Gemeentenieuws Son^olF 1^, 7;:- Mannen van Naam in de Cultuurkoepel Techniek vacatures Dit is wat de gemeente doet met tips van bezoekers Kijk voor het laatste nieuws op onze website uitkijkpost.nl vervolg Ook is niet iedereen gelukkig met het sys teem van digitaal aanmelden op afspraak. Sommigen willen het nummertjes trekken Meestal verloopt de dienstverlening goed of zonder bijzonderheden. Maar soms kan iets meer uitleg, een betere stoel of alleen maar: ‘ik kom zo bij u’ het verschil maken. De gemeenten Bergen, Uitgeest, Castri- cum en Heiloo zagen afgelopen jaar bij elkaar ruim 18.000 inwoners aan de balie verschijnen. Ze werden geholpen met een paspoort, rijbewijs, parkeerdocument of deden bijvoorbeeld een geboorteaangifte. Sinds begin vorig jaar vragen de gemeen ten bezoekers naar hun ervaringen. En gingen aan de slag met de suggesties. Van de bezoekers nam 29,3% de kleine moeite de vragen in te vullen. Veel zaken waren snel op te lossen. Zo was het niet overal even duidelijk dat je je moet aan melden bij de zogeheten aanmeldzuil. Een extra verwijzing is dan gauw gemaakt en dat voorkomt dat mensen voor niets zitten te wachten. Een aanpassing op de website zorgde ervoor dat duidelijker is welke documen ten nodig zijn bij een paspoortaanvraag voor een kind en dat een kopie van een rijbewijs dan niet volstaat. Balies Niet alles kan een, twee, drie opgelost worden. Zo klagen minder validen over de hoogte van de balies. Een terecht punt maar niet eenvoudig te veranderen. Wel weten de medewerkers dat ze bij mensen die niet of slecht kunnen staan zelf even om moeten lopen en een geschiktere zit plaats aanbieden. Indruk Wat wel beter kan: een verkeerde indruk vermijden. Bezoekers menen soms dat degene aan de andere kant van de balie hun meteen zou moeten helpen in plaats van met een collega te praten. Toch hoort onderling overleg ook bij het werk. En wie achter een computerscherm zit, moet soms de bezoeker even laten wachten omdat gegevens moeten worden opge haald of verwerkt. Maar toch: het helpt al als de medewerker de bezoeker ziet en zegt dat deze snel geholpen wordt. Dat nemen de medewerkers ter harte. Wat nog een puzzel is: het scannen van de QR-code bij het aanmelden. Het probleem is bekend, en er wordt aan gewerkt. Vul in De gemeente vraagt bezoekers om vooral de vragenlijst in te vullen. Het kost een minuutje en het levert veel op; voor de gemeente zelf, maar zeker ook voor de bezoekers van het gemeentehuis. weer terug. Het werken op afspraak is echter ingevoerd omdat het tijd en geld bespaart. Veel bezoekers zijn tevreden, ook al omdat er nauwelijks wachttijden meer zijn. Hoge waardering De gemeente maakt werk van een zo goed mogelijke dienstverlening. Telefonie en balies kunnen goed werken dankzij een gezamenlijke aanpak. De bezoekers waar deerden hun contact met de gemeente met het rapportcijfer 8,9. Vriendelijkheid en de snelheid van de afhandeling scoor den daarbij het hoogst. HEILOO - De programmeurs van de Cultuurkoepel krijgen regelmatig juweeltjes langs die een breed publiek verdienen en prachtig passen in de Koepelprogrammering. Onder het motto ‘Koepelkeuze’ brengt de Koepel daarom een serie optredens, waarbij het publiek na het optre den mag betalen wat men het waard vond. Op vrijdag 25 februari staan de Mannen van Naam op het podium. Ooit stonden de drie Mannen van Naam aan de basis van Pater Moeskroen, de vrolijkste folk band van Nederland. De laatste jaren bewijzen ze met alweer vier theaterprogramma’s nog veel meer in hun mars te hebben. Moeite loos schakelen ze tussen hilarische grappen en kleine persoonlijke liedjes. Uiteraard ont breken de vrolijke Keltische folkdeunen niet. Daarvoor brengen ze een keur aan instru menten mee, waaronder een heleboel snaar instrumenten, fluiten, een accordeon en een doedelzak. Monteur machinebouw (Fulltime) Vrijdag 25 februari a.s., aanvang 