ZORG&WELZIJN Komende zomer zonder kalknagels? Bestuurswissel bij Stichting Vrienden van de Loet en Overkerck Nieuwe bewegings- trainer voor de kids van De Vijfhoek Gezond en slank bij Anne Bruin, gewichtsconsulente Anne heeft in haar eigen praktijk al meer dan 16 jaar ervaring met cliënten die willen afvallen. Foto: aangeleverd Want wil bij jou dat hardnekkige vetlaagje op je buik, maag, benen, dijen of armen maar niet weg óndanks dat je best op je voeding let? Dan is cryolipolyse oftewel vetbevriezing een zeer doeltreffende methode om speciaal met deze probleemgebieden af te rekenen! "En ik geef er een gratis voedingsadvies op maat bij als hier behoefte aan is," aldus Anne. Wil jij ook weer lekker in je vel zitten? Je fit voelen, gezond, een vervelende eetge woonte die iedere keer weer de kop op steekt afleren of er gewoon leuk uitzien in dat jurkje of die broek? “Iedereen heeft zijn eigen redenen om af te willen vallen," zegt Anne Bruin die al 16 jaar ervaring heeft met cliënten in haar praktijk in Heiloo, "en niemand hoeft zich te schamen voor zijn of haar (vervelende) eetgewoonten." Anne werkt al 16 jaar lang niet met een dieet maar met gewone, gezonde voeding. "En voor iedereen die bij mij over de drempel stapt zet ik me voor de volle 100% in, of je nou 5 of 50 kilo wilt afvallen." Anne haar consulten worden vaak geheel of gedeeltelijk vergoed door verzekeraars. Voor informatie kunt u bellen: 072-533 26 36 of mailen naar info@lekker-slank.com Of het nou om emotie-eten gaat, geen maat kunnen houden met suikers of dat je gewoon die laatste paar kilo's eraf wilt hebben, het is nooit te laat om te werken aan een gezond lichaam en gewicht dus pak het probleem met twee handen aan! De Stichting Vrienden van De Vijfhoek heeft de af gelopen periode van meerdere partijen mooie be dragen ontvangen voor deze ‘fiets'. In het najaar is er gecollecteerd met HandicapNL. Dit bracht 1.026 op. De medewerkers van Blosse doneer den hun kerstpakket ter waarde van 1.220. De Diaconie Protestantse Gemeente schonk een bedrag van 500 en Noakk organiseerde een eindejaarsactie met de verkoop van moderne akoestische panelen. Dit leverde een bedrag op van 530. De Vrienden van De Vijfhoek zijn zeer dankbaar voor deze giften waardoor de nieuwe ‘fiets' de afgelopen week besteld kon worden! Meer info: www.vriendenvandevijfhoek.nl HEILOO - De oude bewegingstrainer heeft het na 20 jaar begeven. Het is belangrijk dat deze kan worden vervangen zodat de kinderen met een beperkte mobiliteit hun benen weer kunnen bewegen. Het beoogde nieuwe model is het afge lopen najaar al succesvol getest (zie foto). De kids kunnen daarmee vanuit hun rolstoel trainen en worden extra gestimuleerd door een verrijdbaar beeldscherm met leuke routefilmpjes. Er zijn eigenlijk maar een aantal manieren om er écht vanaf te komen. Een mogelijkheid is medicatie, maar dit is een aanslag op het lichaam. Een net zo effectieve behandeling is die met de schimmelna- gellaser of via de PACT-methode. Het is afhankelijk van de aard en ernst van de infectie en voor welke methode gekozen wordt. De behandelingen zijn geschikt voor volwassenen en kinderen. Henk heeft al die jaren veel goed werk verricht voor de stichting en daardoor konden er in de beide hui zen veel mooie dingen gerealiseerd worden. Henk gaat een mooi nieuw project aan in Limmen en wij verwelkomen Ko Hemminga als nieuwe voorzitter. We hopen dat we in de toekomst nog mooie dingen mogen organiseren in samenwerking met de ‘Vrien den Van'. HEILOO - Na ruim 30 jaar voorzitter geweest te zijn van de Stichting Vrienden van de Loet en Overkerck gaf Henk van der Werf op maandag 10 januari tijdens de laatste vergadering het stokje door aan Ko Hemminga. Een nagelschimmel is een hardnekkig infectie- probleem waar veel mensen last van hebben. Het kan voorkomen aan hand- én voetnagels. Gewone middeltjes van de drogist helpen vaak niet. Het Schimmelnagel Centrum heeft alle methoden in huis; zo wordt maatwerk geleverd. Men kan dage lijks terecht voor het totale plaatje; diagnostiek, be handeling en nacontrole. Na circa acht weken is een begin van gezonde uitgroei van de nagels mogelijk. Namens ViVa! Zorggroep, Locaties De Loet Overkerck De nieuwe bewegingstrainer is al succesvol getest. Foto: aangeleverd PROGRAMMA MET DE VIRTUELE MAAG BAND, nu met 150 korting Ook biedt ze het programma aan met de vir tuele maagband. "Een heel mooi en zeer doel treffend programma om gewicht te verliezen," zegt Anne, "en speciaal bedoeld voor mensen die willen afrekenen met dat eeuwige jojo- effect of vervelend (vr)eetgedrag. Ik boek ook echt ALLEEN maar positieve resultaten met dit mooie afslankprogramma en ben heel blij dat ik dit kan aanbieden in mijn praktijk." Ook bij Anne Bruin: Cryolipolyse dé oplossing tegen hardnekkig vet! NU MET 150 KORTING!! Meer weten? Boek direct een gratis en vrijblijvend intakegesprek online op www.schimmelnagelcen- trum.nl of bel 072-7920017. Schimmelnagel Centrum, Gezondheidscentrum De Strandwal 22, 1851 VM Heiloo, Tel. 072-7920017, www.schimmelnagelcentrum.nl HEILOO - Het Schimmelnagel Centrum is de enige medische praktijk met een apart experti secentrum speciaal gericht op schimmelnagels. Schimmelnagel Centrum levert maatwerk. Foto: aangeleverd Henk van der Werf (l) geeft het voorzittersstokje door aan Ko Hemminga (r). Foto: aangeleverd KPOST 19 JANUARI 2022 De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. r JBIfJ Sai

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 7