Administratiekantoor Je Bedrijf Op Orde Prijswinnaars ‘Ik winkel in Nóg meer nieuwe sporten uitproberen bij de SportXperience Bedrijf belicht uitkijkpost.nl s De hoofdprijzen zijn beschikbaar gesteld door Peek Juwelier, Alle man, Rails, Smitveld vouwwagens en Radio Bakker. De prijswinnaars werden afgelopen vrijdag feestelijk onthaald bij Uitkijkpost. Van har te gefeliciteerd Ria van Haastrecht, Andrea Bijl, Joop en Lilian Hof land, Jeroen van der Peet en Heidi Stiegelis-Slagt. Geniet van jullie prijs! ‘Ik winkel in Heiloo - Koop lokaal win’ is een actie waarmee u bij aankoop bij een van de deelnemen de winkels of bedrijven een voucher met een unieke code krijgt. Als u de code invult op de actiewebsite op www.uitkijkpost.nl ziet u gelijk of u in de prijzen bent gevallen. Ook kon u uw gegevens invullen, waar- door u kans maakte op een van de 5 hoofdprijzen! Voor het winnen van de hoofdprijs hebben 2.000 mensen zich ingeschreven. Er hebben ruim 60 winkeliers mee gedaan aan deze actie. Deze winke liers samen hadden meer dan 1.000 prijzen ter beschikking gesteld. Za terdag 13 november was de laatste dag van de winactie, waarbij u een of meer vouchers kreeg bij de deel nemende winkels en bedrijven. In totaal zijn er 65.000 vouchers uitge deeld en alle prijzen staan klaar om opgehaald te worden. Deze actie is met steun van het Herstelfonds ontwikkeld en be doeld om de lokale middenstand te steunen. Vanwege het succes van de eerde re SportXperience-reeks in Heiloo, wordt het project nu nog verder uitgebreid. Dankzij een bijdrage uit het lokale Sportakkoord start de buurtsportcoach van Heiloo bo vendien naast de nieuwe reeks voor 6 en 7-jarigen óók een extra reeks voor een oudere doelgroep. Ook de 8 tot en met 10-jarigen uit Heiloo kunnen zich oriënteren op een sport die het beste bij hen past door mee te doen aan deze unieke sportreeks. Voor beide leeftijdsgroepen staan de HEILOO - Bij het project SportXperience probeer je in een half sport- seizoen maar liefst vijf verschillende sporten uit. In Heiloo starten in ja nuari 2022 twee nieuwe groepen; één voor 6 en 7-jarigen en één voor kinderen van 8 tot en met 10 jaar. Doordat je van elke sport 3 of 4 proef lessen volgt krijg je een mooi beeld van wat de sport inhoudt. Aanmelden kan nu via www.sportenbewegeninheiloo.nl De eigen bijdrage bedraagt 65 voor 5 maanden. sporten karate, freerunnen en voet bal op het programma. De jongste groep gaat hiernaast kennismaken met badminton en honk- en softbal, de oudere kinderen volgen proefles sen bij de sporten basketbal en padel. Bij de organisatie van de proeflessen zijn uitsluitend lokale sportaanbie- ders betrokken, dus vind je een sport leuk dan kun je ook echt lid worden van een club in de buurt. tie plaats. Het precieze rooster vind je op de inschrijfpagina op www.sportenbewegeninheiloo.nl Kinderen die moeite hebben om de eigen bijdrage te voldoen kunnen aanspraak maken op het Jeugd- fonds Sport Cultuur. Hiervoor kan je contact opnemen met de buurtsportcoach Kim Groen via k.groen@hollandsportbv.nl of via 06-14418495. Het laatste nieuws... HEILOO - De winnaars van de hoofdprijzen van de ‘Ik winkel in Heiloo - Koop lokaal win’-actie zijn bekend. Per sport vinden de lessen op een andere tijd, dag en loca- i. ^■3 van II E E M Brigitte Pasma krijgt vaak compli menten van zzp'ers. Haar bood schap is dan ook simpel: “Doe waar je goed in bent. Daar verdien je geld mee en word je gelukkig van. Besteed de rest uit”Ze vindt het belangrijk dat zzp'ers zich kunnen richten op hun kernacti viteit en zich geen zorgen hoeven te maken over de administratie. “Toevallig vind ik dat weer heel leuk om te doen.” O Vind je een sport leuk dan kun je lid worden van een club in de buurt. Aangeleverde foto want je wilt als zzp'er gewoon lekker ondernemen." Kijk eens op haar website voor alle informatie en de tarieven van de ver schillende abonnementen of maak een afspraak voor een gratis kennismakings gesprek. