Update Ypestock 2.0 w Afscheid van buurtsportcoach Kim Te gekke boeken en schrijvers ‘Duinzicht’ en gemeente Heiloo tekenen intentieovereenkomst 5 !j* Dolfijndiploma's bij Zwembad 't Loos ir r CD- en platenbeurs bij Buk Buk We zullen voor de locatie aan De Omloop geen vergunning krijgen. HEILOO - Zo leek alles van de baan en zo staan alle deuren weer open! Maandag 7 februari jl. kregen we spreektijd op de commissievergadering nadat meerdere politieke partijen ons idee ondersteunden om Ypestock weer nieuw leven in te blazen. Na deze vergadering lijken alle partijen het idee toe te juichen! ‘Duinzicht’ is een van de inbrei- locaties in Heiloo. Sinds 2019 is namens de eigenaren door Woon- Graag BV aan het plan gewerkt. Het gaat om 23 twee- en driekamer so ciale huurappartementen, een se niorenhof met 17 grondgebonden woningen, 12 twee-onder-een-kap koopwoningen en 4vrij staande koop - woningen. HEILOO - Op 17 februari kwam wethouder Rob Opdam langs om buurtsport coach Kim Groen te bedanken voor de afgelopen 2,5 jaar dat ze werkzaam was in Heiloo. De verwachting is dat er veel inte resse zal zijn voor de woningen op de plek waar tot vorig jaar nog va kantie werd gevierd. Kim: “Ik stop als buurtsportcoach en ga een nieuw avontuur aan met mijn eigen bedrijf Organize2Move (www.organize2move.nl). De naam zegt het al, ik ga mij bezighouden met het organiseren van events en ga de komende maanden verder met Wél staat de gemeente nu open voor een andere plek. De afgelopen week Gemeente Heiloo “In samenspraak met de gemeente Heiloo worden op deze locatie wo ningen gerealiseerd waarvan ook een fors deel sociale woningbouw. Een zeer gewenste ontwikkeling waar het college blij mee is,” aldus wethouder Peter van Diepen. Het is de bedoeling dat eind maart de voorbereidingen voor het opstellen van een ontwerpbestemmingsplan starten. Omwonenden zijn eerder geïnformeerd over dit plan. Binnen kort worden zij weer bijgepraat. De hebben we verschillende locaties bezocht. Ook hebben we het oude Ypestockterrein bezocht en goed keuring gevraagd aan Landschap Noord-Holland, dat helaas geen medewerking wil verlenen. We lij ken nu twee perfecte locaties te heb ben gevonden en gaan spoedig in overleg om Ypestock dit najaar nog plaats te laten vinden. Lukt dit niet, dan hebben we nog wat andere op ties. Fantastisch om te zien hoe dit alles leeft in het dorp! Overal worden we er enthousiast op aangesproken waardoor ons doorzettingsvermo gen alleen maar groter is geworden! We hebben inmiddels een Facebook- pagina die we gaan gebruiken voor de communicatie. Volg en like deze pagina voor de laatste nieuwtjes, programmering en kaartverkoop: www.facebook.com/Ypestock2.0 We hopen spoedig weer een nieuwe up date te geven. Wie digitaal op de hoogte gehouden wil worden van de voortgang van het project kan hiervoor een e-mail stu ren naar duinzicht@woongraag.nl Ook kan de website van WoonGraag worden bezocht: www.woongraag. nl/projecten/duinzicht planologische procedure voor het bestemmingsplan start naar ver wachting eind mei met de ter inza- gelegging van een ontwerpbestem- mingsplan herontwikkeling locatie Duinzicht. Het naastgelegen Park Westerhoeve verkent ook de mogelijkheden voor woningbouw op hun terrein. Daar waar mogelijk zal worden samenge werkt. HEILOO - Zondag 6 maart is er een cd- en platenbeurs in het Bruno- gebouw (Buk Buk) in Heiloo. De platenbeurs is van 11.00 tot 16.00 uur. Je vindt Buk Buk aan de Pas toor van Muijenweg 12 in Heiloo. De entree bedraagt 3. In De overtocht beschrijft Berry Vorstenbosch zijn psychotische epi sodes als een reis naar een vreemd én gevaarlijk gebied. Zijn eerste pe riode van psychische wervelingen en turbulenties bracht hem in een psychiatrisch ziekenhuis, de twee de bij het christelijk geloof. In zijn Stichting de Buitenkans, GGZ NHN en Uitgeverij Lontano nodigen u uit voor een inspirerende avond in de Verhalenkamer Willibrordus. Op donderdag 3 maart a.s. presenteert Berry Vorstenbosch zijn boek De overtocht. Deze avond is de eerste van drie literaire avonden in Heiloo. Centraal staan geestelijke gezond heid, herstel en onze omgang met klimaatverandering. fantastische eerste boek probeert hij meer grip te krijgen op wat er tijdens die reisavonturen is gebeurd. Berry zal uit zijn boek voordragen en worden geïnterviewd door René Keet. Natuurlijk is er tijd voor het stellen van al uw vragen. Ook kunt u een exemplaar van De overtocht aanschaffen en laten signeren. Dit voorjaar te vinden in Verhalenkamer Willibrordus het opzetten van maatschappelij ke projecten in de BUCH-gemeen- te samen met Stichting Sport-Z. Daarnaast behaal ik natuurlijk mijn master Sport Beweeginno- vatie in 2022. Vanaf 1 maart kan je mij bereiken op 06-53242995, Woningbouw op voormalig vakantiepark HEILOO - Elk jaar verschijnen er meer dan 45.000 nieuwe boeken, een ware overvloed! Weet u ook niet meer waar te beginnen? Kom dan naar ‘Te gekke boeken en schrijvers’ op donderdag 3 maart van 19.30 - 21.00 uur in de Ver- halenkamer Willibrordus. HEILOO - De eigenaren van Caravan- en Bungalowpark Duinzicht en wet houder Peter van Diepen hebben op 17 februari een intentieovereenkomst getekend voor woningbouwontwikkeling op het voormalige vakantiepark aan de Westerweg in Heiloo. Check het gehele aanbod op www.sportenbewegeninheiloo.nl/ activiteitenkalender via kim@organize2move.nl of k.groen@sport-z.org. Ik wil ieder een bedanken met wie ik heb sa mengewerkt de afgelopen jaren, en natuurlijk in het bijzonder mijn collega Bart Ploeger. Deze week ben ik nog bezig in Sporthal het Venne- water tijdens de vakantieactiviteiten die we samen met de jongerenwer kers Maarten van der Molen en Ester Schotten organiseren.” Locatie: Verhalenkamer Willi- brordus, Olvendijk 2a in Hei- loo. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur. U dient zich vooraf aan te melden voor elke bijeenkomst via info@ verhalenkamerwillibrordus.nl Kosten: vrijwillige bijdrage aan de deur. BUURT UITKIJKPOST 23 FEBRUARI 2022 7 j Door: Hugo Kraakman 3 Wethouder Rob Opdam dankt Kim Groen voor haar inzet! Foto: aangeleverd 3 Berry Vorstenbosch, auteur van De overtocht. Foto: aangeleverd HEILOO - Afgelopen zaterdag hebben twee leerlingen van Zwembad ‘t Loos hun di ploma gehaald. Een knappe prestatie, gefeliciteerd! Sander Stam haalde zijn diploma dolfijn brons en Noor Zwart haalde dolfijn zilver. Foto: aangeleverd Inbreilocatie Planning Informatie L 'Z 1 3 Van de spreektijd tijdens de commissievergadering is goed gebruikgemaakt. Foto: Hugo Kraakman

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 7