1 JU ^4— r/ Mo Dilvis brengt exclusieve truffelmayonaise op de markt Sinterklaas veilig aangekomen in Limmen rl Maak uw wintersportuitrusting com pleet op de Pauw Wintersportbeurs! i i - A Corneliuskerk Limmen E I 1 Met MaxMobiel naar inloopsoos Egmond aan den Hoef Al - - - - ’ir I 1 A 1 UITKIJKPOST 17 NOVEMBER 2021 17 O Op de beurs kun je alvast in de wintersportsfeer komen. Aangeleverde foto Van harte welkom! r f O Sinterklaas bezocht de kinderen in Limmen. Aangeleverde foto EGMOND AAN DEN HOEF - In Dorpshuis Hanswijk is een wekelijke inloopsoos van start gegaan. Elke dinsdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur staan er gastheren en/of gastvrouwen klaar om belangstellenden voor een paar gezellige uurtjes welkom te heten. Je kunt er een spelletje doen, een praatje maken, een kaartje leggen, enzovoorts. LIMMEN - Een mooie foto van Nico Snel van de gezinsviering rond Sint Martinus. Tevens vier den we het 75-jarig bestaan van Scouting Limmen en werd de schoenendoosactie afgesloten. Alle 22 Eerste Communicanten waren ook aanwezig om aan het eind van de viering hun doopkaars, presentatiefoto en usb-stick met daarop de foto’s van het Eerste Communiefeest mee te nemen. Tekst: Pastor Johan Olling, foto: Nico Snel Aankomst per schip Alle kinderen weten hoe druk de Sint het heeft in deze dagen, maar toch wist de goedheiligman tijd vrij te maken voor een gezellige boot tocht door de Limmer Polder naar de haven van Limmen. Op de Dussel- dorpervaart waren vele bootjes met daarin ruim dertig pieten die de Sint begeleidden voor hij voet aan land zette. Er was zelfs een piet die moe dig op een waterfiets over het water scheerde. Het duurde heel even voor de Sint arriveerde, het stuurwiel was immers nog zoek, maar enkele snelle boten brachten het wiel naar het schip van Sinterklaas. Daar na voer het konvooi onder de Aaltje Emmens-Knol brug door om enkele minuten later aan te komen. Burgemeester op podium De Sint werd welkom geheten door een drukbezette burgemeester Toon Mans, immers hij moest de Sint in drie kernen, Castricum, Akersloot en Limmen, ontvangen. Het was een hartelijk welkom door Peter Dek ker, met veel muziek, en een kort en warm welkom door de burgemees ter op een groot beschut podium. Een groep danspieten zorgde voor veel spektakel door twee prachtige Per koets verder Muziekvereniging Excelsior stond al klaar toen de Sint te voet koers zette naar een prachtige open koets, met daarvoor een schitterende Fries, gemend door Louis Al, paardenken ner bij uitstek, die ook gezorgd had voor teugelbegeleiding door Erica. Vlekkeloos liep het paard vervol gens richting sporthal De Enterij. De vrolijke klanken van de harmo nie gingen daar nog enige tijd door. Men ging om veiligheidsredenen niet naar binnen, maar iedereen liep in een defilé langs de Sint, waarbij steeds groepjes kinderen samen met (groot)ouders en de Sint en pieten op de foto gingen. Elk kind verliet het feestterrein met een heerlijke speculaaspop. of via palingshop.nl een bestelling plaatst van 10 of meer, krijgt gratis een pot ambachtelijk gemaakte Dil- vis truffelmayonaise cadeau. Dilvis is gevestigd aan de Kerklaan 40 en geopend van maandag tot vrijdag van 07.00 tot 16.00 uur en zaterdag van 08.00 tot 14.00 uur. Contact: 0251-312306. dansen uit te voeren. Het was heel druk nabij de haven, maar alles ver liep probleemloos en onder gunstige weersomstandigheden. De Sint had zichtbaar plezier in deze grootse ontvangst. Het altijd actieve Sint Nicolaas Comité, gesteund voor heel veel vrijwilligers voor de begeleiding van de tocht, kunnen terugkijken op een zeer geslaagd kinderfeest. De Pauw Wintersportbeurs biedt de bezoeker een grote collectie aan outlet- en gebruikte wintersport- kleding, ski’s, snowboards, schaat