COLUMN bedrijf belicht Werken met kinderen (weer) iets voor jou? Ontdek het bij Blosse! Rondleidingen op Nijenburg beginnen weer Beauty by Britt viert 10-j’arig bestaan 5 Michiel Ullers Superleuk dat hij zo enthousiast is. Klein nadeel van golf is wel dat het wat prijzig is. Lidmaatschap, green fees en materiaal. Nu is hockey niet goedkoop, maar als je schoenen, scheenbeschermers en een stick hebt kom je al een heel eind. Bij FB/insta: Beauty by Britt Een ander balletje HEILOO - De Historische Vereniging gaat in samen spraak met Vereniging Hendrick de Keyser weer starten met de rondleidingen op het huis Nijenburg. De datums op de zon dagen zijn: 3, 17, 31 oktober, 7, 21 november, 19 december en 2 en 16 januari 2022. De rondlei dingen starten naar keuze om 11.00 en 13.30 uur. UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER 2021 Britt Ruiter-Zeeman. Aangeleverde foto op In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 295 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Is hockeyvader overgestapt naar een kleiner balletje, een golfballetje? Nee, af en toe. Maar hockeyzoon wel en hij is sinds het voorjaar actief op de golfbaan. Hockey is ook nog leuk, maar ik zie de glinstering in zijn ogen als hij naar de golfbaan gaat. Zo ook gisteravond toen hij terugkwam van een dagje kijken naar de golfprofessionals. “Wat slaan ze ver, ik zag bijna een hole in-one, wat stonden we dichtbij”, waren enkele teksten achteraf. “En ik was op tv.” Dat hebben we uiter aard even teruggekeken. Maar als je dan eindelijk alles hebt, kan je de baan op. Een afslag in de bosjes, bal in het water, diep in een bunker en weer een gemiste put. Grrrrrr.Wat lopen we toch heer lijk ontspannen op de baan. Denk dat ik nog even goed de herhalingen van de Dutch Open moet gaan bekij ken hoe die jongens dat toch doen? En let op, aankomend weekend de Ryder Cup; de wedstrijd tussen Europa-USA met de beste spelers van de wereld. Misschien doet mijn zoon in 2030 ook wel mee. golf kan je helemaal losgaan. Clubs, drivers, schoenen, kleding, tassen, trolley’s, etc. En natuurlijk je clubs even op maat laten maken (fitten), extra lesje voor je houding en heb je de nieuwste langeafstandsballen al? In de 10 jaar dat Beauty by Britt bestaat heeft Britt verschillende trainingen en opleidingen gevolgd om elk jaar up-to-date te blijven. Zo kunt u terecht voor gezichts- en pedicurebehandelingen, huidtherapie, Shellac, henna brows en ontharen. Voor de heren is er in het pand een barbershop aan wezig, waar haar man Jim Ruiter de heren voorziet van een fris kapsel. De barbershop viert 1 oktober zijn vijfjarig bestaan. In haar salon werkt Britt met de hoogwaardige producten van BABOR. Deze producten werken zeer effectief voor zowel de huidverzorging als voor de huidverbetering. De ampullen zijn toch wel dé kleine wonderse rums van BABOR. Geschikt voor elk huidtype en huidconditie. De verschil lende ingrediënten in hoge concentraties voorzien het gezicht en decolleté van alle behoeftes, bijvoorbeeld als je last hebt van diepe rimpels, acne of een droge huid. Deze ampullen zijn verkrijgbaar in de populaire adventka lender. Door de ampullen te combineren kan het beste resultaat bereikt worden. “Ik stuur overigens nooit iemand gelijk de deur uit met een scala aan producten, we gaan eerst kijken hoe de huid op de producten reageert”, aldus de vakvrouw. De eerste 10 jaar van Beauty by Britt zijn omgevlogen maar dat betekent niet dat Britt stil gaat zitten. Zo wil zij zich verder ontwikkelen met allerlei nieuwe BABOR trainingen, behandelingen en apparatuur om zo haar klan ten nog beter te kunnen adviseren en behandelen. Hygiëne, professionaliteit, aandacht en ontspanning staan centraal Persoonlijke aandacht is voor Britt een vereiste. Zij kent haar klanten en haar klanten kennen Britt. “Elke dag mensen blij maken met een behande ling waar ze al dagen naar uitkijken, resultaten bereiken in combinatie met de juiste producten voor thuisgebruik en de persoonlijke aandacht die elke klant verdient. Dat is waar Beauty by Britt voor staat”, vertelt zij vol passie. Voor informatie of voor het maken van een afspraak kun je terecht op de website of neem telefonisch contact op. Beauty