Haal nu uw candlebag op voor Sterrenlicht Kijk HUIS nou eensü! Ervaar het Stationscentrum in het donker Wij zorgen voor een passend huurhuis! Informeer naar de voorwaarden Tel. 072-53 51 000 VERKOPEN? www.uitkijkpost.nl 190.000* O 4.300 1.400 1.550 LD BORDEN vcc*” Stichting Trefpunt Heiloo organiseert jaarlijks Sterrenlicht voor inwoners die een dierbare hebben verloren of die iemand een hart onder de riem willen steken. Aangeleverde foto ADVERTENTIES O Jus Live Music. Aangeleverde foto Bezoekers aantallen 2021 sinds 1933 Gemiddelde aantal views per maand 27 oktober 2021 Jaargang 87 Nummer 43 HEILOO - Stichting Trefpunt Heiloo organiseert jaarlijks SterrenLicht voor inwoners van Heiloo die een dierbare hebben verloren of die iemand een hart onder de riem willen steken omdat deze door omstandigheden de steun en warme aandacht goed kan gebruiken. Dit jaar is SterrenLicht op zaterdag 30 oktober van 18.30-19.30 uur. Het Trefpunt biedt u een candlebag aan, die persoonlijk gemaakt kan worden door er iets op te schrijven of te tekenen. U kunt de candlebag deze week ophalen in het Trefpunt HEILOO - Zaterdag 30 oktober is het weer Nacht van de Nacht. In heel Nederland gaan massaal de lichten uit om aandacht te vragen voor lichtvervuiling en energiebe sparing. Het Stationscentrum in ons eigen Heiloo kan natuurlijk niet achterblijven. Alle lichten gaan dus uit en alle kaarsjes gaan aan. Dat belooft een spectaculair gezicht te worden. Om extra van deze bijzondere sfeer te genieten, slaat de horeca op het Stationsplein - net zoals we in coronatijd regelmatig deden - de handen weer ineen en organiseren we een heerlijk samenzijn. Geniet tussen 16.00 uur en 22.00 uur van heerlijke gerechtjes en drankjes van Café de Wit en restaurants Tumi, Wildschut, Plaza Cinco, II Corso en RAILS. En dat alles onder het genot van de prachtige akoestische muziek van Jus Live Music. Dat kan alleen maar een bijzondere avond worden. ‘Zien’ we jullie daar? Deel uw persoonlijke tekst, een ge dichtje of een foto van uw candle- bag op 30 oktober op Facebook met de tag @sterrenlichtheiloo. De vele brandende lichtjes in Heiloo, bij u thuis, onder de grote boom naast het Trefpunt én op Facebook laten zien dat een verlies ons allemaal raakt. Kijk ook op www.uitkijkpost.nl voor het meest actuele nieuws .,.'11,.. K L' van der vastgoedpro/essionals en tijdens SterrenLicht voor uw raam branden. Ook bent u van har te welkom op de vrij toegankelijke bijeenkomst tijdens SterrenLicht. Deze vindt plaats aan de Pastoor van Muijenweg, naast het Trefpunt, on der de grote boom of bij slecht weer binnen in de Hans Romeynzaal. Tij dens deze bijeenkomst wordt er met muziek van Bart Brandjes en een gedicht aandacht besteed aan de mensen die we missen en worden de lichtjes, die ter plekke zijn versierd, gezamenlijk ontstoken. SterrenLicht Heiloo is mogelijk ge maakt door het goededoelenfonds Uitvaartvereniging Associatie IJmond.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 1