Joena stapt door in Steptember Seaside Stringers bij Proeflokaal Hop Ontdek de boerderij van Paulus Kindcentrum! 18 '7 *3 s ^2 Gouden bruidspaar Ten Hoope Yaëlle doneert haar vlechten aan Stichting KiKa UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER 2021 HEILOO HEILOO - Het is de hoogste tijd voor livemuziek! En dus komen de SeaSide Stringers op vrijdag 1 oktober naar Proeflokaal Hop. Deze ‘hobbyband’ uit Alkmaar staat bekend om haar eigen werk en staat te trappelen om de 15 nieuwe pop-rocksongs en de diverse oude Proeflokaal Hop (voormalig La Strada) op de Kennemerstraatweg 215 in Heiloo. Aanvang 20.30 uur, tot 24.00 uur. De entree is gratis. HEILOO - In juli las u in de Uitkijkpost en op www.uitkijk- post.nl over de 11-jarige Joena. Joena heeft door een hersen infarct bij haar geboorte een lichte vorm van cerebrale pare- se (CP). Om geld in te zamelen voor mensen met CP doet Joena mee aan Steptember, een inter nationale actie. Tijdens de actie worden deelnemers uitgedaagd om van 1 tot en met 30 septem ber dagelijks 10.000 stappen te zetten. Op 29 september staan, na een lange COVID-onderbreking, de deu ren van Paulus Kindcentrum open voor iedereen die wil ontdekken wat de school en de opvang te bie den hebben. Je stapt in het kindcen trum de echte wereld binnen, gecre- eerd door kinderen en leerkrachten/ pedagogisch medewerkers. Want echt ontwikkelen en leren doe je samen, actief, spelend en onderzoe kend, vanuit je nieuwsgierigheid en talenten. Professionele leerkrachten bereiden je kind voor op de samen leving van de 21ste eeuw, waarin vaardigheden als rekenen, taal, creativiteit, zelfstandigheid, onder zoeken, ondernemen, kritisch en probleemoplossend denken, com municeren en samenwerken belang rijk zijn. En dat leert je kind op de Paulusschool! Joena had zichzelf als doel gesteld om in ieder geval 500 op te halen. elkaar, vanuit talenten, interesses en niveau. Een Kindcentrum waar iedereen welkom is en zichzelf mag zijn. Een Kindcentrum waar je leert voor het leven! Nieuwsgierig geworden? Kom op woensdag 29 september van 9.00-11.00 uur zelf de praktijk van ons onderwijs en onze opvang ontdekken! Je kind is deze ochtend joenakooijman leest u meer over de actie (en sponsoren kan ook nog steeds!). welkom om met onze kinderen te komen spelen, bewegen en muziek maken in onze ‘boerderij’! Joena is inmiddels al ruim over de helft en beweegt bewuster omdat ze haar stappenteller om heeft. Op schooldagen heeft ze de 10.000 stappen vaak al gehaald als ze naar school is geweest. En in het week end wordt er natuurlijk ook voor gezorgd dat Joena haar stappen haalt. Joena vertelt mensen graag waarom ze haar stappen telt en pro beert zo haar andere doel te halen: meer mensen laten weten wat CP is. Inmiddels heeft ze dat doel al ruim schoots gehaald en stond er al meer dan 1.000 op de teller. Via de link www.steptember.nl/fundraisers/ succesnummers te laten horen. Van luchtige pop tot een rollende rockset, het belooft een feestje te worden. Wat heeft Paulus Kindcentrum te bieden Een veilige en uitnodigende speel- leeromgeving, waar iedereen kan, wil en mag meedoen. Een thema tische werkwijze, waarbij actieve betrokkenheid van kinderen, struc tuur, rust en onderwijs op maat zor gen voor goede ontwikkelkansen, voor nu en later. Kinderen van ver schillende leeftijden spelen, leren, ontdekken en ondernemen met Vanaf de dag dat de stappenteller op de deurmat lag, heeft Joena de teller elke dag om. Het is het eer ste wat ze doet als ze ‘s ochtends beneden komt. Joena: “Het lukt heel goed om de stappen te doen en eigenlijk beweeg ik heel veel, waar door ik makkelijk de stappen haal. Toen ik op kamp ging had ik op één dag wel meer dan 40.000 stappen gemaakt! Ik wil graag dat mensen en kinderen weten wat cerebrale parese is en daarom doe ik mee aan Steptember.” Aanmelden kan via welkom@ pauluskindcentrum.nl, www.pau- luskindcentrum.nl of 072 - 5339815. Adres De Hucht 6 in Heiloo. Kun je niet op 29 september? Een aparte afspraak maken voor een rondlei ding kan ook altijd! Op woensdag 29 september zijn alle peuters welkom op de boerderij van Paulus Kindcentrum! Een boer derij waar volop kan worden gespeeld en gewerkt en waar we ook boerderijliedjes gaan zingen onder de muzikale lei ding van groep 7-8. En natuur lijk mag je papa of mama meenemen! Joena geniet van een kopje (kinder)koffie na een flinke fietstocht. Aangeleverde foto HEILOO - Op 23 september 1971 stapten Tom en Marchje ten Hoope in het spreekwoordelijke huwelijksbootje. Van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk! Jeroen, Claudette en Annabel. Aangeleverde foto HEILOO - De 8-jarige Yaëlle heeft haar prachtige vlechten van wel 45 cm. lang laten knippen en doneert deze aan Stichting KiKa. Hartstikke goed gedaan Yaëlle en je nieuwe kapsel staat je prachtig! Aangeleverde foto Kom je ontdekken op de boerderij? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 18