Voorj aarskriebels. V 9 4 Stylingevent bij Lincherie op 25 maart De nieuwe collectie van Shoes Van den Broek Doe mee met proefles rock-'n-roll CS J Meer info: www.shoesvandenbroek.com HEEMSKERK - Mensen die altijd al eens op rock-'n-rollmuziek wilden dansen, kunnen op woensdag 6 april van 20.35 tot 21.25 uur meedoen aan de proefles rock-'n- roll voor beginners. Deze les vindt plaats in Dance Studio Patty aan de Kerkweg 219a (1e verdieping) in Heemskerk. Bel Elma (06-20239119), mail (infofab50s@gmail.com) of kijk op www.dansschoolfabulousfifties.nl dansen, maar ook een manier om nieuwe mensen te leren ken nen. Elma Kerklingh, eigenaresse van dansschool Fabulous Fifties, vertelt: “We zien altijd weer men sen aan de kant staan met die blik in hun ogen van ‘dat wil ik ook!' Vaak komen ze naar ons toe om te vragen waar ze dit kunnen leren." Er is ook een proefles voor mensen met enige ervaring van 19.45 tot 20.35 uur. Aanmelding wordt op prijs gesteld. Momenteel leveren wij weer een groot assortiment aan groente en kruidenplanten. Onze Gratis Zadengids ligt klaar voor u in de winkel Dus kom snel langs en maak van uw moestuin den om een moestuin in te richten en te onderhouden. Tevens kunt u hier terecht voor vragen, tips en eventuele problemen. CASTRICUM - Bij Lincherie Castricum doet men er alles aan om op de meest aangename manier jouw ideale lin geriematch met dé perfecte fit te vinden. Tachtig procent van de vrouwen draagt de verkeerde bh. En jij? Als het aan Lincherie ligt, is dat snel verleden tijd. Tijdens een lingerie-stylingsessie meten de ervaren lingeriestylistes van Lincherie Castricum je niet alleen op, maar gaan ze ook na welke bh-stijlen en pasvorm het beste bij jouw figuur passen en welke tinten jou doen stralen. Kom naar het lingerie-stylingevent op vrijdag 25 maart, maak kennis met de innovatieve 3D-spiegel en beleef een exclusieve paskamerervaring. Bij aankoop van een nieuwe lingerieset maak je kans op een gratis setje! Lincherie Castricum is gevestigd aan het Bakkerspleintje 80. De openingstijden zijn maandag 13.00 -17.30 uur, dinsdag tot en met vrijdag 09.30 - 17.30 uur, zaterdag 09.30 - 17.00 uur en zondag gesloten. nen en eerlijke materialen. JANA heeft haar zolen van de damescollectie laten vervaar digen van gerecyclede petfles- sen. In de nieuwe herencollec tie van GAASTRA onder meer een sportief Vegan-model voor 79. De Grisport Eco-Friendly- Vision dames- en herencollec tie is volledig vervaardigd op hernieuwbare zonne-energie. Grisport ACTIVE heeft een zool- constructie die ervoor zorgt dat elke schok wordt opgevangen en helpt om de juiste sta- positie te behouden tijdens het lopen en langdurig staan. Nuyens Tuin Groen Shop LIMMEN - De laatste jaren verbou wen steeds meer mensen groen ten in hun eigen moestuin. Niet gek, want verse groenten uit eigen tuin smaken zoveel lekkerder dan supermarktgroenten. Bovendien is het vaak stukken goedkoper en is werken in de moestuin ook nog eens goed voor de gezondheid. Met een goed moestuinplan kunt u het hele jaar door genieten van uw eigen, gezonde en verse seizoens- CASTRICUM - De lente-dames- collectie 2022 bij Shoes Van den Broek aan de Beverwij- kerstraatweg 6 is nonchalant, elegant en comfortabel. Of het nu gaat om sierlijke sandalen 7 of juist spannende sneakers, ze bieden een perfecte balans T tussen mode en comfort. Lichte aarde- en pasteltinten en zonnige kleuren zoals rood, geel en oranje geven de col lectie een exotisch tintje. Bij de inkoop let Shoes Van den Broek ook op duurzaamheid. L Er wordt gebruik gemaakt van milieuvriendelijke energiebron- - 3 Met en zonder ervaring en ook zonder partner ben je van harte welkom. Rock-'n-roll is niet alleen vindt u alle moestuinbenodigdhe- Nuyens Tuin Groen Shop, Uitgeesterweg 1 b te Limmen. DÜVM UIMUFm, Foto: Fokje IJpinga iCW1 rc<f léLm ■Wl ITt GFMUÜ Rock-'n-roll is niet alleen dansen, maar ook een manier om nieuwe mensen te leren kennen. Foto: aangeleverd IANEVUH» LDffN De zool van Grisport ACTIVE zorgt ervoor dat elke schok wordt opgevangen. Foto: aangeleverd F

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 17