Wilt u een verzorgd gebit? T w Maak jouw laatste rit persoonlijk i Met VW-busje naar laatste rustplaats Gratis fotoshoots voor ernstig zieken tijdens de Betekenisweek fa Terugkerende klachten? ra Bezoekcharonuitvaartbe9eleidin9.nl Dag en nacht bereikbaar 0621 51 61 30 S j EI/'IZ'EDCI tandarts Vj E IvIxE W I PRAKTIJK I Neem dan contact met ons op voor een afspraak Mevrouw Dam collecteert 50 x voor Kankerbestrijding COVID-19: SPORTMASSAGE BOWEN- EN MASSAGETHERAPIE www.praktijktesselaar.nl ’I Wi L Foto: aangeleverd UITVAARTBEGELEIDING Sven van der Vlugt HEILOO - Vorige week vond de landelijke col lecte van KWF Kankerbe strijding plaats. In Heiloo collecteerde me vrouw Dam dit jaar maar liefst voor de 50e keer, iets wat niet onopgemerkt bleef bij zowel mensen waar mevrouw Dam kwam collecteren als ook bij Ma rianne Beumer, wijkhoofd van KWF. Marianne laat weten dat mevrouw altijd al rekening houdt met de eerste week van septem ber. Ze antwoordt ook altijd meteen volmondig "Ja natuurlijk, ik loop weer" en zolang haar gezond heid dat toelaat blijft ze lopen. Reden temeer dat Marianne mevrouw Dam in het zonnetje heeft gezet en haar heeft verrast met een bos bloemen en een speciaal beeldje. Tandartspraktijk Ekkers, gelegen in het Hoefplan te Alkmaar, neemt nieuwe patiënten aan. Onze missie en visie Iedere patiënt verdient alle aandacht die nodig is, met als eindresultaat een gezond en mooi gebit. Dit willen we bereiken door: Nu heeft Charon ook een eigen oldtimer VW-busje voor het vervoer van de overledene. Hoeveel men sen zullen niet in hun jonge jaren met dit soort busje op vakantie zijn gegaan. En ook nu zien wij steeds meer jon geren die zich aangetrokken - Alle praktijkmedewerkers volgen regelmatig cursussen, waardoor de kwaliteit van de zorg gewaarborgd is en blijft. Bij ons kunt u terecht behandelingen: Vergoeding vanuit het aanvullende pakket van zorgverzekeraars mogelijk. voelen tot dit busje. Hoe mooi is het dan, datje in eenzelfde soort busje door je dierbaren naar je laatste bestemming gereden kan worden. Wil je het busje van dichtbij en binnen bekijken, neem dan een kijkje in de stal op Natuurbegraafplaats Geestmerloo in Koedijk. EILOO - Voor het vijfde jaar op rij organiseren de fotografen van het Mo ment Design Collectief dit jaar de Betekenisweek. Tussen 25 september en 10 oktober krijgen 50 mensen met een ingrij pende ziekte een gratis fotoshoot aangeboden. Zij kunnen voor even hun ziek-zijn vergeten en ten volle genieten van het moment. Een ziekte maakt alles anders: je lijf, je toekomst, de manier waarop je naar de wereld kijkt. Als er in deze periode iets is om je aan vast te houden, dan zijn het wel de mensen die dicht bij je staan. Maar als alle aandacht uitgaat naar de zieke én de ziekte, komt het er vaak niet van om deze mensen te vertellen hoeveel ze voor je beteke nen. Een Moment Design fotoshoot is dan een uitge lezen moment. Herinneringen maken "We zetten de tijd heel even stil", vertelt Yvonne ten Bruggencate van The Best of Me Fotografie uit Heiloo, een van de deelne mende fotografen. "Niet de ziekte staat centraal, maar de mensen. We halen mooie herinneringen op en maken weer nieuwe. Deel nemers kiezen zelf met Tijdens de fotoshoot staat niet de ziekte centraal, maar de mensen. Foto: Jessica de Vroege Fotografie wie ze op de foto gaan. Het resultaat zijn