Tentoonstelling Vogelvereniging Kleurenpracht Koepel Keuze: Monte verdi's Mariavespers Vrijwilligers gezocht bij De Beun! Door de lens t 11« Deze week: Hugo Kraakman Eigenaar van Sfeerbakkie.nl .feniusj UITKIJKPOST 27 OKTOBER 2021 3 O Als vrijwilliger ben je het visitekaartje van De Beun. Aangeleverde foto horeca en gastheer/-vrouw. Volg de Uitkijkpost ook op CO In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. organiseren. De foto zegt genoeg! Op 16 september 2017 werd dit werkelijk heid, net als een tweede langgekoesterde wens. Namelijk om onder begeleiding van het nummer'All you need is love', van mijn favoriete band aller tijden The Beatles, naar het altaar te schrijden. Ik organiseerde destijds muziekevene menten en werkte nauw samen met de Tsjechische tributeband The Beatles Re vival. Ik kreeg het voor elkaar om ze gra tis op onze bruiloft te laten spelen als ik twee concerten in Nederland voor ze zou O Het Sweelinck Barokorkest en zangers van de afdeling Oude Muziek van het Conser vatorium van Amsterdam treden op in De Cultuurkoepel. Aangeleverde foto Ik geef het stokje door aan Jack Schaap En zo trouw je in het mooiste kerkje van Noord-Holland, met een van de beste Beatles tributebands van de wereld op het podium en met de prachtigste vrouw van Heiloo. Op de teksten, de foto's en het ont werp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overgenomen, verveelvou digd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Administratie De administratie is bereikbaar op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Er was bij mijn vrouw en mij geen twij fel mogelijk waar wij elkaar het jawoord zouden geven, toen ik haar in 2015 ten huwelijk vroeg. Dat móest - als geboren en getogen Heilooërs - het Witte Kerkje worden. Een historisch mooie kerk waar ik bijna dagelijks langsreed, maar nooit een stap binnen had gezet. Redactie De redactie is bereikbaar op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Uitkijkpost Media is nimmer aan sprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www. uitkijkpost.nl/pagina/privacy Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek HEILOO - Bij de programmeurs van de Cultuurkoepel komen regelmatig juweeltjes langs die (nog) niet bekend zijn bij het grote publiek, maar die wel een breder publiek verdienen en prachtig passen in de Koepelprogram- mering. Onder het motto ‘Koepel Keuze’ brengt de Cultuurkoepel daarom een concert, waarbij het publiek na het optreden mag betalen wat men het waard vond. Het Sweelinck Barokorkest en zan gers van de afdeling Oude Muziek van het Conservatorium van Am sterdam, o.l.v. Charles Toet, bren gen Monteverdi’s Mariavespers ten gehore. De beroemde Venetiaanse muzikale traditie komt tot leven in dit zeventiende-eeuwse program ma. Met een rijke bezetting aan zan gers, koperblazers en een groot bas so continuo waant u zich in de San Marco. Specialist Charles Toet heeft met zijn keuze een vesperdienst na gebootst, op Venetiaanse leest ge schoeid. Zondag 7 november a.s., aanvang 15.00 uur in de Cultuurkoe pel Heiloo. Reserveer uw kaarten via www.cultuurkoepelheiloo.nl De leden van de vogelvereniging tonen hun vogels in een prachti ge tentoonstelling. De toegang is gratis. De tentoonstelling is vooral leuk voor kinderen, zij zien bijzon dere vogels van dichtbij. De vragen worden beantwoord door enthousi aste vogelkwekers, die deze dagen aanwezig zijn. De tentoonstelling is opgemaakt met planten die ter be schikking zijn gesteld door de Aals- meerse Bloemen- en Plantenhal. Er zijn door de kwekers 200 vogels in gébracht op de tentoonstelling. HEILOO - De Beun in Heiloo is op zoek naar vrijwilligers die ondersteu nen bij de techniek, horeca en als gastheer/-vrouw. Het betreft gemiddeld twee diensten per maand, afwisselend overdag en 's avonds en bij zowel filmvertoningen als theatervoorstellingen! koopafdeling waar de vogelkwekers tegen gereduceerde prijzen hun vo gels te koop aanbieden. Als u een mooie kanarie, zebravink of andere vogel zoekt kunt u deze hier vinden en aanschaffen tegen zeer voordeli ge prijzen. Wij verwelkomen u graag op zaterdag 30 en zondag 31 oktober, in ons gebouw naast de sporthal in Heiloo. Na anderhalf jaar van inactivi teit gaat ook de vogelvereniging weer opstarten. Wij houden ons aan de regels van de overheid inzake corona. Daarom vragen wij u om uw corona inentingsbewijs of een coronatest niet ouder dan 24 uur mee te nemen. Wij zijn verplicht hierop te controleren en doen dit ook. Aanmelden Spreekt dit jou aan? Neem dan con tact met ons op via info@debeun. nl Vermeld je naam, telefoon nummer en bij welk onderdeel jij graag zou willen helpen: techniek, gastheer/-vrouw of horeca. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Lim- men, Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef. O De leden van de vogelvereniging tonen hun vogels in een prachtige tentoonstelling. Foto: archief Kleurenpracht Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. HEILOO - Op zaterdag 30 en zondag 31 oktober bent u weer van harte wel kom op de tentoonstelling van Vogelvereniging Kleurenpracht in Heiloo. De tentoonstelling is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. De tentoonstelling wordt gehouden in het clubgebouw aan Het Zevenhuizen, naast de sporthal. U kunt geheel vrijblijvend binnenlopen om mooie vogels van dichtbij te bekijken. Een mooie gelegenheid om on der het genot van een kop koffie te luisteren naar het gekwetter van de vogels dus kom gerust even langs, u bent van harte welkom. Naast de vogeltentoonstelling is er een ver- Vrijwilliger bij De Beun Als vrijwilliger bij De Beun ben jij het visitekaartje naar onze bezoe kers én de artiesten. Van het welkom heten aan de deur tot aan het ver zorgen van een drankje na afloop; jij draagt bij aan het verzorgen van een onvergetelijk bezoek! Er zijn drie onderdelen waar vrijwilli gers aan de slag kunnen: techniek, Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. kantoor GESLOTEN wel per e - mail bereikbaar do. 09.00 - 12.00 uur vr. 09.00 - 14.30 uur sr

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3