Ode aan wereldkampioen Max Mi Plaza es su Plaza bij Plaza Padel Heiloo Gratis freerunning open dag bij UrbanTrickz Vanaf het moment dat je binnen stapt, proef je gelijk de sfeer en ge zelligheid. Padel is een onwijs leuk spel! Zo was de sportieve Tommy van Leeuwen al om 07.00 uur samen met zijn twee vrienden Bastiaan en Tim aan het padellen. “De derde had zich verslapen op dit tijdstip...” lacht Tommy. Wat hij zo leuk vindt aan padel? “Het is een snelle sport waar je op laag niveau kunt instappen en waar je snel beter in wordt. Daar naast kan ik bij padel echt genieten van de mooie dingen die mijn tegen standers doen!” We spreken met Puck, de clubma nager van Plaza Padel Heiloo, over de leuke openingsweek. “Onze ope ningsweek was super. Of zoals wij het noemden: ‘Mi Plaza es su Pla za’, onze housewarming. We boden mensen de kans padel gratis uit te proberen. Ook bood de padelschool ‘PotjePadel’, die bij ons lessen gaat verzorgen, gratis clinics aan. Om wat meer in de Spaanse sferen te komen werden er heerlijke hapjes geserveerd van Tapastas, die goed in de smaak vielen. Verder hadden wij op zaterdag een dj, Coen Ak kerman, waardoor het helemaal een feestje werd. Veel mensen ble ven nog gezellig zitten om te eten en drinken.” Voor wie padel niet kent: het is een superleuke, laagdrempelige racket sport, die door velen omschreven wordt als een combinatie tussen tennis en squash. Je speelt dit in een soort kooi, waarbij er zowel van het glas als van het hekwerk gebruik ge maakt kan worden. Je speelt dit twee tegen twee, met net zoals tennis een net in het midden. HEILOO - Plaza Padel Heiloo is de nieuwste indoor padellocatie van Plaza Padel. Afgelopen week vond de openingsweek plaats, waar je gratis een baan kon claimen. “Iedereen met of zonder racket- sportervaring kan de baan op en heeft vervolgens een rally. Het leuke aan padel is de dynamiek; na de stuit op de grond gaat het spel nog door nadat de bal het glas of het hek heeft geraakt. Hierdoor is het ook een spel van tweede kansen, gaat de bal je voorbij, dan is het punt nog niet voorbij. Verder sta je net iets dich ter bij elkaar dan op een tennisbaan, wat het net iets gezelliger maakt!” aldus Puck. Lijkt het jou ook leuk om een keer tje te padellen? Reserveer direct, snel en makkelijk een baan op www.plazapadel.nl! Tijdens hun vaste avondwande ling in Zuiderloo kwamen Francis- ka Terkoolt en haar dochter deze MAX-verlichting tegen. Franciska: “Helemaal passend bij de overwin ning natuurlijk. Wij werden er erg blij van.” In Limmen ging de wereldtitel ook niet onopgemerkt voorbij. En de vraag is natuurlijk of de makers van dit kunstwerk tijdens de Bloe mendagen 2015 een vooruitziende blik hadden. Prikploeg De Ranzi ge Bok maakte toen dit prachtige kunstwerk van Max Verstappen. Re den voor Stichting Bloemendagen Limmen om de foto nog eens op te zoeken in het archief. De Bloemendagen vinden komend jaar plaats van 30 april tot en met woensdag 5 mei. Zou Max dan opnieuw geprikt worden? UrbanTrickz biedt freerunning-les- sen in Heiloo aan en organiseert in de kerstvakantie op 28 decem ber een gratis open dag. Hier mo gen alle kinderen vanaf 6 jaar aan meedoen! Je leert dan allerlei vette trucjes en maakt goed kennis met de sport. Daarnaast krijg je ook nog een kleine show van een aantal Aanmelden voor de gratis open dag kan via www.urbantrickz.nl/word- press/opendag. De tijden zijn van 11.00 tot 12.00 uur, 12.00 tot 13.00 uur en 13.00 tot 14.00 uur op 28 december. Wij hebben er zin in! professionele freerunners. Een te gekke gratis sportdag dus! HEILOO/LIMMEN - Net zoals heel Nederland was ook onze regio afge lopen zondag 12 december in de ban van Max Verstappen en zijn legen darische laatste ronde waarmee hij wereldkampioen werd. Ze is trots op de vestiging in Heiloo. Ze vertelt enthousiast: “In deze om geving waren nog geen padelbanen, vandaar de keus voor Heiloo!” Het prachtige pand aan De Dors heeft acht indoorbanen. “Hier komt alles samen. Het spelplezier, goed eten en drinken, een shop en vergader ruimte,” begint Puck. “Op onze plaza’s draait alles om bewegen en ontspannen. Alles zodat iedereen zich thuis kan voelen. We zien sport als een totaalervaring: leuk, lekker en levendig. De acht indoorbanen zorgen ervoor dat er te allen tijde gespeeld kan worden. Je hebt geen last van weersinvloeden en dat zorgt ervoor dat de omgevingsfactoren eigenlijk altijd constant zijn. Ook heb je met acht banen de mogelijk heid leuke toernooitjes, evenemen ten en activiteiten te organiseren. Tot slot staan we met ons personeel klaar om iedereen een warm welkom te geven en ze een leuke ervaring te bieden!” UI~|I5DECE DEC HEILOO - Freerunning is een sport die steeds populairder wordt. Het doel van deze sport is om van punt a naar punt b te gaan op een zo vet mogelijke manier. Dit doe je door middel van salto’s, sprongen en andere gave oefe ningen. Veel kinderen vinden dit leuk om te doen. E M B E R 3 Max verlichting in Zuiderloo. Foto: Franciska Terkoolt O Veel lachende gezichten op de baan. Aangeleverde foto O De balie en de gezellige zitruimte. Aangeleverde foto ll 3 Prikploeg ‘De Ranzige Bok' had in 2015 al vertrouwen in Max. Foto: Stichting Bloemendagen Limmen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 13