r Wezen Happy Halloween bij Kits Oonlie Zonneveld Optiek bestaat 30 jaar en viert feest! Expositie in het Trefpunt van Marianne van Setten column Dick de Scally 'd i JilÈ SL_ vy..’ UITKIJKPOST 27 OKTOBER 2021 7 2 O Marianne van Setten. Aangeleverde foto De BSO van Kits Oonlie is er voor alle kinderen in de leeftijd van 4 tot 13 jaar. Kits Oonlie vindt het belangrijk dat kinderen zich tijdens de buiten schoolse opvang kunnen ontspan nen. Daarom is gekozen voor een huiselijke sfeer op de buitenschoolse opvang. De kinderen kunnen even hun verhaal kwijt wanneer zij uit Wilt u meer informatie of een keer komen kijken bij de BSO van Kits Oonlie? Neem gerust contact op met de centrale administratie van Kits Oonlie op telefoonnummer 072- 5323576, of stuur een e-mail naar info@kits-oonlie.nl Om toch gericht de ontwikkeling te stimuleren van de kinderen, biedt Kits Oonlie verschillende activitei ten aan, zodat de kinderen een acti viteit kunnen kiezen die zij leuk vin den. Daarnaast zijn er verschillende materialen aanwezig waar de kin deren mee kunnen spelen. De mede werkers streven ernaar om de tijd zo leuk mogelijk te laten zijn en toch de ontwikkeling te stimuleren. Veilig heid, vertrouwen en structuur zijn de belangrijkste speerpunten bij Kits Oonlie. Kits Oonlie wil de kinderen het gevoel geven dat zij een beetje thuiskomen en zich vertrouwd voe len met de medewerkers en andere kinderen op de groep. school komen en kunnen daarna zelf kiezen wat zij gaan doen. Er zijn helaas geen protesten ge hoord toen de wekelijkse serie 'Die ene leerling'in de Volkskrant stopte. Leerzame lectuur, dat was het wel. Onder supervisie van redacteur Rik Kuiper haalden docenten herinne ringen op aan een leerling die ze om een of andere reden is bijgeble ven. De serie is inmiddels gestopt. Misschien waren de verhalen op, maar dat kan ik me niet voorstellen, gezien de uitgebreide praatjes in O Het team van Zonneveld Optiek. Foto: Fotografie Diederik Schiebergen publ-media.nl lerarenkamers. Mijn bijdrage aan de serie ging over een jongen van der tien, die zijn moeder terroriseerde. Om hem te kalmeren moest er iets doorbroken worden, een patroon, vond ik. Hij moest van mij een paar weken spijbelen. Moest! Tegen strijdig advies hè, maar het heeft geholpen. Welke leerlingen zijn mij nog meer bijgebleven? Die grote donkere Of dat meisje, dat vaak heel verve lend was. Kortgeleden ontmoette ik HEILOO - Bij Zonneveld Optiek wordt er al ruim 30 jaar met passie en enthousiasme de juiste kijkoplos- sing aangemeten. Het begon allemaal in november 1991 aan de Heerenweg 151 waar Rob en Edith Zonneveld met zijn tweeën de zaak van Wuyts overnamen. Al snel bleek dat hun persoonlijke aan pak en deskundig advies zo’n succes was, dat het team kon worden uit gebreid. Nu, 30 jaar later, werken zij met zeven enthousiaste vakkrach- ten. Nog steeds staat de zorg van het oog op nummer één en zullen zij al tijd met een lach op hun gezicht ie dereen het best denkbare kijkplezier willen geven. HEILOO - Op dit moment exposeert Marianne van Setten haar fanta sierijke schilderijen in het Trefpunt in Heiloo. In de loop der jaren heeft zij haar ei gen stijl ontwikkeld, die vooral her kenbaar is aan haar kleurgebruik. Het is dan ook haar passie om dat in beelden vorm te geven. Elk schilde rij is een avontuur, waaraan zij be gint zonder te weten hoe het eindigt. Soms is het een proces van maan den. Zij heeft ook kleurrijk keramiek gemaakt, zoals objecten en schalen. Marianne had bijna twaalf jaar de beschikking over een groot atelier. Nu probeert ze thuis een kleiner ate lier te maken. Zij geniet daar zelf van haar werkomhaarheenenhooptdat anderen er ook plezier aan beleven. De hele maand november wordt het 30-jarig jubileum gevierd met de klanten. Neem daarom een kijkje op de website (zonneveldoptiek.nl) en zie welke acties en activiteiten er deze maand gepland zijn. Rob, Edith en het hele team verwelkomen je graag in hun mooie optiek aan het Stationsplein! Te zien in oktober en november op ma-vr van 9.00 tot 17.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-Hof 2 te Heiloo. haar eens, nu van middelbare leef tijd. Lekker samen even roddelden over andere leraren en rare klas genootjes. Ook herinnerde zij zich mijn snauw: "Wat ben jij een verve lend wezen!" Ik had alsnog spijt van mijn woorden van toen en stond op het punt haar mijn excuus aan te bieden. Maar dat hoefde niet. Want lachend vervolgde ze: "En weet u wat? U had volkomen gelijk!" jongen met spierwitte tanden, die twintig minuten te laat in de les kwam. Met stralende lach: "Toilet geweest meneer." Of Rob die zich tijdens een schoolreis naar Parijs uitvoerig opmaakte. Bij thuiskomst stonden zijn ouders hem op te wachten. "Heeft Robbie het leuk gehad?" O Kits Oonlie vindt het belangrijk dat kinderen zich tijdens de buitenschoolse opvang kunnen ontspannen. Aangeleverde foto Ze hebben gebakken, geknutseld en er zijn gekke spelletjes bedacht. Wat te denken van griezelige vin gers of gemummificeerde hapjes bakken of elkaar zo snel mogelijk in een mummie veranderen? Van het eigen gezicht een masker maken of een pompoen met licht erin knutse len. Maar ook een uitje naar bezoe kerscentrum De Hoep stond op de planning, waar de kinderen konden ontdekken wat er tijdens de herfst allemaal te zien is in het bos en de duinen. De BSO was door de kinde ren zelf omgetoverd in een span nend bos vol vleermuizen en gekke wezens. Kortom, de kinderen en de medewerkers hebben een superleu ke week gehad. HEILOO - Tijdens de herfstvakantie is het op BSO Ypestein een spannende week geweest. De medewerkers hadden superleuke en zelfs een beetje span nende activiteiten bedacht binnen het thema ‘Happy Halloween!’

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 7