Gezocht medewerker kindcentrum 8 dec feb 2022 14 dec Blosse" Opleiding baan Meld je vandaag nog aan! Zilver voor turnster Danja tijdens eerste competitiewedstrijd it Basisschool Meander schoolschaakkampioen van Heiloo oo Selectiedag Start opleiding Open dag 'J nieu'N' s F /o Word medewerker in een van de kindcentra van Blosse! HEILOO - Afgelopen donderdagmiddag werd in de bibliotheek aan de Wes- terweg het toernooi gespeeld om het schoolschaakkampioenschap van Heiloo. Er hadden zich zes scholen aangemeld voor de strijd om de fraaie wisselbeker. Het toernooi werd weer georganiseerd door schaakvereniging Oppositie. Door de beperkende coronamaatregelen was van tevoren af gesproken dat de scholen slechts één team van vier spelers en een of twee reserves mochten afvaardigen. Het werd een middag waarin uiterst fanatiek om de punten werd gestre den. En dat in een sfeer die altijd buitengewoon sportief en plezie rig was. Iedere schaker kreeg zeven minuten op de klok om zijn tegen stander mat te zetten. Er werden vijf ronden gespeeld, zodat alle scholen een keer tegen elkaar uitkwamen. Na een spannende strijd bleek ba sisschool Meander de terechte win naar: het team won alle vijf wed strijden, op de voet gevolgd door basisschool Elckerlyc, die vier van de vijf wedstrijden won. De Jan van Rijckenborghschool werd derde. Aan het eind van het toernooi was er voor iedere speler een medail le als herinnering, terwijl het team van Meander voor de vierde keer de grote wisselbeker won die bij dit toernooi hoort. één in opvang en onderwijs/ HEILOO - Tijdens de eerste competitiewedstrijd turnen voor de oud ste meiden van de Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) kwamen Ellemieke en Jaline in actie. Ellemieke wist met een sterke vloeroefening een 11.60 te scoren en behaalde daarmee de hoogste score van de wedstrijd. Jaline liet op het volgende toestel een sterke half-in-half-uit zien en werd daarvoor beloond met een 11.30. Beide meiden hebben een goede wedstrijd geturnd en mogen tevreden terugkijken. In wedstrijd twee was het de beurt aan Sam, Danja en Alissa. De meiden begonnen aan brug, hier liet Alissa een strakke oefening zien. Tijdens de vloeroefening turnde Danja een prachti ge oefening en behaalde de hoogste score van haar wedstrijd. De wedstrijd werd afgesloten op sprong, een goed uitgevoerde half-in-half-uitsprong van Sam leverde haar ook de hoogste score van de wedstrijd op. In het eind klassement mocht Danja het zilver in ontvangst nemen. Voor meer info: www.gthgymnastics.com Altijd een kindcentrum bij jou in de buurt/ 1 O De winnaars. Wat een prestatie! Aangeleverde foto a §1 3 V.l.n.r.: Jaline, Ellemieke, Sam, Alissa en Danja. Aangeleverde foto ii O Tweejarige allround MBO 4 BBL-opleiding Opgeleid voor werken in het onderwijs en opvang (BSO/VSO) Werken en leren, de vrijdag is je lesdag. Daarnaast werk je 16 uur per week in één van de Blosse kindcentra O) Qfl O O CD E OJ Kijk voor meer info op www.blosse.nl/lerenbijblosse Je vindt ons in Akersloot, De Rijp, Egmond aan den Hoef, Groet, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, Schermerhorn, Tuitjenhorn, Waarland, Warmenhuizen, Westbeemster en Zuidschermer. Tover jij het huis dit jaar om tot een echt kerstparadijs? Of woon je in een hysterisch versierde wijk of flat? Dan zoeken we jou! Maak een mooie foto en stuur deze naar redactie@uitkijkpost.nl of reageer onder het artikel op Facebook. Wie weet komt jouw huis straks in de krant!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 13