Thuisbij' Fietst Egmond weeft Filmmiddag in De Schulp Stichting Oud-Limmen bij de Zonnebloem Kampeer Caravan Jaarbeurs 2021 Niestcar pakt uit L. i REGIO 23 UITKIJKPOST 6 OKTOBER 2021 Foto: Pixabay Subaru heeft meer dan 60 jaar avontuur, plezier en veiligheid in zijn DNA. Met de Outback, Forester en Subaru XV maakt het merk ster ke en betrouwbare auto’s die ideaal zijn voor kamperen, buitenleven en caravans. Autobedrijf Niestcar is samen met Subaru aanwezig tijdens de Kampeer Caravan Jaarbeurs 2021. U kunt ze vinden in Hal 12 van woensdag 6 oktober kim je zien hoe het weven gaat. Ook kan je het zelf proberen op een paar grote en kleine getouwen, of kijk naar de aanwezige weefsters en wevers. Een aantal van hen laat een speciale techniek zien. Ook kun je een bandje weven of kijken hoe een ander het doet. Bovendien is er weefwerk te bewonderen. Deze activiteiten vinden plaats in de werkplaats van ‘De Krachtige Kudde’, Herenweg 112a in Egmond- Binnen (Rinnegom). U bent van harte welkom! LIMMEN - De Thuisbij dagbeste dingen zijn kleinschalig en bie den een huiselijke setting voor mensen die aan dementie lijden. Iedere dag zien wij de strijd en voelen wij de onmacht die dementie met zich meebrengt. Daarom zijn we dankbaar dat we mensen met dementie in een ongedwongen sfeer het gevoel kunnen geven dat ze welkom zijn. Het huiselijke leven kan doorgaan en je mag zijn wie je bent. Samen met onze enthousiaste vrij willigers kunnen we net dat beetje meer persoonlijke aandacht en tijd geven. En hoe groot de betrokken heid van onze vrijwilligers is blijkt wel uit hun initiatief om een fiets tocht te organiseren met als doel geld in te zamelen voor Alzheimer Nederland. Dit spontane idee werd geboren in de zomer, daarna geheel uitge werkt en vol enthousiasme gepre senteerd. Datums prikken, route uitzetten, Alzheimersite aanmelden, streefbedrag vaststellen en ga zo maar door. Het vastgestelde streefbedrag van 1000 leek best veel geld en zeker in deze tijd. Maar door inzet van alle betrokkenen is het bedrag momen teel naar 3.250 gegroeid. Vrijdag 24 september gingen wij van start met de zon in ons gezicht en de wind in de rug. Maar net zoals in het echte leven kregen wij ook frisse tegenwind. Bij de Thuisbij-locaties die we aandeden in Graag uw extra aandacht voor het volgende, om teleurstellingen te voorkomen: ook de Zonnebloem moet zich houden aan de nieuw Bent u nieuwsgierig naar de titel van de film? Neem dan even contact op met Dorpshuis De Schulp via 072 - 5063523, www.deschulp.nl of beheerder@deschulp.nl Limmen, Uitgeest en Zuidschermer (in ontwikkeling), werden we ver welkomd met iets lekkers. Elke Thuisbij-locatie, ook de vestiging in Schagen, heeft haar eigen uitstra ling. En toch is er een gemene deler: we streven het gevoel van thuisko men na. Het gevoel dat je iedereen zou gunnen als ondersteuning bij dementie nodig is. Stel dat dementie te genezen is. Dan betekent dat behoud van zelf- regie, oftewel zelf kunnen beslissen over je eigen leven. Hoe waardevol De voorstelling begint om 14.30 uur, de zaal is open vanaf 14.00 uur, entree 4 per persoon. Stichting Oud Limmen vertelt o.a. over de geschiedenis van Bakkerij Commandeur. Aangeleverde foto is dat? Daarom zijn we dankbaar dat we met deze gift kunnen bijdra gen aan onderzoek naar genezing van Alzheimer en dat dit mogelijk is gemaakt door alle sponsoren, in de vorm van vrijwilligers, familie en vrienden. Onze speciale dank gaat uit naar de initiatiefnemers van deze fietstocht: de vrijwilligers die zich belangeloos