20:00 uur in de CulfflmHS© el. Wilt u verzekerd zijn van een plaats, reserveerdan uw kaarten a 2,50 via www.cuSeuurkseeelheiloo.nl of koop zo bij het WV-gffl^mffleEeegoed Willibrordus te Heiloo. te dienen: was alles wel zo anders vroeger? Gaat het nu beter of juist slechter met ons? En hoe staat het met ons morele kompas? Zal dat ons wel veilig over De Duivelsbrug leiden? Kom genieten van een heerlijke theater avond waarbij je je afvraagt of je nu in een cabaretvoorstelling of bij een heer lijk concert terecht bent gekomen. Kort om, een avond waar je nog lang over na kunt praten. Monteur Paneel- en kastenbouw (Fulltime) Kom genieten van een heerlijke theateravond De functie: De functie: UITKIJKPOST 9 FEBRUARI 2022 8 Edwin Reimers O De Mannen van Naam laten u genieten van een heerlijke theateravond. Foto: Jaap Reedijk HEILOO - Afgelopen december en januari heeft u massaal uw statiegeld- bonnen gedoneerd bij een van de 3 Albert Heijn-winkels in Heiloo. De totale opbrengst is 840,60. Wat een geweldig bedrag! Hartelijk bedankt! Het geld gaat naar het goede doel, namelijk KiKa. Het totale bedrag dat ik tot nu toe heb opgehaald is inmiddels nu 4070. Daarmee is het einddoel nog niet bereikt, want dat staat op 750. Ik blijf dus nog steeds verder zoeken naar sponsoren. Groot bedrag opgehaald met statiegeldbonnen voor KiKa Deze keer vertelt zanger/verteller Ton Smul- Sgn||Ctt verhaal van ‘De Duivelsbrug’, mu- zikgolQnJOSdegRnimfflH )ijn kompanen Ad Gg068mgnD^|!gHKgmRm inhoven. Een span- ffifflyaMflOl ggïl[ffl9l^»Bffl|g||[0|CTn|nffl ju iE|j|@Ee|n|||Leit te duiden. Om als spiegel MORETHAN 30 YEARS Ben jij op zoek naar een baan bij een succesvol Internationaal familiebedrijf, een hecht team en de mogelijkheid om door te groeien? En heb jij passie voor techniek en affiniteit met de verpakkingsindustrie? Dan is Bandall Productie BV in Heemskerk misschien wel wat voor jou. Bandall ontwikkelt, produceert en distribueert sinds 1990 banderolleermachines. De banderolleeroplossingen dragen wereldwijd bij aan duurzamer verpakken, minder verpakkingsmateriaal en minder restafval. Interesse? Stuur je CV en een overtuigende motivatie uiterlijk 27 februari naar hrm@bandall.com t.a.v. Alde Verhoeven. Voor inhoudelijke vragen over deze functies kun je contact opnemen met Sjoerd Harren via 0251 248769. Jouw profiel: Een afgeronde opleiding elektrotechniek of mechatronisch (minimaal niveau 2); Of je bent momenteel in opleiding; Je kunt nauwkeurig werken; Het goed kunnen lezen van elektrische schema’s is een vereiste. BANDALL PRODUCTIE B.V. De Trompet 2500, 1967DD Heemskerk, The Netherlands T +31 (0)251 248769 E info@bandall.com I bandall.com/vacatures> Wat biedt Bandall? Marktcomform salaris; Informele werksfeer; Doorgroeimogelijkheden; Diverse opleidings-mogelijkheden; CAO klein metaal is van toepassing; Goede arbeidsvoorwaarden; Fruit voor de gezonde trek. De mechanische opbouw van besturingskasten volgens elektrisch schema; Het opbouwen van de besturingskasten en -panelen, bestaande uit diverse componenten waaronder PLC’s, frequentie- regelaars, relais etc.; Het bedraden van besturingskasten en -panelen. Aan de hand van technische tekeningen en beschrijvingen banderolleermachines bouwen; I/O testen van bandolleermachines en - installaties; Bekabelen van machines en aansluiten van kasten en panelen; Actief bijdragen aan een efficiënt bouwproces; Waarborgen van deadlines met eigen projectbewaking; Waar nodig werk je mee aan het installeren van machines bij de klant; Kwaliteitsbewaking. Jouw profiel: Een afgeronde MBO 3 of 4 opleiding richting werktuigbouwkunde of mechatronica; Minimaal 3 jaar relevante ervaring; Ervaring met het lezen van technische tekeningen; Je bent proactief, gedreven, resultaatgericht, flexibel, kwaliteitsgericht en leergierig. THE STANDARD IN BANDING

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 8