Sporters vroeg uit de veren ..r metje 30-jarig jubileum bij de Uitkijkpost! 11\ NIEUWSBLAD VAN HEILOO Kerstlichtjes op landgoed Nijenburg BENIEUWD NAAR DE WAARDE? Tel. 072 - 53 51 000 Je collega's E Ga voor échte meerwaarde naar Van der Borden Vastgoedprofessionals! Terwijl de meeste Heilooërs nog op één oor liggen, springen op donder dagochtend 2 december de lampen aan boven veld 2 op het Egelshonk. Twaalf spelers van De Foresters Za terdag 6 (in de volksmond FORZA6) betreden nog voor zessen het veld voor een voetbaltraining, zoals altijd onder de bezielende begeleiding van trainer Dennis. Aanvoerder Luke: “We zijn nog vol op in de strijd om het kampioen schap, daarvoor moeten we blijven trainen. Veel van onze jongens wer ken of zitten op school, dus voor lichten op het hoofdveld aan en niet te luidruchtig,” aldus Ellen. Wilje hemfeliciteren? Mail naar: advertenties@uitkijkpost.nl 17.00 uur trainen is geen optie voor ons. We moesten creatief zijn en de vroege training bood voor ons een oplossing.” En zo geschiedde het dat op de vroege donderdagmorgen het positiespel werd opgestart met een respectabele opkomst. Hoewel som mige spelers nog een beetje wakker moesten worden, werd er fanatiek getraind. Ruim anderhalf uur later konden de heren terugkijken op een geslaagde training, die voor her haling vatbaar is. Ook voor andere teams staat de deur open om een vroege training te organiseren. Bij Hockeyvereniging De Terriërs zijn de meiden van MB1 momenteel de enige vroege vogels. Van 06.30 tot 08.00 uur staan zij op het veld voor de training. Voorzitter Michiel Ul- lers: “Dit is superleuk natuurlijk en er spreekt gedrevenheid uit. In prin cipe zou elk team dit kunnen doen. Tot 17.00 uur kan en mag je trainen.” Zo staken de mannen van de se lectie van HSV de koppen bij elkaar en keken naar wat er nog wél kan: sporten tussen 05.00 en 17.00 uur. En dus werden op woensdagochtend 1 december de wekkers vroeg gezet en stonden de mannen om 06.00 uur ‘s ochtends heerlijk te sporten. Voorzitter Ellen Popma is trots op de mannen en trainer Tom Leering, die het initiatief nam. “Wat een prach tige voorbeeldfunctie. Helaas lukt dit niet voor de hele selectie, omdat er ook jongens (en trainers) zijn die vroeg naar hun werk of naar school moeten. Maar het is wel verbindend en gewoon leuk. En natuurlijk doen we zachtjes voor de buren. Thuis omkleden en douchen, alleen de HEILOO - Dat de sportverenigingen in Heiloo zich niet zo snel laten ken nen, blijkt wel uit de manier waarop zij omgaan met de laatste coronamaat- regelen waarbij er na 17.00 uur ‘s middags niet meer gesport mag worden. Sportscholen gaan eerder open en/of organiseren meer buiten en ook de sportverenigingen zijn creatief. UBORDEN O Foresters traint in de vroege ochtend. Aangeleverde foto O MB1 zijn de vroege vogels van De Terriërs. Aangeleverde foto O Ook HSV traint vroeg. Aangeleverde foto ADVERTENTIES j 'J HEILOO - Er is weer een prachtig verlichte kerstboom op landgoed Nijenburg! Natuur monumenten regelt elk jaar een kerstboom om de sfeer op het landgoed te verhogen in december. Het is geen gekapte gekochte kerstboom maar een vaste bewoner van het landgoed: een grote spar in de hoek van het beukenplein. De ledlichtjes gaan aan als het donker wordt en branden tot middernacht. De boom is goed te zien vanaf de Kennemerstraatweg. Foto: Natuurmonumenten 8 december 2021 Jaargang 87 Nummer 49 De Foresters De Terriërs Kijk ook op www.uitkijkpost.nl voor het meest actuele nieuws HSV IgSjSefeiiCtteerd tindt 1933 van der vastgoedprofessiona.lt

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 1