Verrassende muzikale ontmoeting Celeste krijgt haar zoons thuis: Ik kan het nog steeds niet geloven De mooiste liedjes van Robert Long L 3 hot Vervolg van de voorpagina: Cultuurkoepel Heiloo UITKIJKPOST 6 OKTOBER 2021 Tekst: Linda van Rozendaal Kortom, het kan soms heel simpel zijn!” Marcel geeft de lens door aan Ellen Raats. “Waar ik heel erg van geniet is al het groen om ons heen. Uit onderzoek blijkt dat mensen gelukkig zijn als zij vanuit hun huis zicht hebben op zeven bomen. In mijn directe leefomgeving staan meer dan zeven bomen dus dat zit goed. Voor mijn werk kom ik op andere plekken, dan realiseer ik me hoe bevoorrecht wij zijn dat we in zo’n mooie groene gemeente wonen en (thuis)werken. Ontbijten met koffie in de ochtendzon, je pauze lekker in je tuin, een wandeling naar een van de vele groene plekken in Heiloo of na het avondeten de benen strekken. Die bomen en het groen helpen mij om mijn hoofd leeg te maken en nieuwe energie op te doen. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Spannend Natuurlijk is het ook best span nend om de jongens binnenkort in levenden lijve te gaan zien. Celeste Administratie De administratie is bereikbaar op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Redactie De redactie is bereikbaar op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek denkt er nog niet al te veel over na en is vooral bezig met het rege len van alle praktische zaken. Via berichtjes heeft ze met Yannis (22) en Lucas (20) over van alles gespro ken. Gevraagd hoe de jongens tegen bepaalde dingen aankijken en aan gegeven hoe zij zelf in het leven HEILOO - In de voorstelling ‘De dag dat ik Robert Long ontmoet te...’ luister je naar de mooiste liedjes van Robert Long. staat. “Het zal heus niet altijd even makkelijk zijn, maar we zijn inmid dels wel wat gewend,” lacht Celeste, die dankbaar naar de toekomst kijkt. Steeds kunnen de korte concert- delen afgewisseld worden met spel of samenspel vanuit het publiek met de twee muzikanten. Bo de Myttenaere zal ook eigen composi ties ten gehore brengen. Echt voor aandacht voor elkaar hebben Op 15-jarige leeftijd is pianist Bo de Myttenaere begonnen met het componeren van eigen muziekstuk ken. Tot de dag van vandaag is de pianist daar nog steeds mee bezig. Van waargebeurde verhalen die tot leven komen in een muziekstuk, tot muziekstukken die geschreven zijn vanuit eigen gevoel. Dwarsfluitiste Rianne van der Knaap sluit hier naadloos op aan en vormt met Bo een uniek muzikaal duo dat u zal inspireren en mee zal nemen. Wilt u zelf die middag meespelen op de piano of op een ander instru ment? Dat kan! Woensdag 13 okto ber, 13.30 - 16.30 uur. Toegang: 5 (drankje gratis). Reserveren kan, maar is niet verplicht. Dit kan via reserveren@wittekerk-heiloo.nl Let op: een coronatoegangsbe- wijs is noodzakelijk. Schrijven of muziek maken door breekt het zwijgen Muziek ligt hier voor het oprapen Muziek maakt jezelf of de ander gelukkig Klok stil gezet Deur van de gedachten Achter mij dicht Over de rand daalt een muzikale brug Ontraadseld keren wij naar de plek in het geheugen (Mede-eigenaar van Bouw Projectmanagement Meijer B. V. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op tingen met Robert Long bewaren. Niemand minder dan Ivo de Wijs maakte er een verhalende show van. Tegenwoordig zou Robert Long de titel singer-songwriter hebben gekregen en zeker op Lowlands hebben opgetreden voor een dui zendkoppig publiek. Beleef en geniet mee in de Koepel van de voorstelling ‘De dag dat ik Robert Long ontmoette. In het najaar van 2018 zou Robert Long 75 jaar zijn geworden. Een mooi moment om zijn bedjes weer te laten horen. Postuum wordt hij geëerd met een theatershow waarin bekende en minder beken de liedjes schitterend zijn gear rangeerd. Maaike Widdershoven, Wil van der Meer, Julia Herfst en Job Bovelander vertolken zijn glansnummers met dierbare herin neringen die zij aan hun ontmoe- Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur dl. 09.00 -17.00 uur wo. kantoor GESLOTEN wel per e- mail bereikbaar do. 09.00 -12.00 uur vr. 09.00 -14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. De dag waarop Celeste het berichtje ontvangt waarin staat dat Yannis en Lucas naar Nederland wil len komen staat in Celestes geheu gen gegrift. “Wat een blijdschap en ook spanning, onzekerheid over hoe het zal zijn. Inmiddels heeft alles kunnen bezinken en ben ik mij gaan buigen over de praktische zaken. Na al die jaren waarin mijn ouders en vele anderen mij heb ben gesteund in deze strijd, hebben wij geen financiële reserves meer om de terugkeer te kunnen finan cieren. Ik probeer daarom alles om een ticket naar Nederland en een ondersteuning voor de eerste maan den levensonderhoud voor Yannis en Lucas te regelen. Vandaar ook dat Celeste een crowdfundingsactie heeft opgezet om geld in te zame len voor o.a. de tickets en de eerste levensbehoeften. “Overweldigd was ik door de ongelooflijk vele lieve en behulpzame reacties vanuit ver schillende hoeken. Zoveel donaties, zoveel lieve berichtjes, en naast financiële hulp heb ik ook zoveel andere hulp aangeboden gekregen,” aldus Celeste. Het is duidelijk hoe dankbaar ze is. Zaterdag 16 oktober a.s. om 20.15 uur. Kaarten a 25 zijn te koop via www.cultuurkoepelheiloo.nl of bij het VW-kantoor op Landgoed Willibrordus. 1 1)0011M LENS VflN... HEILOO - Pianist Bo de Myttenaere en dwarsfluitist Rianne van der Knaap nemen het publiek in de Witte Kerk mee in een licht klassiek muziekspel waarbij door vertel ler Wiljo Meester, bedenker van dit project, een verhaal gedecla meerd zal worden over de ont moeting met deze twee gedre ven jonge musici. Tijdens een wandeling door de duinen om haar hoofd even leeg te maken wordt Celeste ‘getrakteerd’ op een prachtige regen boog; symbool voor hoe mooi het is dat Yannis en Lucas naar huis komen. Foto: Geleste Tournier Robert Long wordt geëerd met een theatershow waar in zijn bekende maar ook minder bekende liedjes de revue passeren. Aangeleverde foto T

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3