Gemeentenieuws HEILOO Groene Straten Gezocht Saneringsplan geluidsschermen spoor ter inzage Vergunningen Cruijscamplaan 12, Meer informatie staat op onze website: www.heiloo.nl/bomen woensdag 13 oktober 2021 Start werkzaamheden Kerkelaan en deel Belieslaan Online enquête over participatie GEMEENTE UITKIJKPOST 13 OKTOBER 2021 8 Aangevraagd Burenweg 19, De Kandelaar 86, De Oude Werf 2, Verleend Buiten behandeling (aanvraag onvolledig) De Droogmakerij 26, Omgevingsvergunningen Omschrijving Adres I Omschrijving Adres Omschrijving Adres Aankondiging verwijderen bomen De gemeente Heiloo is op zoek naar groene straten! Heeft u zelf of met uw buren de straat vergroend en bent u trots op het resultaat? Doe dan mee aan ‘Groene Straten Gezocht’. Iedereen kan eenvoudig meedoen. Stuur voor 22 oktober een foto van uw straat in met een omschrijving wat u in de straat heeft gedaan naar mailadres: info@watzr.nl. De winnende straat wordt tijdelijk omge doopt tot WatZr-straat. U ontvangt een vrolijke straatvlag en maakt u kans op een leuke prijs. Hiermee laat u zien dat u heeft geWatZrd. Handelsweg 12, 12a en 12b, Onderstaande bomen worden binnenkort verwijderd. Boom Locatie 1x Esdoorn meer dan 50% dood De Vang 21 Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo WATZR CAMPAGNE Deze actie is onderdeel van de WatZr-cam- pagne, een initiatief van 28 gemeenten in Noord-Holland boven het Noordzeekanaal, PWN en HHNK. Gezamenlijk voeren zij de meerjarige WatZr-campagne die inwoners uitnodigt om mee te doen aan het vermin deren van de gevolgen van klimaatverande ring. Wilt u weten wat u kan watZr-en? Ga dan naar de website www.watzr.nl of volg ons via social media. De Kerkelaan en een deel van de Belies- laan krijgen een nieuwe inrichting om de verkeersveiligheid en leefbaarheid te verbeteren. Op 18 oktober starten de werkzaamheden. De uitvoering gebeurt in zeven fases en duurt tot in juni 2022. De aannemers plaatsen voor de start van iedere fase aankondigingsborden over de afsluitingen. Bewoners worden per brief en per fase geïnformeerd. Met betrekking tot bevoorrading van ’t Loo zijn er voor vrachtverkeer afspraken gemaakt met de aannemers. Planning werkzaamheden en omleiding Tijdens de werkzaamheden is de Kerke- laan vanaf de Kennemerstraatweg tot en met de Belieslaan ter hoogte van De Dors, afgesloten voor doorgaand verkeer. De omleidingsroute loopt via de Vennewa- tersweg. De data voor fase drie tot en met zeven zijn later dit jaar bekend en dan te vinden op de website: www.heiloo.nl/werkzaam- heden Ook vindt u hier meer informatie over het project en een kaartje met de omleidingsroute. Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat stelde op 23 september het saneringsplan geluidsschermen spoor Heiloo vast. BESLUIT MINISTERIE Het ministerie is akkoord met het inge diende saneringsplan. Dit betekent dat het instemt met: het aanbrengen van schanskorfschermen, mini-schermen en raildempers. Deze maatregelen beperken de geluidsbelasting op de woningen langs het spoor. Ook stelde het ministerie met dit besluit de ‘ten hoogste toelaatbare waarden van de geluidsbelasting’ vast voor woningen die de gemeente in het verleden heeft aangemeld als saneringswoning. Het gaat dan over de geluidsbelasting die ontstaat nadat de raildempers en geluidsschermen zijn aangebracht. De exacte geluidswaarden voor de saneringswoningen zijn terug te vinden in het plan. Net als de locaties van de raildempers en geluidsschermen. Door dit besluit te nemen stelt het ministerie de Volg ons O gemeenteheiloo (5) gemeente_heiloo gemeente_heiloo Kijk voor meer informatie op onze website: www.heiloo.nl TER INZAGE, INDIENEN BEZWAAR Het besluit van het ministerie ligt vanaf 14 oktober tot en met 25 november ter inzage bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Ook kunt u de stukken vin den op: www.heiloo.nl/inzage. Tijdens deze periode kunnen belangheb benden schriftelijk een bezwaar indienen. VERVOLG Met de toekenning van de subsidie start de voorbereiding voor de aanleg van geluidschermen en raildempers en volgt een aanbestedingsprocedure. ProRail ver wacht de raildempers en railschermen in 2023 te kunnen plaatsen. MEER INFORMATIE Heeft u nog vragen? Op www.heiloo.nl onder ‘plannen en projecten’, ‘geluidsmaat- regelen spoor’ vindt u meer informatie over hoe u bezwaar kunt maken en het project. Of neem contact op met Pim Broersen via telefoonnummer 072 - 535 66 66. gevraagde uitvoeringssubsidie beschik baar om de maatregelen te realiseren. Hoe wilt u het liefst betrokken worden bij plannen van de gemeente? En over welke onderwerpen wilt u meedenken? Misschien heeft u al eens meegedacht in een participatietraject en heeft u goede suggesties? De gemeente hoort het graag! Op dit moment staat er een enquête van de gemeente online op www.ikdenkmeeoverheiloo.nl. Deze vragenlijst kan worden ingevuld tot 24 oktober. De resultaten worden verwerkt in het nieuwe Participatiebeleid en de partici- patieverordening. Het onderwerp staat op de agenda van de commissieverga dering van 20 december 2021 en de raadsvergadering van 17 januari 2022. het veranderen van de woning (wijzigen garagedeur), datum ontvangst 6 oktober 2021 (WABO2101940) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Groeneweg 1a (Zuiderloo), het bouwen van een woning, verzenddatum 1 oktober 2021 (WABO2101291) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. het vergroten van een bedrijfsgebouw en het veranderen van de uitweg, verzenddatum 30 augustus 2021 (WABO2101193) het vergroten van de woning (dakopbouw), verzenddatum 27 augustus 2021 (WABO2101011) het splitsen van een bedrijfsgebouw (inclusief plaatsen woningscheidende wand), verzenddatum 26 augustus 2021 (WABO2101276) Kennemerstraatweg 256 het veranderen en vergroten van de woning, verzenddatum 23 september 2021 (WABO2101363) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Contact K» 4 072 (zonder netnummer) $5 06 82173546 (whatsapp) Bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. M info@heiloo.nl het plaatsen van 2 dakkapellen in het linker- en rechter dakvlak van de woning, datum ontvangst 4 oktober 2021 (WABO2101917) het veranderen van de woning (plaatsen raamkozijn in voor gevel), datum ontvangst 5 oktober 2021 (WABO2101932) het vestigen van een Dorcas kringloopwinkel en het plaatsen van een kledingcontainer op het buitenterrein, datum ont vangst 5 oktober 2021 (WABO2101924) Vennewatersweg tussen het bouwen van 21 woningen, datum ontvangst 5 oktober Westerweg en spoorlijn 2021 (WABO2101934) (BAZA-locatie, Zuiderloo), Ypesteinerlaan 53, Nedei iHrtdia BrnridwTlrtoéfi SttcfiUiHj cciieEïBen vin iti vm oktober

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 8