Feel good mood Na een lange tijd onszelf te hebben verstopt, is het tijd om gezien te worden. Kleur, plezier en speelsheid komen sa men in loungesets met marble print, kimono's met grafische bloemen- print en vrolijk gekleur de lingeriesets met een shiny touch. We worden ons meer en meer bewust van hoe we moeten omgaan met zoveel mensen op deze planeet en in de na tuur. Elke dag wordt het belangrijker om bewust en duurzaam te zijn en de nieuwe collectie van Livera is, met haar hints of nature, daar een mooie herinnering aan. Gestreept kant in taupe wisselt een satijnen pyjama in animal print af en bloemenprints sie ren loungebroeken en slipdresses. Ook toe aan een dosis fun, vrijheid en plezier? Kom langs en laat je adviseren door ons team van deskundi ge medewerkers en laat je verrassen. Livera, winkelcentrum ‘t Loo in Heiloo. HEILOO - Als het af gelopen jaar ons iets heeft gegeven is het wel bewustzijn. Bewust van hoe goed we het heb ben en de vrijheid die we normaal gesproken ervaren. De FW21 col lectie van Livera nodigt je dan ook uit om op de resetknop te drukken en ruimte te maken voor een dosis fun, vrijheid en plezier. Heb je een opgeruimd karakter en witje meer doen dan alleen schoonmaken? Bij ons vind je jouw baan met zoveel meer... Maak ruimte voor fun, vrijheid en plezier met de nieuwe collectie van Livera. Foto: aangeleverd Werken bij Tzorg is zoveel meer... Zoveel meer dan alleen een goed salaris. Dat is echt gaan voor werk waar je blij van wordt! Waar je een goed gevoel van krijgt. Trots op mag zijn. Omdat je elke dag van toegevoegde waarde bent en iets betekent voor een ander. De actie is geldig van 22 okt t/m 13 nov 2021 en is geldig op alle BH’s van alle merken, alle combinaties mogelijk. De korting wordt verrekend over de goedkoopste BH. De korting geldt niet op reeds afgeprijsde artikelen of in combinatie met andere aanbiedingen of acties. De korting is niet geldig met terugwerkende kracht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 16