ZORG&WELZIJN Irritatie bij ‘gewoon even' ontspannen WELKOM UW ZORG IS MIJN ZORG FORTE 4 uur Wilt u een verzorgd gebit? 1 Vijfhoek Bedankt voor alle hulp en donaties k 0854001160 www.mijnzorg24uur.nl Mijnzorg24uur thuiszorg. Ook bij u in de buurt. Fijne feestdagen en het allerbeste voor 2022! O o E DC I tandarts vj E IXlXE TvO I PRAKTIJK vrienden van de Ir laat je groeien k www.vriendenvandevijfhoek.nl Kinderdagopvang Buitenschoolse opvang Peuteropvang Ik werd ook niet rustig van ontspannen, ik werd ónrustig van ontspan nen. Tot ik thuis kwam te zitten. Mijn span ningsboog stond erg strak. Om burn-out te voorkomen, werd ik door mijn leidinggeven de naar huis gestuurd. Ik vond het belachelijk en vroeg met een gekke Gaan jouw nekharen overeind staan bij het woord mindfulness of meditatie? Herken baar! bek of ik dan ook naar de psycholoog mocht om mij te helpen met ziek zijn. Want ziek zijn, dat kon ik niet! En dat vond zij een goed idee... Nu help ik de mensen hetzelfde als mijn coach toen bij mij deed. Ik ben mij gaan verdiepen in de psyche van de mens, naar wat het lichaam ons te vertellen heeft. Diverse opleidingen en studies hebben er zorg voor gedragen dat ik in oktober na 29 jaar ontslag heb genomen uit het ziekenhuis en in mijn eigen praktijk aan het coachen en trainen ben op het gebied van vitali teit en positieve gezond heid. Met NLP, hypno- therapie en mindfulness. Niks zweverig, gewoon met beide benen op de grond. Gewoon, om dat ik weet dat als IK het kan, iedereen het kan. Heel gewoon, gek genoeg! Wellicht ook wat voor jou. Anita Veldt, integraal leefstijl- en vitaliteits- coach, trainer en hypnotherapeut bij www.Leefstyle.nl Waar was ik aan begon nen! Had zij gelijk? Was ik uit balans? Het coa- chingstraject begon met weerstand. Coaching en mindfulness. Op een krent kauwen. Op de vraag wat ik voelde: IRRITATIE! Dat voelde ik. Veel onrust. Hakken in het zand. Ik, als hard werkende verpleegkun dige en boerendochter, met het motto doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg, voelde er niets voor om mee te doen met dat zweverige gedoe. De coach had alle geduld met mij en daagde mij uit het WEL te doen. Om zo mijn gaspedaal los te laten en rustig aan wat af te remmen. Ik heb leren voelen, gedachten leren onderzoeken, ben mij zelf keihard tegengeko men en daardoor enorm gegroeid. www.echo-adfysio.nl www.fortekinderopvang.nl COVID-19: Neem dan contact met ons op voor een afspraak 1 J V KINDEROPVANG Naast algemene tandheelkunde zijn we gespecialiseerd in het behandelen van kinderen, mensen met angst voor de tandarts en lichamelijk en geestelijk minder- validen. Tandartspraktijk Ekkers, gelegen in het Hoefplan te Alkmaar, neemt nieuwe patiënten aan. Onze missie en visie Iedere patiënt verdient alle aandacht die nodig is, met als eindresultaat een gezond en mooi gebit. Dit willen we bereiken door: Fysiotherapie Manueeltherapie MSU echografie Shockwave therapie Complementaire zorg Natuur geneeswijze Craniosacraal therapie - Alle praktijkmedewerkers volgen regelmatig cursussen, waardoor de kwaliteit van de zorg gewaarborgd is en blijft. Bij ons kunt u terecht voor de volgende behandelingen: De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. Kennemerstraatweg 464 1851 NG gerbrand@echo-adfysio.nl tel 06 53106162 mijn zorg Ondanks het coronavirus kunnen wij u vei lig behandelen. U kunt bij ons terecht voor zowel nood- als reguliere zorg. Dit omdat wij ons, bovenop de normale hygiëne, aan aangescherpte maatregelen houden. Anita Veldt ontspannen 'met beide benen op de grond’. Foto: aangeleverd Een duidelijke diagnose door echo,- en functieonderzoek. Dit geeft inzicht in oorzaak, gevolg en oplossing van uw lichamelijke klachten aan spieren, pezen en gewrichten. Kijk voor meer informatie Algemene tandheelkunde (Witte) vullingen Kronen en bruggen Wortelkanaalbehandelingen Mondhygiëne Paradontitis Esthetische behandelingen Bleken Röntgenfoto's Orthodontie Second opinion Wij hopen u te mogen ontvangen in onze praktijk. Tot snel! Adres: Schelfhoutlaan 25 I Postcode: 1816 LG Plaats: Alkmaar Website: www.tandartspraktijk-ekkers.nl I e-mail: tandartspraktijkekkers@gmail.com Telefoon: 072-5119401 I Openingstijden: ma. t/m vrij. 8:30 t/m 17:00 uur Telefonisch bereikbaar op: ma. t/m vrij. van 8:30 t/m 12:30 uur en 13:30 t/m 16:30 uur - Met een professioneel, maar gezellig en hecht team te werken, waardoor de patiënt zich ook welkom en op zijn gemak voelt; - Een visie voor de lange termijn, in samen werking met de preventieassistentes en/ of mondhygiëniste, om op langere termijn van een gezond en mooi gebit te kunnen genieten; u-- ;-iA '-a

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2021 | | pagina 6