Bakkerij Goemans De kerstbomen zijn er weer! S v n v r ■V tl J"l Veel diploma’s bij Zwembad Loos I 1 Tim Arends 7 s Door de lens van Lezing Rotary Club wordt verplaatst i 'i Dolfijn goud: Renske Bitter L Zwaardvis brons: Martijn Oort NOB B: Julia Venema Zwaardvis zilver: Mees van Schooten NOB C: Esmee Meijer Zwaardvis goud: Nine Westerman en 3 Het assortiment van Bakkerij Goemans is eindeloos. Aangeleverde foto Volg de Uitkijkpost ook op Ik geef de lens door aan Hidde Zijp. ii Vooruitkijken naar... cryptocurrencies O Na wekenlang ombouwen heeft de winkel een prachtige kerstsfeer. Aangeleverde foto Bezoekadres Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Op de teksten, de foto's en het ont werp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overgenomen, verveelvou digd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Mailadressen redactie@uitkijkpost.nl verkoop@uitkijkpost.nl administratie@uitkijkpost.nl Uitkijkpost Media is nimmer aan sprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www. uitkijkpost.nl/pagina/privacy HEILOO - De geplande lezing van Rotary Heiloo op 1 december over cryptocurrencies wordt als gevolg van de nieuwe corona- maatregelen verplaatst naar een latere datum. U zult via de pers op de hoogte gesteld worden van de nieuwe datum. Vorig jaar onze nieuwe vriend Milow in huis gehaald. Milow is een kat die veel vreugde met zich meebrengt. Hij is een vriendje die overal bij wil zijn, zo ook bij het maken van limoncello. Vanaf het schillen van de citroenen tot aan het bottelen wilde hij erbij zijn. In 1954 is het allemaal begonnen met één winkel in Santpoort. Ruim 65 jaar en drie generaties verder is Bakkerij Goemans uitgegroeid tot een echte familiebakkerij met 13 In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Het eindresultaat van de limoncello is uiteindelijk goed gelukt en onder tussen al verdeeld onder vrienden en Winkelcentrum Het Hoekstuk Heiloo familie, maar het geluk is toch om dat het een project van ons samen is geworden. Ondertussen zijn we ook samen aan de winterlikeuren begon nen voor de mooie momenten in de komende maanden. Ondanks de rare tijden genieten van elkaar en van het leven. Goed eten en lekker drin ken verbindt iedereen, maak er een feestje van! Afgelopen voorjaar kon het niet omdat het zwembad dicht was vanwege de lockdown. Maar nu stonden deze toppers te trappelen om te mogen afzwemmen. Met winterjassen, laarzen, snorkels en brilletjes. Onder water op hun rug, samen snorkelen of vele banen zwemmen. De onderstaande leerlingen hebben het alle maal netjes laten zien. Allemaal van harte ge feliciteerd met het behalen van jullie hogere diploma’s bij Zwembad Loos. HEILOO - Sinds deze week zijn er weer kerstbomen verkrijgbaar bij de Aalsmeerse Plantenhal. De kwaliteit is uitmuntend, dit jaar ook weer volop Nordmann en andere soorten gezaagd en kluitbomen. Uiteraard messcherpe prijzen! U kunt ook terecht voor verse amaryllis bossen, ilex takken en verder een heel groot assortiment snijgroen voor een mooie bos of Dolfijn brons: Lise Meijer, Yuri Inoue en Jarin Nebbeling Dolfijn zilver: Arthur Snikkenburg, Chloé Snik kenburg, Sarah Mogge en Vaita Punt Dolfijn diamant: Rocco de Graaf, Bart Oort, Sarah Ligthart en Deborah Belleman voor de doe-het-zelver. In deze tijd kunnen de kransen en deco-boom- pjes niet missen natuurlijk. Er zijn genoeg cadeauartikelen in alle prijs klassen, planten/bloemen of de- co-spulletjes. Openingstijden voorlopig dag t/m zaterdag 8.00 uur en zondag 10.00 - 17.00 uur. Adres: De Hoefsmid 25, 1851 PZ, Heiloo. maan- 17.00 Deze week bij Aalsmeerse Plantenhal: Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Na wekenlang ombouwen is het ge lukt om de winkel om te toveren in een prachtige kerstsfeer met een uitgebreide keuze. In de donkere da gen is het heerlijk om het thuis met sfeerartikelen en verlichting te ver sieren, gewoon thuis gezellig maken. Daarnaast hebben we nog ande re sinterklaasproducten waaron der een sinterklaassnit, diverse speculaasproducten, petitfours en chocoladeletters. U kunt naast een bezoek aan de winkel ook een kijk je nemen in onze webshop: www. goemansversbakkerij.nl/webshop HEILOO - Binnenkort is het Sinterklaas en daarom raden wij onze ambach telijke amandelletters aan. De spijs van deze letter bestaat uit 100% aman delspijs en wordt gemaakt met roomboter. Deze hele week in de aanbieding waarbij de tweede amandelletter voor de halve prijs is! HEILOO - Afgelopen zaterdag 20 november mochten de onderstaande leerlingen eindelijk afzwemmen voor hun hogere diploma’s. Telefoonnummer 072-5330175 winkels in Heemskerk, Beverwijk, Castricum, Velsen-Noord, Hei- loo, IJmuiden en Haarlem. Elke dag wordt er met veel liefde en passie ge werkt aan producten van de hoogste kwaliteit en dat is te proeven! Brood, gebak, banket en petitfours, het as sortiment van Bakkerij Goemans is eindeloos. Bakkerij Goemans is zo wel zakelijke als particuliere klanten van dienst. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond-Binnen Egmond aan den Hoef. V 1 O Supergoed gedaan, gefeliciteerd! Aangeleverde foto -ft i' Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. kantoor GESLOTEN (wel per e-mail bereikbaar) do. 09.00 - 12.00 uur vr. 09.00 - 14.30 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 3