We mogen weer Hersenstichting bedankt gulle gevers in Heiloo Afvallen zonder dieet bij Easyslim.nu Tijdelijk minder treinen tussen Alkmaar en Haarlem Nieuwbouwplan Ter Coulsterlaan in aangepaste vorm verder column Maartje *.4 1 F t HEILOO - De woningen aan de Ter Coulsterlaan 1 t/m 21 zijn sterk verou derd. Met nieuwbouw kan een duurzaam en energiezuinig gebouw worden gerealiseerd en kunnen sociale huurwoningen worden toegevoegd. Betaal bare woningen waar in Heiloo dringend behoefte aan is. In september 2020 zijn de eerste plannen gedeeld met omwonenden. Nu ligt er een aangepast plan. De gemeente Heiloo is positief over deze ontwikkelingen en onder tekent binnenkort een intentieverklaring voor dit project met Kennemer Wonen. De volgende stap is het opstellen en in procedure brengen van een nieuw bestemmingsplan. HEILOO - Sinds deze week rijdt de extra Intercity in de spits van Alkmaar naar Haarlem tijdelijk niet meer. De aangepaste dienstregeling van de NS is het gevolg van personele problemen. “Ten opzichte van het huidige aan tal betekent dit nog steeds een toe voeging van 25 woningen. Met dit plan komen wij de omwonenden van het complex tegemoet en hebben wij nog steeds een kwalitatief goed plan om extra woonruimte te creëren voor woningzoekenden.” De komende periode werkt Ken- nemer Wonen het plan verder uit. Daarbij is veel aandacht voor het Met de intentieverklaring op zak, moet het definitieve plan voor de woningbouw en de inrichting van de openbare ruimte verder uitge werkt worden. Kennemer Wonen en de gemeente werken hierin samen en blijven hierover in gesprek met omwonenden en andere belangheb benden. Ook moet voor de bouw van het nieuwe plan een bestemmings plan procedure doorlopen worden. Wanneer alles volgens planning verloopt, verwacht Kennemer Wo nen medio 2023 te starten met sloop van het huidige gebouw. De nieuw bouw kan dan begin 2025 worden opgeleverd. behoud van zoveel mogelijk bo men. Hierover is nauw contact met de omwonenden en met de groen- deskundige van de afdeling Beheer Openbare Ruimte van de gemeen te. Tegelijkertijd buigt de gemeen te Heiloo zich over de mogelijk heid het aantal parkeerplaatsen op een verantwoorde manier terug te brengen. Hierdoor kan meer groen behouden blijven. Wethouder Peter van Diepen: “Door het tekenen van de intentieverklaring zetten wij een mooie stap richting het realiseren van extra sociale huurwoningen in Heiloo. Deze 25 stuks zijn hard no dig voor woningzoekenden. Bij de verdere ontwikkeling van het plan blijven wij met Kennemer Wonen en omwonenden in gesprek. Wij gaan op zoek naar een eindresultaat waarbij het realiseren van extra so ciale huurwoningen met behoud van zoveel mogelijk groen en leefbaar heid samengaan”. “Ons sterke punt is dat de mensen niet aan een (crash)dieet hoeven. Onze klanten liggen ontspannen op de behandeltafel, terwijl het ge avanceerde apparaat al het werk doet. Via ultrasound worden de vet- cellen aangepakt en tegelijkertijd worden de spieren middels elek- trostimulatie getraind, zonder kans op blessures. Het is laagdrempelig, niet alleen voor mensen die fanatiek sporten en dat laatste extra randje niet weg krijgen, maar ook voor de De Hersenstichting is erg trots op de vrijwilligers en gulle gevers in Heiloo, en bedanken hen namens de vier miljoen Nederlanders met een hersenaandoening en hun naasten. Met deze mooie opbrengst finan ciert de stichting onderzoek en in novaties, en wordt er voorlichting HEILOO - Van 31 januari tot en met 5 februari collecteerde de Hersenstich ting in Heiloo voor meer hersenonderzoek. Er is 6.461,50 ingezameld. Een geweldig bedrag. mensen die niet meer actief kunnen of willen sporten. Ook helpt het bij cellulitis en striae; de behandelingen maken de huid namelijk mooi strak. Het aantal behandelingen