kits Oonlie deze waardering tevens op een andere manier laten blijken. naast een gezellige avond, onbe perkt eten en drinken. Dankzij jullie, elke dag blije gezichtjes! Directie Kinderopvang Kits Oonlie Om 10.00 uur stond de tweede groep te wachten om met 35 kin deren te vertrekken naar de aller grootste speeltuin van Europa, de Linnaeushof. Samen met de lei ding werden er groepjes gemaakt en hebben ze alle speelattracties uitgeprobeerd, van een kabelbaan over het water tot de superglij- baan. Een extra verrassing was dat de kinderen getrakteerd wer den op patat en een snack, en er Cultuurkoepel Heiloo. Kaarten a 17,50 zijn uitsluitend online te koop: www.cultuurkoepellieiloo.nl werden heel veel lekkere snoepjes uitgedeeld gedurende de dag (en natuurlijk ook appels). Volgens een van de kinderen mag dit elke zondag wel georganiseerd wor den! Het zomerkamp wordt mede mogelijk gemaakt door Rotary Heiloo. Veteranen uit Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo zijn van harte welkom! De BBQ is bij Fort aan den Ham, Busch en Dam 13, 1911 MS in Uitgeest en is van 17.00 tot 21.00 uur. De kosten bedragen 25,-. Voor dit bedrag biedt het comité, Om 09.00 uur stonden er 45 kin deren te springen om met een grote touringcar te vertrekken naar Walibi! Met 20 graden en een zonne tje konden ze het niet beter treffen. Veel kinderen waren nog nooit naar het attractiepark geweest en von den de achtbanen ‘echt supervet’. De leiding werd zelfs ‘waterleiding’ genoemd, want er waren een aantal attracties waarvan je niet nat zou worden, maar waar de leiding toch totaal doorweekt uit kwam. Ook de busreis was geweldig, want bus chauffeur Jan heeft ervoor gezorgd dat zowel de heen- als terugreis een feestje werd! HEILOO - Dit jaar is de vierde editie van Classic Meets Jazz, voor liefhebbers een jaarlijks terugkerend muziekfeest zon der weerga! Luisterrijk klassiek en HAPPY jazz van de bovenste plank! staan te popelen! Kom genieten zondag 26 sep tember om 14.30 uur de Klassiek pianiste Regina Albrink speelt uit haar romantisch succes album Dreams geliefde stukken, o.a. Chopin, Liszt en Gershwin. Regina Albrink (lyrisch, poë tisch) kreeg bekendheid door haar Kerstrecitals in het Concertgebouw te Amsterdam. Ook is zij internati onaal een veelgevraagd soliste. Met George Gershwin’s ‘I Got Rhythm...’ wordt het daarna swingen in de Cultuurkoepel! Vibrafonist Frits Landesbergen (Europa’s nr. 1) and Friends vertolken onvergetelijke jazz uit de fifties, met als speciale gast vocaliste Joke Bruijs. Een ver rukkelijke belevenis vol smeuïge swingers, beeldschone ballads en evergreens! Producer Erik Nap tekent opnieuw voor kwaliteit en verrassing. Zowel musici als publiek HEILOO - Zondag 12 september werd er door de buurtsportcoa- ches en jongerenwerkers uit Heiloo een alternatieve zomer kampdag georganiseerd omdat het zomerkamp Heiloo in juli vroegtijdig was afgelast. De jongste groepen gingen naar de Linnaeushof en de oudste groe pen naar Walibi. Leid(st)ers bij de kinderdagver blijven, peuteropvanglocaties en BSO’s bij Kits Oonlie hebben een belangrijke taak bij onder andere de verzorging en ontwikkelingssti mulering van kinderen uit heel veel gezinnen. De leid(st)ers kenmerken zich door hun enorme betrokken heid en grote flexibiliteit. De kin deren staan voor hen op de eerste plaats. Inschrijven kan door een mail te sturen naar secretaris van het Veteranencomité BUCH, Hans Walrave, j.o.l.walrave@outlook.com Na betalen persoon op NL57INGB0004282902 inschrijving definitief. Zaterdag 2 ber 2021 organiseert Veteranencomité BUCH samenwerking met Fort aan den Ham een BBQ voor veteranen uit de BUCH-gemeenten, mede werkers van Fort aan den Ham, donateurs, contactpersonen gemeente en sponsors. HEILOO - De Dag van de Leidster vindt iedere derde don derdag in september plaats om het werk van de pedagogisch medewerker (leid(st)er) te pro moten en hen te complimente ren met hun werk. Dit jaar is dat morgen, donderdag 16 septem ber. van 25,- per rekeningnummer is uw Superbedankt Afke, Anchela, Anja, Anouk, Bodine, Cheryl, Corina, Denise, Dolly, Dominique, Ehse, Elisa, Francisca B., Francisca F., Geesje, Ilona, Inge, Ingrid, Jamie, Jamie K., Jeanet, Jennifer, Jeremy, Jessica, Jet, Jolande, Joyce, Karin, Kathy, Kelly, Kirsten, Larissa, Liana, Lisa, Lisette S., Lisette, Lotte, Malou, Manon, Mara, Marit, Marieke, Melanie, Mirjam, Monique, Nicky, Petra, Rachel, Renate, Robin, Rosa, Ruby, Salome, Samantha, Sanne, Sanne G., Sara, Sylvia en last but not least Wilna. Wie vegetariër is of een speciaal dieet volgt, kan dat laten weten. Dan wordt daarmee rekening gehouden. -ï. Genoten in de Linnaeushof! Aangeleverde foto Kinderopvang Kits Oonlie zet de medewerkers in het zonnetje. Aangeleverde foto Een topdag in Walibi! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 6