by Britt viert 10-jarig bestaan Op 1 oktober 2011 sprong de 19-jarige Britt Zeeman in het diepe en begon haar eigen schoonheidssalon aan de Kerkweg in Limmen. Iets waar ze vroe ger alleen van kon dromen is nu al tien jaar werkelijkheid. Inmiddels is Beauty by Britt een begrip in Limmen en omstreken. Beauty by Britt viert tienjarig bestaan met fantastische acties Op 1 oktober is de salon geopend van 13.00 uur tot 21.00 uur en kunt u profiteren van deze leuke acties: Beauty by Britt Kerkweg 2b, 1906 AW Limmen, 06 - 51 93 68 90 www.beautybybritt.nl info@beautybybritt.nl Ervaren gidsen van de Historische Vereniging Heiloo leiden u door de verschillende vertrekken van het huis en bij het poppenhuis krijgt u een prachtig verhaal. En heel spe ciaal, u drinkt koffie in de origi nele keuken. De kosten zijn 7,50. Pinnen kan. Aanmelden op nummer 06 - 51718363 is zeer gewenst. Na de rondleiding kunt u ook het Historisch Museum op Landgoed Willibrordus bezoeken. Ook daar is veel interessants te bekijken. Het museum is bijzonder trots op het feit dat het twee schilderijen met daarop het echtpaar Cornelis en Johanna Elisabeth van Foreest- Loopuyt in bruikleen heeft gekre gen. Binnenkort leest u daar meer over. HEILOO - Op dinsdag 28 sep tember zet Blosse tussen 10.00 en 16.00 uur de deuren van de kindcentra open voor de Blosse Beleving. Je bent van harte uitgenodigd om te ontdekken of werken in de opvang en/of onderwijs (weer) iets voor jou kan zijn. Werken met kin deren is de meest inspirerende en ontroerende baan die je maar kunt Zondagochtend 7.45 uur en mijn zoon en ik zitten al samen in de auto. Terug naar oude tijden, de ‘puppy’s’, toen we om 7.30 uur moesten verzamelen voor een uitwedstrijdje? Nee, ik breng mijn 16-jarige jongen weg voor een dagje naar de Dutch Open (een internatio naal golftoernooi) en de bus vertrekt om 8.30 uur. hebben. Misschien heb je in je jonge jaren voor een heel ander beroep gekozen, maar kriebelt er stiekem toch iets bij je dat werken met kin deren je zo leuk lijkt. fotografen van de HAF 55 prach tige foto’s gemaakt. De foto’s zijn in het museum te koop. De voorraad van het boek dat is verschenen bij deze tentoonstelling begint te slin ken, dus mocht u interesse hebben wacht dan niet te lang. Tot slot: Half november willen we een tentoonstelling maken over Hoe kom je erachter of dit krie beltje écht kan worden? Kom op 28 september vrijblijvend bij ons langs. Proef de sfeer, praat met de pedago gisch medewerkers of leerkrachten op de groep en ontdek het zelf. Onze De Historische Vereniging Heiloo geeft weer rondleidingen op Nijenburg. Foto: Josta de Graaf-Gieltjes PRODUCTEN - 10% korting op alle producten. GOODIEBAG - Bij besteding vanaf €100,00 op producten ontvang je op 1 oktober een exclusieve goodiebag. Mede mogelijk gemaakt door lokale ondernemers. PRE-ORDER - Reserveer voor of op 1 oktober jouw ampullen ADVENTKALENDER 2021 en profiteer van 10% korting. Dit WOW-effect wil je niet missen! KASSABONACTIE - Lever de gehele maand september en op 1 oktober je kassabon in en maak kans op de nieuwste ampullen ADVENTKALENDER 2021. De bescheiden tentoonstelling ‘Heiloo-Indië en Indonesië-Heiloo’ trekt veel bezoekers en daar is de vereniging bijzonder trots op. het schoolleven van Heilooërs. De tentoonstellingscommissie is op zoek naar uw schoolfoto’s, rappor ten, lesmateriaal, herinneringen en alles wat u wilt laten zien in deze aankomende tentoonstelling. Voor inlichtingen kunt u bellen met 06 - 20546574. Ook is de tentoonstel ling ‘Het Malevoort en het Baafjespolderdijkje’ nog te zien. Van dit gebied (Heiloo-West) hebben De openingstijden van het Historisch Museum zijn: dinsdag 19.00 - 21.00 uur, zaterdag en zon dag 14.00 - 17.00 uur. De toegang is gratis voor leden en voor (nog) niet-leden. Wees welkom! hrm-afdeling in het servicebureau in Heerhugowaard staat voor je klaar met antwoorden op je vragen. Heb je misschien andere diploma’s nodig, wat zijn de bijscholings- of omscholingsmogelijkheden, stage plaatsen, inkomensplaatje, vraag maar raak! Je kunt langskomen, maar natuurlijk ook even bellen of mailen. Meer informatie vind je www.blosse.nl/beleving

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5