Gemeentenieuws HEILOO Raadsinformatiemarkt op 4 oktober Afval 9 Vrijwilligers Bedankt! Vergunningen Hoogeweg 2, woensdag 29 september 2021 Word geen slachtoffer HandkapNL töiMietrt van 26 september t/m 2 okioher. GEMEENTE Gemeente Heiloo helpt ondernemers in strijd tegen criminaliteit UITKIJKPOST 29 SEPTEMBER 2021 Aangevraagd De Blinkenlaan 2, datum ontvangst 17 september 2021 (WABO2101827) Verleend De Waard 54, Ypesteinerlaan 51, Weigeringen Omgevingsvergunningen Adres Omschrijving Extra gft-route van 4 oktober tot en met 8 oktober Adres Omschrijving Omschrijving Adres Er zijn vier tafels, bij elke stand kunnen raadsleden, inwoners en ambtenaren met elkaar in gesprek gaan over een onder werp. Ook kunnen er vragen worden gesteld. Het gaat om de volgende onder werpen: - Participatiebeleid (Hoe loopt dit traject? Het streven is vaststelling in januari 2022.) - Nieuwe werkwijze raad (Hoe werkt deze Haagbeuk tussen nr 73 en Krommelaan (Middenduin Zuiderloo), Hoogeweg 41, het veranderen van een opslagruimte in een tandartsenprak tijk, datum ontvangst 21 september 2021 (WABO2101848) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo het veranderen en vergroten van de woning, datum ont vangst 17 september 2021 (WABO2101824) het bouwen van een woongebouw (11 appartementen), datum ontvangst 17 september 2021 (WABO2101828) Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo Bij deze tafel kunnen ook suggesties worden gedaan over de manier waarop de gemeente de lokale democratie kan versterken. Dit naar aanleiding van de Quickscan lokale democratie. Dit onder zoek is afgelopen zomer uitgevoerd. - Verkeerspanel (Dit is een praktijkvoor beeld van participatie in Heiloo; het panel is voortgekomen uit een maat schappelijke denktank die startte in 2016. Het panel bestaat uit een groep betrokken inwoners. Leden zijn verte genwoordigers van de verschillende straten, ondernemers- en winkeliers verenigingen en de Fietsersbond. Het verkeerspanel geeft de gemeente gevraagd en ongevraagd advies over verkeerszaken.) - Omgevingswet (participatie is een nieuwe werkwijze die is gericht op het vroegtijdig betrekken van inwoners?) Primeur Dit is de eerste raadsinformatiemarkt van de gemeenteraad van Heiloo. Het is een van de onderdelen van de nieuwe werkwijze van de raad. Hier mee wil de raad de samenleving eer der betrekken bij de besluitvorming. Elke maandagavond vanaf nu zijn er bijeenkomsten in het gemeentehuis waarbij inwoners van harte welkom zijn. Door inwoners eerder te betrekken bij onderwerpen wil de raad tot breder gedragen besluitvorming komen. Het onderwerp Participatie wordt na de Raadsinformatiemarkt verder uitge werkt en aan commissie en gemeente raad aangeboden. Week van de Veiligheid van 11 t/m 17 oktober In de strijd tegen criminaliteit richt de landelijke Week van de Veiligheid zich dit jaar op ondernemers. Criminelen zoch ten sinds de komst van corona andere, slinkse manieren om geld van deze doel groep af te troggelen. Tijdens deze Week van de Veiligheid zetten gemeenten, bran cheorganisaties en politie zich daarom in om de lokale ondernemers te informeren over de signalen van crimineel gedrag en hoe zij zich hiertegen kunnen weren. We rijden volgende week een extra gft-ronde. Hieronder ziet u wanneer u uw gft-container aan de weg kunt zetten. Bijvoorbeeld: als uw restafvalcontainer op maandag wordt geleegd, dan halen we op woensdag uw gft-afval op Maandagroute Maandag 4 oktober REST - Woensdag 6 oktober GFT Dinsdagroute Dinsdag 5 oktober REST - Donderdag 7 oktober GFT Woensdagroute Woensdag 6 oktober REST - Maandag 4 oktober GFT Donderdagroute Donderdag 7 oktober REST - Dinsdag 5 oktober GFT Vrijdagroute Vrijdag 8 oktober REST en GFT Belangrijke info voor de vrijdag: Op vrijdag halen we zowel restafval als gft-afval op. Maak het de mensen van de huisvuilwagens makkelijk door de restafvalcontainers bij elkaar te zetten en de groene gft-containers bij elkaar. Dat mag voor deze keer ook buiten de pijlen van de cluster- plaats. Past het echt niet, zet dan desnoods de rolcontainers tegen elkaar aan. De extra ophaaldagen vindt u ook op de Afvalwijzer-app of www.mijnafvalwijzer.nl. belangrijk onderdeel van de Omge- vingswet, ook kunnen algemene vra gen over de Omgevingswet worden gesteld). Volg ons G gemeenteheiloo (3) gemeente_heiloo if gemeente_heiloo Kijk voor meer informatie op onze website: www.heiloo.nl Tijdens de Week van de Veiligheid kun nen ondernemers en hun medewerkers deelnemen aan diverse activiteiten om zich beter te beschermen tegen crimi naliteit. Online overvaltrainingen, gratis veiligheidsscans en talkshows: het is een greep uit de activiteiten die door het hele land worden georganiseerd. In week 41 informeren wij u in deze krant over lokale activiteiten. Kijk voor meer informatie op www.maakhetzeniettemakkelijk.nl. Van 6 t/m 14 november organiseert het Vrijwilligers Informatie Punt Heiloo samen met de gemeente een waarde- ringsweek. Vrijwilligers krijgen van een bedankje voor hun werk in de vorm van gratis workshops, activiteiten, cadeau bonnen en pakketjes. Op de website www.vrijwilligers-bedankt.nl staat het complete overzicht van de activiteiten. Vrijwilligers kunnen zich van 4 t/m 21 oktober inschrijven. het vergroten van de woning (entreeportaal voorgevel), verzenddatum 17 september 2021 (WABO2101122) Stationsweg 78b in Heiloo, het plaatsen van een geldautomaat en reclameuiting (ATM Geld Automaat), verzenddatum 23 september 2021 (WABO2101461) het veranderen van de woning (wijzigen garagedeur), verzenddatum 21 september 2021 (WABO2101579) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. het aanleggen van een uitweg, verzenddatum 22 september 2021 (WABO2101307) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen Contact K» 4 072 (zonder netnummer) 06 82173546 (whatsapp) Bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. E3 info@heiloo.nl De eerste raadinformatiemarkt van de gemeenteraad van Heiloo is op maan dag 4 oktober. Het onderwerp is participatie. Inwoners zijn van harte welkom tussen 19.30 tot 20.30 uur in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. “Tijdens de raadsinformatiemarkt halen raads- en commissieleden informatie op bij de verschillende kramen en gaan ze in gesprek met inwoners. We hopen dat er veel inwoners op afkomen”, zegt burgemeester Mascha ten Bruggencate. het bouwen van een buitenverblijf, veranda en garage/schuur, datum ontvangst 22 september 2021 (WABO2101857) Vennewatersweg tussen het bouwen van 29 woningen, Haagbeuk en Kennemerstraatweg Deelplan 3 Zuiderloo), Westerweg 370b,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 9