Stichting WOL helpt 100 ontheemde leerlingen in Burkina Faso TUI Reisbureau opent deuren in Castricum De muziek van Memphis en Nashville Geslaagde eerste Pre-Run NN Egmond Halve Marathon 11 ‘rfW Verras deze feestdagen met een smaakvol geschenk Tot de Kerst geven wij een demo met E Een enthousiast team van ervaren reisprofessionals staat in de start blokken om klanten te adviseren en Ook in Yatenga, de provincie waar de Limmer Stichting WOL al meer dan 25 jaar actief is met ontwikke lingsprojecten. In vijf jaar tijd is Burkina Faso van een van de veiligste landen in Afrika tot een van de gevaarlijkste landen geworden. Bijna twee miljoen men sen hebben hun dorp verlaten en een veilig heenkomen gezocht in de steden. Ze hebben bijna niets mee kunnen nemen. Eten is er nauwe lijks, want tot overmaat van ramp is er ook nog te weinig regen geval len en is de oogst mislukt. Een grote voedselcrisis staat voor de deur. te helpen bij het samenstellen en boeken van de mooiste reizen. Er is een ruime keuze uit het eigen Meer informatie: Yvonne Zomerdijk tel. 072-5052680 info@stichting- wol.com aanbod van TUI, maar ook reizen van andere aanbieders zijn er te boeken. TUI Retail Regio Manager Ranil Koopman “We merken dat zeker in deze tijd onze klanten veel waar de hechten aan persoonlijk contact en advies. Het is fijn als er dan een reisbureau in de buurt is waar je heen kunt met al je vragen. Loop ge rust een keer binnen, de koffie staat klaar!’’ TUI Castricum is op maan dag geopend van 11.00 tot 18.00 uur, dinsdag t/m donderdag van 09.30 tot 18.00 uur, vrijdag van 09.30 tot 20.00 uur en op zaterdag van 09.30 tot 17.00 uur. Een afspraak maken is niet nodig. Liever digitaal contact? Maak dan een afspraak voor een persoonlijk gesprek via videobellen. TUI Nederland verzorgt jaarlijks voor 1,7 miljoen reizigers een va kantie en is daarmee in Nederland de grootste speler op het gebied van georganiseerde vakanties. Naast een EGMOND-BINNEN - Stichting Hafre Productions organiseert op zondag middag 19 december tussen 15.00 en 17.00 uur een uniek concert in Res taurant Soigne in Egmond-Binnen. Hans Laduc en Albert Steneker nemen het publiek door middel van prachtige verhalen mee naar de muziek van Memphis en Nashville. Memphis en Nashville zijn als Am sterdam en Rotterdam en soms als water en vuur. Memphis staat voor rock-’n-roll en Nashville voor coun try. Waarom kwamen de eerste num mer 1-hits van Johnny Cash, Elvis en Carl Perkins allemaal uit de Sun stu dio in Memphis? Waarom schreven U2 en Bob Dylan samen songs in deze legendarische studio? Hoe voelt het om daar zelf met je gitaar naar bin nen te stappen om je eigen cd, Wel come to Memphis, op te nemen? Zijn de gospel kerkdiensten daar echt zo bijzonder? Waarom vertrokken er veel arties ten uit Memphis maar Nashville? Wat maakt Nashville zo bijzonder? De stad waar countrygrootheden als Fred Rose, Merle Haggard, Wil- De hardlopers gingen met weinig wind en een heerlijke ochtendzon van start op de nieuwe start- en fi- nishlocatie aan de Oude Schulpweg in Egmond-Binnen. Het vernieuwde parcours liep door het bos, de duinen en over de heide van het Noordhol- lands Duinreservaat. De 16 kilome ter maakte een extra lus richting Camping Bakkum, waar de lopers vervolgens een flinke klim trotseer den om op het strand te komen. Via het strand kwamen de lopers weer Om de familie te kunnen laten ge nieten van de lekkerste koffie heeft Expert Castricum deze weken een heerlijke actie. Danny de Graaf: “Samen met het koffiemerk Kaldi heeft Expert nieuw in het assortiment twee speciale ‘Expert blends’; de Expert Passion en de Expert Blend. Kaldi bonen met een krachtige, kruidige, slow roa sted koffie of een uitgebalanceerde koffie met karamel- en citrustinten. De