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464,1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding Zzp'er wil gewoon ondernemen Brigitte rondde een studie bedrijfseco nomie af met als specialisme procesop timalisatie. Ze werkte voor grote bedrij ven als ING, Capgemini en KPMG. Begin deze eeuw raakte de eenmanszaak in opkomst en waagde Brigitte de sprong naar het zelfstandig ondernemerschap. “Doordat ik ben gespecialiseerd in pro cesoptimalisatie werk ik heel gestructu reerd. Alle ballast die mij afleidt van waar ik goed in ben, leg ik in handen van men sen die daar wél meer verstand van heb ben. Daarom heb ik mijn zaak ook ‘Je Be drijf Op Orde' genoemd. Weten dat alles goed geregeld is werkt veel plezieriger." Sinds februari is Brigitte met Je Bedrijf Op Orde verhuisd naar een kantoor in het Willibrordus Business Center. Ze ver telt: "Zzp'ers denken vaak dat ze alles zelf moeten doen, ook bijvoorbeeld de website en de administratie. Niet doen. Het kost je veel tijd, omdat dit niet jouw vak is. En tijd heb je maar 1 keer, dus gebruik deze goed. Er wordt vaak ge dacht: ‘Ik doe de administratie wel zelf, dat is niet zo moeilijk.' Helaas heb ik in de afgelopen 19 jaar regelmatig zzp'ers in paniek bij mij gekregen, omdat ze stapels blauwe enveloppen hadden ont vangen. Ze waren vergeten aangifte te doen, hadden soms de hele btw-admi- nistratie niet op orde etc. Dit wil je niet, Klant heeft de regie Brigitte werkt met online administratie- pakketten waar de zzp'er zelf een abon nement bij afsluit. De klant houdt daarbij de touwtjes in handen. "De klant heeft zijn eigen administratie onder beheer. Als ik om wat voor reden dan ook mijn werk niet meer kan doen, of de klant is ontevreden, dan moet hij of zij de regie hebben." Bij Je Bedrijf Op Orde nemen ze een maandabonnement, zodat Brigitte hun administratie en belastingen kan regelen. Minimaal één keer per twee we ken brengt Brigitte de administratie van de klant up-to-date. Het abonnement bevrijdt de zzp'er van alle administratieve taken. Daarnaast worden klanten op de hoogte gehou den van alle (fiscale) regelingen die van toepassing zijn. Het online pakket werkt verrassend simpel via een dashboard voor het maken van facturen, het uploa- den van inkoopbonnen en het automa tisch koppelen van bankafschriften. Dus een complete papierloze administratie, geen ordners meer vol bonnen. Een heel belangrijk voordeel is dat automatisch wordt bijgehouden hoeveel btw er aan de Belastingdienst moet worden afge dragen. Administratiekantoor Je Bedrijf Op Orde Brigitte Pasma Kennemerstraatweg 464 2.36 (Willibrordus Business Center) 1851 NG Heiloo Tel.: 06-5164 9282 brigitte@jebedrijfoporde.nl www.jebedrijfoporde.nl O Foto links: Heidi Stiegelis-Slagt met haar waardebon van Peek Juwelier. Foto midden: Ria van Haastrecht met haar waardebon Radio Bakker. Foto rechts: Joop en Lilian Hofland met hun waardebon van Smitveld vouwwagens. Aangeleverde foto's kt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 5