Reünie Mariaschool in Alicante A- en B-diploma’s bij Zwembad Loos Met 3 teams naar U10- openingstoemooi Sportspektakel, Dreumesochtend en 2 tegen 2 zaalvoetbal al 15 Deze herfstvakantie in Sporthal Het Vennewater Basketbalvereniging Flashing Heiloo 1 /K UITKIJKPOST 6 OKTOBER 2021 Met maar liefst 16 klasgenootjes, waarvan één uit Amerika, hebben zij een onvergefelijke korte vakan tie gehad met onder meer een com pleet verzorgde feestavond. Er werd begonnen met een pubquiz, daarna een diner en tenslotte gingen ook de voetjes van de vloer tot ver in de nacht met muziek uit de jaren zeven- HEILOO - Afgelopen zaterdag reisden 3 teams van de U10 (kinderen van 7-9 jaar) af naar Haarlem. Veel kinderen speel den daar hun eerste wedstrij den. De teams werden gecoacht door Marnix, Sandro en Ilian. De U10 speelt wedstrijden in 3 tegen 3, waar het bij regulier basketbal 5 tegen 5 is. Dit zorgt ervoor dat meer kinderen de bal krijgen en er meer ruimte is om aan te vallen. De wedstrijden voor de U10 staan in het teken van het leren basketballen. De eindstand wordt niet gedeeld met de kinderen, er wordt alleen gekeken naar de inzet van de kinderen tijdens de wed strijden. En wat zijn ze gegroeid in him spel! In dit toernooi speelden de teams 3 wedstrijden. De eerste wedstrijd vonden velen nog erg spannend. Ze moesten echt even wennen aan een andere hal en aan andere tegenstan- tig en tachtig en de meezingers van vroeger! Toen werd wel even heel duidelijk dat deze 60-plussers nog steeds bruisen van de energie. Wat een onvergetelijke topavond Ook is er cultuur gehapt in de omgeving van Murcia, de woonplaats van onze klasgenoot Nico Zentveld, en was er tijd om te relaxen en heel veel bij te praten. ders dan op de training. Die span ning verminderde en het plezier was steeds beter zichtbaar. De laat ste wedstrijd werd er steeds meer samengespeeld en herkenden de kinderen situaties op het veld beter. Op 10 oktober staan de volgende wedstrijden weer op het program ma. Ze hebben er nu al zin in! Alle klasgenoten zijn het erover eens: een onvergetelijke ervaring. De volgende reünie laat niet lang op zich wachten! De leerlingen hebben alles net jes laten zien. En wat was het gaaf, het applaus nadat er iemand door De sporthal wordt wéér volge bouwd met diverse luchtkussens, stormbanen en de kinderen kunnen deelnemen aan diverse sportclinics. Op donderdag 21 oktober staat een 2 tegen 2 zaalvoetbaltoemooi op het programma. De Dreumesochtend is van 10.00 - 12.00 uur voor kinderen van 1-5 jaar. Samen met de (klein)kind(eren) kun je twee uur lang klimmen, klau teren, springen, rennen en samen plezier maken. Elk kind mag zijn/ haar loopfiets meenemen want er wordt een begeleid fietsparcours uitgezet. Ook is er een babyhoek waar de allerkleinste kunnen rond kruipen en spelen. Per kind mag er 1 begeleider mee naar binnen. 2 tegen 2 zaalvoetbal Op donderdag 21 oktober orga niseren Voetbal Heiloo United (een het gat was gezwommen en het nog luider applaus na het water trappelen. De volgende leerlingen mochten hun diploma in ontvangst nemen: Aanmelden voor alle activitei ten in de herfstvakantie kan via www.sportenbewegeninheiloo. nl. Wil je meer informatie over de speciale tarieven die gelden voor BSO’s en groepen? Stuur dan een mail naar k.groen@alkmaarsport. nl of neemt contact op via 06 - 14418495. HEILOO - Op zaterdag 25 sep tember was het feest! Dubbel feest, want de leerlingen van Zwembad Loos stonden klaar om hun zwemdiploma te gaan halen, maar ook de ouders stonden klaar om mee naar binnen te mogen. Iedere leer ling mocht twee volwassenen meebrengen! samenwerking tussen De Foresters, HSV Heiloo, HZV Het Vennewater) en de buurtsportcoaches een 2 tegen 2 zaalvoetbaltoemooi voor jongens en meiden van 9 t/m 18 jaar’. Aanmelden kan alleen of als twee tal. Deelnemers worden ingedeeld in hun eigen leeftijdscategorie. Deelname is 2 per persoon. Vanaf 13.00 uur opent het Sportspektakel voor alle 6 tot en met 12-jarigen en zij kunnen mee doen aan diverse sportclinics, waar onder badminton en fungames. De toegang tot de Dreumesochtend bedraagt 4 per kind inclusief een kopje koffie/thee. De entree voor het sportspektakel is 3. A: Timo Regensburg, HEILOO - De 6e klas van de Mariaschool (schooljaar 1971 - 1972) heeft een hele bijzondere reünie beleefd in het Spaanse Alicante! Basketballs’Cool Veel van deze kinderen zijn de afgelopen 2 jaar gestart met basket ballen bij de Basketballs’Cool. Elke zondag in sporthal ’t Vennewater maakt een groep van meer dan 40 kinderen van 4 tot en met 10 jaar kennis met basketbal. De Basketballs’Cool is een groot suc ces, die nu al een groep talenten heeft opgeleverd voor de U10. HEILOO - Dinsdag 19 okto ber organiseren de buurt sportcoaches Bart Kim na ruim een jaar opnieuw het bekende Sportspektakel en de Dreumesochtend in Sporthal Het Vennewater in Heiloo! Schouten, Nika Sutherland, Thomas Hermans, Lex Jung, Amina Mohamed Dahir, Rens Fischer en Isabella Jonkheer. Diploma A: Timo Mogge, Jasmijn Regensburg, Bruno Koelman, Warda Heindawy, Tijn Roos, Sil Louter, Boris du Bois, Dilara Yavus, Muajad Al Moubarak, Roelof Post, Kenzo Andriessen, Isella de Vries, Juliette Duchetteau, Sien Heemskerk, Benjamin van Ken jij iemand tussen de 4-10 jaar die basketbal ook wel eens zou willen proberen? Kijk dan op www.flashingheiloo.nl en klik op Basketballs’Cool voor meer informatie! Diploma B: Mara van de Werken, Pepijn Zentveldt, Teun Smit, Benjamin Winkel, Finn Winkel, Sophie Berger, Donna Bonnet, Lotte Vreeker, Puck de Betue, Teun Winder, Dylan van Egmond, Otis Zeehandelaar, Joep Mulder, Liene van Heusden en Esmee Bulder. De oud-klasgenoten hebben zich prima vermaakt in Alicante. Aangeleverde foto Het 2 tegen 2 zaalvoetbaltoemooi is voor jongens en meiden tus sen de 9 en 18 jaar. Aangeleverde foto Deze kanjers hebben allemaal hun diploma behaald! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 15