Bandexamens judo bij dojo ‘t Loo Diploma’s Zwembad Loos Red Je Zelf-brevet Zwembad Loos Jade Wuurman Nederlands kampioen Omnium Sprint B1 van de Terriërs zaalkampioen seizoen 2021-2022 Woensdag 23 februari Voetbalsportdag bij De Foresters Na haar titel in 2020 bij de jeugd in hetzelfde onderdeel, heeft de covid de afgelopen twee jaar zijn weerslag gehad op het baanwielrennen. Des alniettemin is het aan WV Alcmaria Victrix te danken dat dit goed geor ganiseerde kampioenschap plaats kon vinden. Het Omnium Sprint be staat uit vier onderdelen: Vliegende ronde (200m), de Keirin, Scratch en de Sprint. Jade Wuurman raffelt de 200m vliegende start af met een gemiddelde snelheid van 52km/u en wint. Ook wint Jade Wuurman met overmacht de Keirin. Zowel in de serie als in de finale van de Keirin is zij de sterkste. Met een 2e plek op de scratch gaat zij met een dikke voor sprong het laatste onderdeel in. En dan gaat het nog bijna mis. In de serie van de sprint komt ze ingeslo ten te zitten. Ze plaatst zich niet voor de finale van dit onderdeel. Gelukkig heeft ze nog alles in eigen hand. Jade Voorafgaand aan het examen had den alle judoka’s hard geoefend tij dens de extra trainingen zodat ze alle technieken weer goed onder de knie hadden om die te kunnen laten zien aan de examinatoren en het pu bliek. Ondanks wat zenuwen hier en daar waren alle judoka’s succesvol. Iedereen is dan ook geslaagd voor de volgende band. Voor de gele band zijn Alle Heijna, Zaïd El Ouorit, Mats van Steenis, Jens Engel, Teun Elders en Coen Riemslag geslaagd. Stan de LIMMEN - Jade Wuurman (i5jr.) uit Limmen heeft zaterdag 12 februari de Nederlandse titel bij de nieuwe lingen meisjes veroverd op het on derdeel Omnium Sprint. Boer, Robin Ekkes en Bram Sterk mochten een oranje band omknopen. Sil Elfrink, Thijs Olyrhook-Molenaar en Joep Groeneveld haalden hun groene band en voor blauw zijn Jor- ne Reitsma, Sam van der Veek, Joyce Pepping en Jesse Elzenga geslaagd. Celine Kleijmeer, Wobbe Kruize en Matt de Ruijter dragen voortaan een bruine band. Een uitgebreide fotoreportage is te zien op www.dojotloo.nl Wuurman is dan wel verplicht om de kleine finale te winnen, anders is de titel weg. Het is alles of niets en ze laat het hier niet liggen. In de laat ste ronde katapulteert ze zich uit het wiel van haar tegenstander en wint met een volle lengte. Ze wordt vijf de in het laatste onderdeel en haalt daarmee de titel binnen. De opluchting en de blijdschap is groot als Jade Wuurman op het po dium het rood-wit-blauwe truitje en het Wilhelmus incasseert. Uitslag: 1e Jade Wuurman (Talent Cycling), 2e Indy van Velzen (Talent Cycling) en 3e Esmee de Rijk (wie lervereniging Schijndel) HEILOO - Afgelopen zaterdag stonden er zes kinderen klaar om hun Red Je Zelf-brevet te gaan halen. In verband met Co vid-19 werd er afgezwommen in kleine groepjes. Een baantje op hun buik, een baantje op hun rug en nog een aantal oefenin gen lieten de kinderen zien. Met een groot applaus van elkaar en van de juffen mochten de vol gende kinderen hun brevet op halen: Jack van het Hoff, Masu- mah Hakimi, Joep van der Eng, Anna van Langen, Huub Mole naar en Fenna Walgemoed. HEILOO - De Jongens B1 van de Terriërs zijn zaalkampioen van het seizoen 2021-2022 geworden. Afgelopen zondag speelden ze de laatste twee wedstijden in de sub-topklasse van dit seizoen. Met een geweldig doelsaldo van 34 zijn ze de nummer 2 (Xenios Amsterdam ruim voor gebleven. De Voetbalsportdag Bij de Scopo Sportdagen staat deze vakantie het thema de Olympische Spelen centraal! Van 4 februari tot 20 februari zijn de Olympische Spe len in Beijing. Wij plakken er een olympische week aan vast, waarin ook de tofste olympische zomer- Woensdag 23 februari Tijd: 13:00 -16:00, Kosten: 25 Leeftijden: 4 t/m 12 jaar (groepen worden ingedeeld naar leeftijd) Jurre ter Telgte, Ivy Karels, Cari ce Ouwerkerk, Daan Borst, Kasper Zuurbier, Huub Kuijs, Noah Ran- zijn, Thomas de Groot, Nout Dek- ker, River Sala Verkaaik, Frederieke Berghuijs, Door van Binsbergen, Danique Zwart, Bruno Koelman, Benjamin Schouten en Linde Visser. Jans de Boer, Jan Molenaar, Ive Huijsmans, Danny Kaptein en Pilou Soonius. HEILOO - Zondag 6 februari was het tijd voor de bandexamens van de judo ka’s van Dojo ‘t Loo. Eerder moesten deze helaas worden uitgesteld i.v.m. de coronarestricties. Doordat er recente versoepelingen zijn doorgevoerd kon er nu gelukkig ook weer wat publiek bij aanwezig zijn. HEILOO - Deze voorjaarsvakantie organiseren Scopo Atletico en Fo resters samen een Voetbalsportdag. De inschrijvingen zijn geopend! HEILOO - Zaterdag 29 januari stonden de leerlingen van Zwembad Loos klaar voor hun Zwem ABC. Helaas zonder papa of mama, maar met de juffen van Zwembad Loos was het grote pret. Met kleren aan zwemmen, onder wa ter door het zeil en afsluiten met watertrappelen. Alle leerlingen kregen na een groot applaus van de juffen hun diploma. A Rosa Wijker, Feniks Baldeh, Isa van der Steen, Finn Bruin, Lamek Te- kolm, Floor Horsthuis, Siss Hopman en Kees Duijn. sporten aan bod komen. Met de voetbalsportdagen combineren we voetbal met allerlei leuke sport- en spelactiviteiten. Veel voetbal, veel partijtjes maar dus ook een olympisch programma! Ook Olympia-trainers zijn aanwezig om leuke trainingen te verzorgen. 115 VOETBALSPORT fhfmM UITKIJKPOST 16 FEBRUARI 2022 17 Deze kanjers tonen trots hun diploma. Foto: aangeleverd De mannen van B1 van de Terriërs. Foto: aangeleverde foto. Foto: aangeleverd De Olympische Spelen staan centraal. Foto: aangeleverd Alle judoka's zijn geslaagd voor de volgende band. Foto: Fred Stevenson Deze zes toppers hebben hun brevet gehaald. Foto: aangeleverd B C 1^1 1 j 1 1 T I T J..-L j-_J' I F J t_ 1 11 us_ 1 1- 1 F I I U

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 17