5*01 Redjezelf diploma's bij Zwembad Loos Fit Lijf coaching i WU I Vergadering gemeenteraad Heiloo O D - Vj Bedrijf belicht I eens kunnen komen door een vitamine B12-tekort. Stress door een drukke baan of een Maxime van 9 6 Fit Lijf coaching je helpen om je weer gezond en vitaal te voelen. Als je jezelf herkent in deze of soortgelijke klachten dan kan druk gezin kan resulteren in een magnesiumtekort, je voelt je dan gejaagd en je hebt ruste loze benen, in het ergste geval loopt het uit op een burn-out. Heb je last van eczeem of PMS, dan is er mogelijk een verband met een vitamine D-tekort. Word je 's ochtends al moe wakker? Dan zou dat wel Behandeling van de Programmabegroting 2022 UITKIJKPOST 27 OKTOBER 2021 5 Besluitvorming 3. Belastingverordeningen 2022 Sluiting 7- 2. Agendavaststelling 3 Al deze toppers hebben hun diploma gehaald. Gefeliciteerd! Aangeleverde foto's Gezonde voeding voor een gezond lichaam O Maxime van Fit Lijf coaching. Foto: Mandy de Jong Fotografie O De begroting van 2022 is opgesteld. Foto: Archief Uitkijkpost Fred Johnson, Colin Otten, Youri Bootsma, Luca Mascini, Stella Baan, Siss Hopman, Finn Bruin, Guus Bijvoet, Floortje Kat, River Sala, Nout Dekker, Isa van der Steen, Olivier van Eist, Daan van der Steen, Floor Louwe, Maas van der Meer, Jurre Ter Telgte, Dani Andriessen en Frederiek Both. HEILOO - Woensdag 6 oktober mochten er twee groepjes afzwemmen bij Zwembad Loos. Ze mochten hun kunsten laten zien voor het Redjezelf diploma. Ieder mocht 1 ouder meenemen en dat was een heel spektakel. De ouders mochten een groot applaus geven aan de kinderen die met veel plezier alle oefeningen lieten zien. De volgende kin deren mochten daarom hun diploma in ontvangst nemen: In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464,1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding Zonder dieet gewicht verliezen Ooit worstelde Maxime met haar gewicht, ze ging keihard sporten en calorieën tellen maar merkte dat er iedere keer juist kilo's bij kwamen als ze weer 'normaal' ging eten. "Het was alles of niets en het resultaat was niet blijvend", aldus Maxime. Ze besloot zich te verdie pen in gezonde voeding en volgde opleidingen tot voedingsdeskundi ge en orthomoleculair adviseur. "Ik help mensen hun lichaam te leren kennen en maak ze bewust hoe ze voor hun lichaam kunnen zorgen met als doel blijvend gewichtsver lies", aldus Maxime. Diëten en hon gergevoelens zijn hierbij uit den boze. Het programma noemt zij het 'Gezond lijf programma' en het is online te volgen of via een-op-een- begeleiding. bloedtest met vingerprikje op een voudige wijze kan worden achter haald. Het rapport dat hieruit voort komt bevat de mogelijke oorzaak van de klachten en een uitgebreid voedings- en/of suppletieadvies. Ook zullen hieruit indien gewenst een aantal consulten volgen waar bij Maxime u uitgebreid begeleidt naar een gezondere leefstijl. De uitdaging van jouw leven Per november 2021 biedt Maxime ook het 'Vruchtbaarheidsprogram- ma'om het lichaam in topconditie te brengen voor de zwangerschap, of om te helpen bij het zwanger wor den als dit niet vanzelf lijkt te gaan. Maar ook bij bijvoorbeeld PCOS, en- dometriose of wanneer je start met een medisch traject kan dit pro gramma helpen de ondersteuning te bieden die jouw lichaam nodig heeft. "Wanneer zwanger worden moeilijk gaat is dit een duidelijk sig naal van het lichaam: er is 'iets mis'. Het is dan belangrijk om de oorzaak te zoeken en te verhelpen om de kans op een succesvolle en gezon de zwangerschap en gezonde baby te vergroten", aldus Maxime. Tips voor een fit lijf Alvorens je je weg weet te vinden naar de praktijk van Maxime heeft ze enkele eenvoudige tips om aan je gezonde lijf te werken: eet geva rieerd en kleurrijke groenten, ge niet af en toe lekker van een wijn tje en heb je ongezonde trek? Geef jouw trek dan een cijfer tussen de 1 en de 10. "Boven de 8 gun je het jezelf, anders is het het niet waard." HEILOO - In de programmabegroting staan alle inkomsten en uitgaven voor het komende kalenderjaar van Heiloo beschreven. Daarnaast bevat het ook een raming voor de volgende jaren. In de raadsvergadering van 5 juli 2021 is de Kadernota behandeld en heeft de gemeenteraad de richtlijnen vastge steld waarmee het college van B&W de begroting 2022 heeft opgesteld. In de begroting heeft het college de financiële impact van de ambities en wensen inzichtelijk gemaakt. De programmabegroting bestaat uit vier program ma’s die aangeven wat de gemeente wil bereiken, wat daarvoor gedaan moet worden en wat dit gaat kosten. Het college van B&W doet in de programma begroting voorstellen voor nieuwe uitgaven en bezuinigingen in het jaar dat komen gaat. U kunt ook achteraf de vergaderin gen van de gemeenteraad terug kijken via de website van Heiloo: www.heiloo.nl/raad-en-college De raadsvergadering is in de raadzaal van het gemeentehuis en begint om 19.00 uur. Ook zendt Beat TV de vergaderingen uit via de website https ://tv.beatfm. nl/player Maandag 1 november 19.00 uur 1. Opening en mededelingen Gezondheidsvraag? Heb je naar aanleiding van dit arti kel een gezondheidsvraag of wil je Uitspreken door politieke fracties v/d Algemene Beschouwingen kennismaken met Fit Lijf coaching om te weten te komen wat ze voor jou kan betekenen? Mail Maxime of vul het contactformulier in op de website. Maxime neemt vrijblijvend contact met je op. Programmabegroting 2022 inclusief dejaarschijfvan het meerjaren investeringsplan Fit Lijf coaching Kennemerstraatweg 299 1851NC Heiloo fitlijfcoaching@outlook.com www.fitlijfcoaching.nl FB/Insta: fitlijfcoaching 4. Meerjarenperspectief grondexploitaties 2021 5. Behandeling Programmabegro ting 2022 6. Programmabegroting 2022 en de bij de begroting behorende overzichten, paragrafen en bijlagen Vage klachten: de oorzaak is de oplossing Met vage klachten zoals vermoeid heid, buikpijn, menstruatie- of overgangsklachten hoeft u ook niet door te lopen. Maxime ontwikkelde het 'Klachtenvrij programma'waar bij de oorzaak door middel van een In de raadzaal is er zeer beperkt ruimte voor publiek. U kunt de vergaderingen live volgen via onze website. De uitzending vindt u via https://www.heiloo.nl/ raad-en-college i‘

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5