I rr 1 Sven Walta wint zilver Joyce Pepping heeft derde plek behaald op het NK judo tot 15 jaar xfH jhé 1 li l ?W|i L J- II Nieuwe dirigent bij Kleinkoor Castricum K Veel diploma's in Zwembad Loos Twee Teddybeerdiploma's in Zwembad Loos UITKIJKPOST 10 NOVEMBER 2021 19 C: Tessel de Boer, Mayla Danzl en Sil Beerepoot. O Een welverdiende zilveren medaille voor Sven Walta. Aangeleverde foto 3 Joyce Pepping heeft een topprestatie geleverd op het Nederlands kampioenschap judo tot 15 jaar. Aangeleverde foto A: George Blokker, Mees Visscher, Anne Dorenbos, Luca Garia, Nils de Waard, Stijn Keegstra, Abdulah Mohamed Dahir, Sophie Moras, Danique Zwart, Ivy Karels, Steffen Nielen, Liam Visscher, Jason Lou, Hafsa Mohamed Dahir, Abdul Almubarak en Ruben van den Ende. B: Foss van de Pas, Sil Louter, Tijn Roos, Sien Heemskerk, Sonny Strooper, Jesse Molenaar, Silke Roos, Jim Meyer, Kenzo Andriessen, Sofia Eijlander, Sem Bruin, Iselle de Vries, Anne Elders en Fabian van Luipen. Sven stond in de halve finale tegen over de jongen die van Liv had ge wonnen. Sven wilde namens de club revanche nemen en dat lukte ook, hij scoorde een ippon (de hoogste score in een wedstrijd) met een beenworp en kwam in de finale. Liv kon haar tweede wedstrijd helaas niet ombui gen en verloor zo haar partij, maar ze heeft wel ervaring opgedaan en kan daarmee hopelijk de volgende keer met meer rust de wedstrijd ingaan. Sebas moest ondertussen in de her kansingen. Dat ging goed, hij won met een beenworp en het winnen via een straf. Sebas mocht vechten om het brons. Ondertussen was Sven in zijn finale goed aan het knokken en kwam hij voor te staan met een wazari. Hij leek nog even een houd greep te hebben, maar het lukte hem niet om deze vast te houden. Hierna was er een moment waarop Svens tegenstandster een ippon scoorde. Goed geknokt van Sven en een wel verdiende zilveren medaille. Sebas moest hierna om het brons vechten. Hij kwam eerst achter met een straf- je, hierna werd het in straffen gelijk. Op het einde moest er een winnaar worden aangewezen. Deze viel net niet goed, waardoor hij met 2-1 op beslissing verloor. Ondanks dat had hij goed geknokt. In de vroege ochtend waren Celine Kleimeer en Wobbe Kruize aan de beurt. Wobbe Kruize had een pit tige loting en verloor zijn eerste wedstrijd van de latere kampioen. De tweede en derde wedstrijd pakte Wobbe met goede beenworpen. De vierde wedstrijd ging Wobbe over een schouderworp heen en kreeg zo ippon tegen. Wobbe kwam hiermee bij de laatste twaalf. Celine Kleimeer had de eerste ronde een vrijloting en won haar tweede wedstrijd met ip- pon. De wedstrijd daarna moest ze tegen een concurrent waar ze een week eerder van won, nu ging de HEILOO - Zaterdag 30 oktober stonden de kinderen klaar voor het afzwemmen voor hun A-, B- of C-diploma. Ze stonden te trappelen voor de deur samen met papa en mama. Iedereen liet netjes zijn of haar kunsten zien, ook met kleding aan. Onder de mat door, door het gat en alle afstanden zwem men. Na een luid applaus mochten ze hun diploma in ontvangst nemen. wedstrijd lang gelijk op. Uiteinde lijk verloor Celine in de golden score. Haar tegenstander werd uiteindelijk tweede. De herkansing was voor Ce line weer lastig, ook nu volgende een slopende partij waarbij ze verloor in de golden score, deze tegenstander werd uiteindelijk derde. Zo kwam Celine ook in de top 12. In de middag waren onze lichtge wichten aan de beurt. Joyce Pep ping begon ook met een vrijloting. De partij hierna werd verloren, de wedstrijd daarna werd knap ge wonnen met een wurging. De laatste wedstrijd had de tegenstander van Joyce een hersenschudding en kon niet verder. Hierdoor werd Joyce derde. Maarten Roubos won zijn eer ste wedstrijd na een vrijloting. Daar mee kwam hij in de kwartfinale, die net iets te snel ging waardoor Maar ten verloor. De volgende twee wed strijden won Maarten met heup- en beenworpen. Daarna moest Maarten strijden om een bronzen medail le. Hij stond er goed voor, maar een misstap zorgde ervoor dat zijn te genstander een worp maakte waar Maarten geen antwoord op had en verloor hij zijn wedstrijd. Met fel en goed judo lieten de ju doka’s van Dojo ‘t Loo een mooie ontwikkeling zien. CASTRICUM - Een tuinfeest. Een nieuwe dirigent. Zang die de stilte van de corona eindelijk doorbreekt. Een buurman die applaudiseert, een hond die vro lijk blaft. Drankje na afloop. Nee, een mooier begin van het nieuwe zangseizoen kon het Kleinkoor Castricum zich niet voorstellen. Moritz Kellner (1989, Amberg/D.) heet de nieuwe dirigent. Kom eens luisteren of zing eens mee onder leiding van Moritz, op de dinsdag avond van 19.45 -22.00 uur in de voormalige Maranathakerk. Meld u aan bij Frank de Louw vz. 06-12909689 of mail naar secretaris@kleinkoor- castricum.nl onder vermelding van naam en stemgroep. Ons koor is gebaat bij meer leden 40-60 jaar, en vooral alten en tenoren. Heeft u interesse in ons koor, kom dan langs. Sven Walta beet als eerste het spits af. Hij won zijn partij met een sterke o uchi gari (beenworp). Ook moest Sven zijn tweede partij judoën en deze won hij met een mooie heup- worp. Sebas en Liv hadden hun eer ste partij vrijgeloot. Hierna moest Liv haar spanning kwijt en dat ging lastig, Liv ging haar potje judoën, maar ze verloor door een wazari (de op-een-na-hoogste score in een wedstrijd) van de tegenstander. Se- bas verloor hierna zijn wedstrijd te gen de latere kampioen. I HEILOO - Op zaterdag 30 oktober werd er in Leek gestreden om het Ne derlands kampioenschap judo tot 15 jaar. Dojo ‘t Loo heeft een mooie strijd geleverd. REGIO - Zondag 7 november vond het districskampioenschap judo tot 12 jaar plaats in Beverwijk. Voor Dojo ‘t Loo namen Sven Walta, Liv Veldt en Sebastian Haasnoot deel aan het toernooi. ■L- IPiBU O* Voor alle judoka’s weer mooie ervaringen. j 1 m. r 1 1 1 HEILOO - Zaterdag 30 oktober stonden er twee kanjers klaar om hun Teddybeer diploma te gaan halen. Nadat Thijn de Jong en Benjamin Zuurbier hun zwemkun sten hadden laten zien mochten ze onder groot applaus van hun papa en mama hun diploma in ontvangst nemen. Aangeleverde foto b h

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 19