sen, helmen en schoenen etc. die in gebracht worden door particulieren en verschillende leveranciers. Naast de beurs, die op de begane grond wordt gehouden, vind je op de 1e verdieping de wintersportafdeling met de nieuwste wintersportmode, -schoenen, -hardware en -acces soires. HEILOO - Na een jaar overgeslagen te hebben, organiseert Pauw Winter sport in het weekend van 20 en 21 november weer de gezelligste winter- sportbeurs uit de regio. De beurs stelt ook dit jaar de wintersporter in de gelegenheid om alvast in de echte wintersportsfeer te komen. De toegang is geheel gratis! Op de beurs informeert skischool Il Primo u over hun skibaan en de les- De inloopsoos is er ook voor mensen die niet meer goed ter been zijn of niet meer zo mobiel. Met MaxMobiel Egmond kunnen zij gehaald en later ook weer teruggebracht worden. MaxMobiel is een kleine elektrische auto waarmee vrijwilligers per rit één persoon, mét rollator of rolstoel, van huis naar het dorpshuis kunnen brengen. Wel van tevoren even reser veren via telefoonnummer 06-83329632. De inloopsoos is een gezamenlijk initiatief van CréActief en Dorpshuis Hanswijk. De particuliere inbreng is ook dit jaar weer een vast onderdeel van de beurs en biedt nog steeds een uit stekende gelegenheid om oude win- tersportkleding, ski’s, snowboards, schoenen, schaatsen, helmen en andere wintersportartikelen ter ver koop aan te bieden. Het grote voor deel van deze beurs is dat de parti culier aan de verkoop verder niets hoeft te doen. De aanbieder bepaalt programma’s. Boek eens een aantal lessen en ervaar onder deskundige leiding hoe het is om in Nederland al op de ski’s te staan. O Mensen die niet goed ter been zijn kunnen met de MaxMobiel naar de inloopsoos gebracht worden. Aangeleverde foto in samenspraak met deskundigen de prijs en Pauw Wintersport ver zorgt het gehele verkooptraject. Bij de inbreng betaalt u slechts 1 per ingebracht artikel en als het arti kel verkocht wordt krijgt u, onder aftrek van de 20% beurskosten, de opbrengst contant uitbetaald. Kijk op www.pauwwintersport.nl voor de inbrengtijden, condities en voor waarden. Bent u op de beurs nog niet volledig geslaagd? Op de wintersportafdeling van Pauw ontvangt u deze twee da gen een aantrekkelijke 10% korting op alle kleding uit de allernieuw ste collectie. Voor de wintersporter is dit de gelegenheid om met veel keus en tegen een interessante prijs een nieuwe outfit aan te schaffen. De openingstijden zijn zaterdag 20 november van 09.00 - 17.00 uur en zondag 21 november van 12.00 - 17.00 uur. Uiteraard gelden in de shops en op de beurs de actuele coronaregels, zoals het gebruik van een mond kapje en 1,5 meter afstand houden. De beurs is daarom ook extra ruim opgezet. Pauw recreatie Pascalstraat 3 1704 RD Heerhugowaard Het product is tot stand gekomen dankzij een samenwerking met ‘t Kookhuis uit Limmen. Directeur Koen Dil: “De truffelmayonaise wordt ambachtelijk gemaakt en dat past goed bij onze werkwijze. We hebben voor truffelmayonaise ge kozen omdat dit heel lekker is bij een mooi stukje vis.’’ Wie in de maand november in de winkel van Dilvis LIMMEN - Wat een vreugde bij jong en oud in Limmen toen bekend werd dat de sinterklaasintocht zou doorgaan, met een kleine aanpassing in het programma. Waar het vorig jaar niet mogelijk was dat Sint-Nicolaas fysiek een bezoek aan het dorp zou brengen, was het afgelopen zondag één groot feest nabij ’t Stet in Limmen. AKERSLOOT - De website palingshop.nl van Dilvis bestaat tien jaar. Da gelijks bestellen tienduizenden klanten in Nederland en België er heerlij ke verse en gerookte visproducten. Ter gelegenheid van het jubileum heeft Dilvis een exclusieve truffelmayonaise op de markt gebracht. ril

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 17