is afhan kelijk van iemands doel. Geschikt voor zowel mannen als vrouwen.” gegeven. Heb je de collecteweek gemist? Je kunt je gift ook overma ken op rekeningnummer NL18 INGB 0000 000 860 t.n.v. Hersenstich- ting, Den Haag of doneren via www. hersenstichting.nl Op de website vind je ook meer informatie over het werk van de Hersenstichting. Het eerste plan betrof een nieuw complex met vijf bouwlagen in een U-vorm. Naar aanleiding van op merkingen van omwonenden en de gemeente is het plan aangepast. Het gebouw is V-vormig gewor den. Ook is de bouwhoogte ver laagd naar 4 lagen in plaats van 5, waarmee het aantal nieuwe wonin gen is teruggebracht van 52 naar 46. Michiel van Baarsen, manager Vastgoed van Kennemer Wonen: De NS liet in een persbericht eind januari weten dat ze genood zaakt is om vanaf 7 februari de dienstregeling aan te passen, om dat er steeds meer medewerkers thuiszitten door ziekte of quaran taine. De NS heeft de afgelopen twee we ken in etappes afgeschaald. Alle aanpassingen zijn nu doorgevoerd, waaronder dus het schrappen van de extra Intercity in de spits van Alkmaar naar Haarlem. Het is niet bekend tot wanneer de afgeschaalde dienstregeling geldt. LIMMEN - Na een lange tijd stilzitten moeten de kilo’s eraf en de spieren sterk en strak worden. Tijd voor een bezoek aan Easyslim.nu Limmen! Intake en proefbehandeling nu voor 39 euro! Bel/app naar 06-85852603, e-mail naar limmen@easyslim. nu of bekijk www.easyslim.nu voor meer informatie. 'Energiezuinig gebouw met 25 extra woningen is het uitgangspunt' UITKIJKPOST 23 FEBRUARI 2022 5 O Vetcellen worden aangepakt met behulp van ultrasound. Foto: aangeleverd 3 Een impressie van de nieuwbouw aan de Ter Coulsterlaan. Foto: aangeleverd O Aangepaste dienstregeling wegens onderbezetting. Foto: aangeleverd Bron: NS Helaas valt de voorjaarsvakantie O De Hersenstichting zet zich in voor onderzoek naar hersenaandoeningen. Foto: aangeleverd We gaan nu niet roepen: 'Eigen keu ze en eigen schuld, je kan gewoon Betrokkenheid en behoud van bomen testen,’ enz. Daar gaat het nu niet over. Het gaat mij om de tweede ling. Ik vond het heel apart om te zien hoe iedereen de tweedeling zomaar accepteerde. In een tijd waarin we elk individu van iedere afkomst, geaardheid en geloof ge lijk aan elkaar willen stellen (zoals het ook hoort) werd en wordt de QR-loze groep al twee jaar lang weggezet als mafkees en zonder pardon uitgesloten. Maar goed, laten wij positief blij ven want nog een klein weekje en Vervolg precies nog in de laatste week met beperkingen. Het weer besluit ook een duit in het zakje te doen. Dus we maken ons op voor de laatste beproeving. Nog een paar dagen Monopoly spelen, koekjes bakken, wandelen in de regen, te veel ga- men, en wéér knutselen. Maar met de regen tegen de ruiten denk ik dan maar alvast aan de Bok- kentocht, Koningsdag en de Lim- mer kermis. En dat deze vakantie maar één week duurt. Aangepast plan na reacties van omwonenden Ik wil graag even een klein beetje aandacht voor alle mensen zonder QR-code en corona-app. Want waar iedereen al tijden roept: 'We mo gen weer!’ mochten deze mensen helemaal nog niet. We zien al tijden lang iedereen lekker lunchen, dine ren en naar musea gaan terwijl wij nog maar weer een wandelingetje maken buiten. Je moet het maar kunnen: bij je standpunt blijven. Chapeau! wij mogen ook weer. Ik heb al een hele waslijst klaarstaan van activi teiten. De kinderen willen dolgraag weer naar een trampolinepark en indoorspeeltuin. Wij willen ont zettend graag weer eens uit eten en naar een museum. Geen stress meer of we worden uitgenodigd voor een feest op een locatie waar door we schoorvoetend moeten zeggen dat we er niet in mogen. Even geen tweederangsburger meer zijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 5