hebben ingezet, in het bijzonder Cees van den Berg, Sonja Zwaag, Yolanda Klingeler en Manon Zeeman. coronatoegangsbewijs te kunnen laten zien, d.w.z. een vaccinatie bewijs, een herstelbewijs of een negatieve testuitslag. De middag wordt gehouden op woensdag 13 oktober in Heeren van Limmen en begint om 14.00 uur. Vóór de pauze staat ‘75 jaar Bevrijding’ op het programma met o.a. het realiseren en onthullen van het monument aan de Schoolweg; na de pauze worden aan de hand van beelden en muziek gebeur tenissen uit het oude en nieuwe Limmen vertoond. Voor vervoer kunt u bellen met Ria Hooijboer: 072 - 5052235. tie te boeken en dezelfde wandeling te maken met een ezel als lastdier, maar haar plannetje werkt anders uit dan ze had verwacht.” Subaru Experience Bezoekers kunnen ook deelne men aan de Subaru Experience, u kunt onder meer het veiligheidssy steem EyeSight en All-Wheel Drive in combinatie met caravan probe ren. Aanmelden of nieuwsgierig geworden? Ga langs in de show room aan de Rijksstraatweg 21 te Heemskerk of neem contact op via 0251-244666 verkoop@niestcar.nl Het verhaal: “Juffrouw Antoinette van Groep 8 is dolblij wanneer het schooljaar erop zit. Ze heeft een affaire met Vladimir, de vader van een van haar leerlingen, en ze hadden afgesproken dat ze stie kem samen op vakantie zouden gaan. Wanneer Vladimir meldt dat zijn vrouw een wandelvakan tie in de Cevennen heeft geregeld voelt Antoinette zich afgewezen. Impulsief besluit ze dezelfde vakan- Er worden allerlei materialen gebruikt: wol, katoen, linnen, meng sels hiervan, zijde en nog veel meer. Begin oktober worden er in heel Nederland weefdagen georgani seerd door de landelijke vereniging Weefnetwerk, zo ook op 9 oktober in Egmond-Binnen. Op deze dag LIMMEN - De Zonnebloem Limmen nodigt na lange tijd haar gasten weer uit voor een gezellige middag met een hapje en een drankje in samenwerking met Stichting Oud Limmen. Zet ook de volgende data vast in uw agenda: 7 november, 12 december. EGMOND-BINNEN - In onze regio is een groep mensen heel actief aan het weven. Er worden sjaals, wandkleden, vloerkleden, kleding, huishoudelijk textiel en nog veel meer geweven. t/m zondag 10 oktober. Bob Niesten en Ron Peggeman zijn uw gast heren namens het Heemskerkse autobedrijf. “We gaan flink uitpak ken”, vertelt Bob Niesten. “We hebben een mooie beursaanbie ding op zeer ruime voorraad aan Subaru Approved Used model len”. Zo staan er een aantal model len op de beurs, maar voor de grootste voorraad aan Approved Used Subaru’s moet u toch echt in Heemskerk zjjn. EGMOND-BINNEN - Filmlief hebbers opgelet. Op zondag 10 oktober organiseert Dorpshuis De Schulp, Visweg 45 in Egmond-Binnen een filmmiddag. Bob Niesten en Ron Peggeman zijn uw gastheren tijdens de KCJ2021 namens Niestcar. Aangeleverde foto HEEMSKERK - Kamperen is booming: genieten in de natuur, van de gezonde buitenlucht. En of je dat lekker oldskool doet, met een tentje onder de bomen, of juist comfortabel en luxe, met de camper of caravan: tijdens de Kampeer Caravan Jaarbeurs ontdek je de nieuwste kampeer- trends en kun je je uitgebreid laten informeren over de leuk ste én veiligste soort vakantie: kamperen! opgestelde coronaregels die vanaf 25 september gelden. Nu de 1,5 meter afstand is losgelaten, dient iedereen bij binnenkomst een Je kunt ook zelf een stukje proberen te weven op een weefgetouw. Aangeleverde foto Van links naar rechts: Yolanda Klingeler, Cees van den Berg, Sonja Zwaag en Manon Zeeman. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 23