Bloemenzee abrupt verwijderd Heiloo bouwt herinnering voor overleden mama Kijk nou eens!!! Sprookjesconcert in de Witte Kerk Een enorme klap HEILOO Heb jij een bijzonder verhaal, hobby of nieuws? 'fff? NIEUWSBLAD VAN HEILOO E N OMSTREKEN GEMEENTE Tip de redactie redactie@uitkijkpost.nl Er zijn vaker incidenten bij de spoor lijn van Heiloo maar hierover is geen berichtgeving in de media, onder andere uit respect voor het slacht offer, de nabestaanden en andere betrokkenen. Het enige wat gemeld wordt is dat er geen treinverkeer mogelijk is tot een bepaalde tijd. Door de oproep van Tim kreeg één van de incidenten ineens een gezicht en dit leidde tot enorm veel reacties van medeleven. Door een tragisch ongeval op het perron van Heiloo kwam de moeder van Tims 1,5 jarige dochter om het leven zonder dat haar dierbaren af scheid van haar konden nemen. Een enorme klap voor de mensen die haar liefhebben. Tim kon het niet verkroppen dat zijn dochter straks geen herinnering aan haar moe der heeft en besloot een oproepje te doen op de Facebookpagina voor Heiloo waarin hij Heiloo opriep om een bloemetje neer te leggen op een herdenkingsplek in de buurt van de plaats des onheils. Op het betreffende bericht met een foto van de plek en een onroerende foto van moeder en dochter werd massaal gereageerd. Het resulteer de in een prachtige bloemenzee waarvoor zelfs een bekende bloe menwinkel bij het station een aantal prachtige bloemen selecteerde. Tim liet er een foto van maken en Voor teruggave moest de familie NS Nazorg contacten. Uiteraard nam de moeder van Tim gelijk contact op met ProRail, daar bleek dat zij zich niet aan de procedure hebben ge houden: alles is vernietigd. Een nieuwe klap voor Tim en zijn dochter na een prachtig gebaar van Heiloo. plakt deze in het plakboek voor zijn dochter samen met screenshots van de lieve reacties op Facebook van de inwoners van Heiloo. Tim zorgt er voor dat zijn dochter als zij ouder is zal weten wie haar mama was en daar hoort dit plakboek ook bij. Het is voor Tim één van de manie ren om het drama af te sluiten én een prachtige herinnering voor het dochtertje van het koppel. “Ik wil iedereen bedanken voor alle mooie bloemen, woorden en steun. Het voelde of we het niet goed af konden sluiten. Op deze manier is dit toch mogelijk gemaakt en daar ben ik ie dereen ontzettend dankbaar voor. Ik ben trots om deel uit te maken van deze groep”, zo postte Tim enkele dagen later op Facebook. Ook dit be richt kon weer rekenen op honder den reacties van medeleven. Helaas bleek vrijdagavond, toen Tim de plek nogmaals bezocht, het her- denkingsplekje te zijn verwijderd door ProRail. ProRail hing een me dedeling op waarin onder meer werd gemeld dat de persoonlijke spullen (met uitzondering van de bloemen) zouden worden bewaard met respect en zorg voor de nabestaanden. OP 16 MAART ZIJN DE GEMEENTERAADS VERKIEZINGEN. HEILOO - Betoverd raken door livemuziek en prachtige verhalen: Donna Musica (viool, cello en piano) en vertelster Carien nemen u graag mee naar een andere wereld. Klein Duimpje, Doornroosje, Belle en het Beest, wie is er niet mee op gegroeid. Carien van Opstal vertelt over de diverse sprookjesfiguren die bij elkaar op bezoek gaan, omlijst door de prachtige muziek van Mau rice Ravel. De tweede betoverende vertelling gaat over Clara die een geheimzinnige notenkraker cadeau krijgt. Pjotr Tsjaikovski componeer de sprookjesachtige muziek bij dit Russische verhaal. Een hartverwar mend vertelconcert voor iedereen die in sprookjes gelooft! Na afloop biedt Herberg Jan Heiloo u op vertoon van uw ticket tegen een gereduceerde prijs van 3,50 koffie/ warme chocolademelk met gebak aan. Zondag 13 februari, aanvang 15.00 uur, Witte Kerk Heiloo Kind 7,50 Volwassene 15,00 Kaartverkoop via www.donnamusica.nl (Heeft u kaarten voor het uitgestelde concert van 5 januari? Deze zijn na tuurlijk geldig.) www.uitkijkpost.nl 190.000* Q 4.300 1.400 1.550 HEILOO- Een bijzondere oproep op de Facebookpagina ‘Je bent Heilooër als’ bracht heel wat teweeg in Heiloo. Tim Poelsma, voormalig Heilooër, deed hier een oproep om een herdenkingsplek te creëren op de plek waar de mama van zijn dochter op 29 december jongstleden het leven liet. De vrolijk gekleurde bloemenzee voor mama. Foto: Tim Poelsma ADVERTENTIES Bezoekers aantallen 2021 Gemiddelde aantal views per maand Een plakboek voor later Heiloo bouwt bloemenzee 12 februari 2022 Jaargang 87 Nummer 05 Een dankwoord voor de massale steun Een abrupte wending Verderop in deze Uitkijkpost informatie over de verkiezingen, het politiek debat en stellingen van de politieke partijen. Kijk ook op www.uitkijkpost.nl voor het meest actuele nieuws 11 .1I1LGH 1 L.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 1