mooie herin neringen aan een innige vriendschap of liefdevolle relatie." Yvonne: "Samen sta je stil bij wat je voor elkaar betekent. Ik help daarbij met verrassende vragen en kleine opdrach ten. Zo ontstaan spontaan fijne, onvergefelijke en fotogenieke momenten." Natuurlijke foto's Bij Moment Design draait het om spontane, onge poseerde foto's. Het liefst buiten, op een mooie of betekenisvolle locatie met natuurlijk licht. Met speciale vraagtechnieken worden echte, oprechte momenten van verbinding gecreëerd. Geen ongemak kelijke houding of verplicht lachen naar de camera, De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. maar juist alle aandacht voor elkaar en genieten van het moment. "Fotogra feren voor de betekenis week herinnert mij eraan waarom ik Moment Design fotograaf ben geworden", aldus Yvonne. "Je hoort zulke indrukwekkende verhalen. In de fotoshoot leggen we het accent op de lichtpuntjes. Want hoe akelig een ziekte ook is, die zijn er altijd. Wat ik voor mijn camera zie gebeuren, toont hoe krachtig de liefde is. Ik voel me zo bevoor recht als ik de reacties zie bij het presenteren van mijn foto's. Het zijn foto's waar het leven en de liefde vanaf spatten. Een groter cadeau kun je iemand niet geven." Wie voor een gratis fotoshoot in aanmerking wil komen, kan zich tot 18 september inschrijven via www.momentdesign- collectief.nl/aanmelden- betekenisweek. Uit alle aanmeldingen worden 50 deelnemers geloot. De fotoshoots vinden plaats in de week van 25 september tot en met 10 oktober. Meer informatie vind je op www.momentdesigncol- lectief.nl/betekenisweek of volg de actie via Facebook: www.facebook.com/mo- mentdesigncollectief Kijk op onze inspiratiepagi- na op de website voor meer foto's van dit leuke busje, www.charonuitvaar- tbegeleiding.nl Dag en nacht bereikbaar: 06 21 51 61 30 Ondanks het coronavirus kunnen wij u vei lig behandelen. U kunt bij ons terecht voor zowel nood- als reguliere zorg. Dit omdat wij ons, bovenop de normale hygiëne, aan aangescherpte maatregelen houden. voor de volgende Hazelaar 46 Heiloo T 06 4561 0265 REGIO - Dat bij Charon uitvaartbegeleiding alles mogelijk is, is ondertus sen bekend. Nabestaan den konden bijvoorbeeld hun overledene met de loopkoets naar zijn laat ste rustplaats begeleiden. - Met een professioneel, maar gezellig en hecht team te werken, waardoor de patiënt zich ook welkom en op zijn gemak voelt; - Een visie voor de lange termijn, in samen werking met de preventieassistentes en/ of mondhygiëniste, om op langere termijn van een gezond en mooi gebit te kunnen genieten; Naast algemene tandheelkunde zijn we gespecialiseerd in het behandelen van kinderen, mensen met angst voor de tandarts en lichamelijk en geestelijk minder- validen. Algemene tandheelkunde (Witte) vullingen Kronen en bruggen Wortelkanaalbehandelingen Mondhygiëne Paradontitis Esthetische behandelingen Bleken Röntgenfoto's Orthodontie Second opinion Wij hopen u te mogen ontvangen in onze praktijk. Tot snel! Adres: Schelfhoutlaan 25 I Postcode: 1816 LG Plaats: Alkmaar Website: www.tandartspraktijk-ekkers.nl I e-mail: tandartspraktijkekkers@gmail.com Telefoon: 072-5119401 I Openingstijden: ma. t/m vrij. 8:30 t/m 17:00 uur Telefonisch bereikbaar op: ma. t/m vrij, van 8:30 t/m 12:30 uur en 13:30 t/m 16:30 uur i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 9