Wout LIES Lieve Lies, rust zacht Wout Hillebrand Wiedemeijer Ton Broersen Elisabeth Petronella Beems - Visser WE Joke Maart - de Groot Lieve Corry Jan Scholten Voor altijd in ons hart Wouterus Jacobus Hoogland O Vol liefde laatje ons achter Met liefde laten we je gaan ’^Oj hebben veel van je geleerd behalve hoe we je moeten missen 'oermand - Joke Maart - de Groot UITKIJKPOST 2 FEBRUARI 2022 22 weduwe van George Boermans Alkmaar, 30 juni 1930 Heiloo, 25 januari 2022 Wij zullen haar warmte erg missen. Jaap (in liefdevolle herinnering) De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. ev. V'J In liefde laten wij je gaan. Correspondentieadres Spiegellaan 9, 1852 XW Heiloo Riet, Niek, Wendy, Fabian, Luuk 01-02-2017 01-02-2022 Nooit We gaan je missen. maar Piet Hen en Thea Rob en Anne-Marie Wil Margo, Ester,Paul en Silvia Linda en Jan Kinderen en kleinkinderen. “Het is goed zo." Trudy Margriet Harenkarspel, 28 april 1935 Heiloo, 27 januari 2022 Gré Broersen-van Veen Martin De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Dit heeft ons erg goed gedaan. Limmen, februari 2022 Correspondentieadres: Stationsweg 114, 1852 LN Heiloo Ernst en Thea Hans en Jacqueline Wij bedanken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en schoonvader Kitty Hoogland-Maas Leonie en Aart Na een liefdevol en zorgzaam leven hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Arthur Anya Ashley Xander Cheyenne Chiel Marijke Peter Niels Anne Joris Peter Marcella Thijmen Fréderique Wat heerlijk dat jij in ons leven was. Rust nu maar lekker uit, dat heb je verdiend. Donderdag 3 februari zullen wij Joke haar leven in beslo ten kring herdenken. Onverwachts, na een noodlottig ongeval, is overleden onze lieve moeder en oma Bob en Yvon Esmee Douwe, Billy Fred Echtgenote, moeder, oma, grote zus en vriendin, maar vooral was je jezelf een vrouw met een warm hart. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat door een zinloos ongeval onverwacht en veel te vroeg van ons is ontnomen onze prachtige, allerliefste en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Wegens de huidige maatregelen zijn wij beperkt tot 100 genodigden in het crematorium, wij hopen op uw begrip. Wij willen u wel uitnodigen om nog eenmaal een erehaag voor Lies te maken op vrijdag 4 februari om 14.00 uur op de plek van het fatale ongeval, Vondelstraat Alkmaar. Daarna zal de familie Lies begeleiden naar het Crematorium Alkmaar. Marion en Frank Sam Jessey V Irene en Lucas Debbie Nick Lara Valentino, Giulia Luke-Rosa-Jasmijn Robin en Annette Lisanne-Tony Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze lieve, vrolijke zus en schoonzus f Alkmaar 26 januari 2022 Correspondentieadres: Marijke Boermans Brederostraat 9, 1813 XK Alkmaar Speciaal woord van dank aan Magenta Zorg, team Nieuw Varne, voor de zeer professionele en vooral liefdevolle verzorging. Antonius 18 oktober 1949 Heerhugowaard onze vriend en tennismaat is helaas uitgespeeld. Wat zullen we je missen op de baan en bij de 3e set. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Herinneringen en foto’s zijn van harte welkom op www.memori.nl/wout-hoogland Haagbeuk 37, 1853 AD Heiloo Lieve Kitty, Leonie en Aart, wij wensen jullie heel veel sterkte met dit grote verlies. Paul en Anita Henk en Karin Ron en Anne-Louk Hans en Astrid Willem en Joke Cees Dick en Els Siem Toos en George Dea Rob en Cindy 27 januari 2022 Heiloo Andrea en Joost Stef Nina Verdrietig, maar met mooie herinnering aan een geluk kig leven hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus en schoonzus naar alle medewerkers van Evean hun liefdevolle verzorging. In liefde hebben wij losgelaten mijn lieve man, onze papa, schoonvader en opa Onze dank gaat uit en de huisarts voor Lies is thuis, alwaar u persoonlijk afscheid van haar kunt nemen en de familie kan condoleren op woensdag 2 en donderdag 3 februari van 19.00 uur tot 21.00 uur, Spiegellaan 9 te Heiloo. Alkmaar 9 december 1944 meer hier altijd bij ons^V Alkmaar, Alkmaar 5 maart 1937 27 januari 2022 echtgenote van Ben Maart 2009 Kick en Maaike Djim Sepp

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 22