inschrijving van de NN Egmond Halve Marathon is nog geopend tot en met maandag 27 december 2021. Inschrijven kan via www.nnegmondhalvemarathon.nl de nieuwste Siemens volautomaat koffiemachine, waarbij iedereen kan komen proeven met hoeveel gemak de lekkerste espresso of cappuccino gemaakt kan worden. De combinatie van de Siemens volautomaat en de Kaldi koffie doet iedere koffielief- hebber genieten. Tijdens deze actie geven wij bij iedere Siemens volau- tomaat een pak koffie cadeau en een gratis accessoire-kit ter waarde van 54,90 naast de 100 kassakorting. lie Nelson en Chet Atkins de dienst uitmaakten. Hans Laduc besloot om naar Memphis en Nashville te gaan en heeft daar op bijna alle vragen het antwoord kunnen vinden. Laat je door de songs en verhalen van Hans Albert meevoeren, terug naar de tijd dat de muziek nog draaide om pas sie en avontuur. Een programma vol prachtige songs van Hans Laduc en die van de beste singer-songwriters uit de USA. Het concert is een try-out. In verband met de coronaregels kun nen er maar 25 liefhebbers aanwezig zijn. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden op hafre@planet.nl terug op de Middenweg waar de fi nish snel in zicht kwam. De tweede editie van de Pre-Run NN Egmond Halve Marathon vindt plaats op 10 december 2022. Voor meer info www.lechampion.nl Maar er is nog veel meer hulp no dig. Helpt u ons helpen? Kijk op onze website www.stichtingwol. com Uw donatie is van harte wel kom op NL18 RABO 0336 4265 77. Dank u wel! CASTRICUM - Castricum heeft er sinds vorige maand een reisbureau bij. TUI opende de deuren van het winkelpand Geesterduin 15, waar voorheen D-Reizen gevestigd was. Het TUI-logo, de welbekende TUI-smile, prijkt er nu aan de gevel. De terroristen rijden een dorp in en bevelen om de scholen en over heidsgebouwen te sluiten. Als er weerstand geboden wordt, ver moorden ze een paar mensen en steken huizen, winkels en voor raadschuren in brand. LIMMEN - In het West-Afrikaanse land Burkina Faso voltrekt zich een humanitaire ramp. Terroristen hebben grote delen van het land bezet en de bevolking op de vlucht gejaagd. EGMOND-BINNEN - Afgelopen zaterdag 11 december gingen bijna duizend enthousiaste hardlopers van start tijdens de eerste editie van de Pre-Run NN Egmond Halve Marathon. Er stond een 16 en 8 km op het programma in Egmond-Binnen, een ideale voorbereiding op de NN Egmond Halve Mara thon, die op zondag 9 januari 2022 staat gepland. CASTRICUM - De feestdagen zijn in aantocht vol gezelligheid en liefde. Ook al kunnen we elkaar wat minder opzoeken door corona, het samenzijn en de familie staan centraal rond de kerstdagen. Alle ontwikkelingsprojecten van Stichting WOL in de dorpen liggen stil. Alleen op ons onderwijscom plex in de provinciehoofdstad Oua- higouya gaat het goed. Het onder wijscomplex heeft veel leerlingen uit ontheemde gezinnen opgeno men. Onderwijs helpt de kinderen om hun trauma te verwerken en biedt houvast aan hun bestaan als vluchteling. Wij hebben 100 leerlingen ex tra kunnen helpen. De leerlingen hebben een schooltas gekregen, kleding, een deken voor de ko mende koude nachten en een zak met 25 kilo rijst voor hun fami lie. Ook hebben we hun schoolgeld betaald. Begint u al trek te krijgen? We nodigen u van harte uit!’’ s J A O Stichting WOL heeft 100 leerlingen extra kunnen helpen. Aangeleverde foto 3 Het team van TUI Castricum, v.l.n.r.: Sandra, Fransje, Els, Anouska en Sonja. Aangeleverde foto Persoonlijk contact Over TUI -f - Expert heeft een heerlijke actie voor koffieliefhebbers. Aangeleverde foto O Hans Laduc (l) en Albert Steneker (r) nemen het publiek mee naar de muziek van Memphis en Nashville. Aangeleverde foto 1 1 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 29