Voorj aarskriebels. De tuinerie door de seizoenen heen Sterkere spieren en kilo's eraf met Easyslim.nu Lente bij Eerlijk Werelds Het vakantieseizoen gaat beginnen; tijd om je caravan in te ruilen A Doen! T, Bij Eerlijk Werelds zingen kleurige vogels van allerlei pluimage, van metaal en vilt, het hoogste lied. Volop zonnige gekleurde buitenpot ten uit Mexico en grote metalen bloemen om je terras of schutting mee op te vrolijken. Kom een kijkje nemen. Nog steeds komen de bestellingen met vertraging binnen maar het is toch gelukt om onze collectie kunst nijverheid voor buiten en binnen Wat is Easyslim.nu Limmen Ons sterke punt is, dat de mensen niet aan een of ander crashdi- eet hoeven. Onze klanten liggen ontspannen op de behandeltafel, terwijl het geavanceerde apparaat LIMMEN - Want na een lange tijd stilzitten moeten de kilo's eraf en de spieren sterk en strak worden. voor mensen die fanatiek spor ten en dat laatste extra randje niet weg krijgen, maar ook voor de mensen die niet meer actief kunnen of willen sporten. Ook helpt het bij cellulitis en striae; de behandelingen maken de huid namelijk mooi strak. Het apparaat doet het werk, terwijl je ontspan nen ligt. Zo simpel is het! Er wordt gekeken naar de wens van de klant en wat daarvoor nodig is. Het aantal behandelingen is afhan kelijk van iemands doel en is zowel voor mannen als vrouwen. aan te vullen met nieuwe artikelen uit o.a. Nepal en Indonesië. Hoewel de winkel vorig jaar lange tijd was gesloten hebben wij ook in 2021 weer verschillende goede doelen kunnen sponsoren voor een totaalbedrag van 2.650. Onze openingstijden zijn nog steeds aangepast. Niet vanwege Covid-19 maar omdat wij op zoek zijn naar nieuwe collega's. Ben je geïnteresseerd? Schroom niet, kom gewoon eens langs, proef de sfeer en meld je aan. Wij kijken ernaar uit om met je samen te werken. En dat kan je het beste doen via Handelsonderneming Dick Mole naar, een caravan-inkoper. Dick Molenaar komt persoonlijk bij je langs aan huis en bepaalt samen met jou een goede prijs. De service van Dick Molenaar is geweldig, want hij regelt na het overeenkomen van de prijs de volledige afhandeling voor je, van overschrijving tot het ophalen van de caravan. Makkelijk, een goede prijs en een ge weldige service en dat alles via persoonlijk contact. Makkelijk en snel, waardoor jij met een nieuwe caravan op pad kan, zonder je zorgen te hoeven maken over je oude caravan. HEILOO - Nog een paar weken en het vakantieseizoen begint weer. Gezinnen pakken de caravan voor een minivakantie met Pasen of in de meivakantie en ouderen trekken richting het zonnige zuiden voor wekenlang vakantieplezier op de camping. En wat is er nu leuker dan het vakantieseizoen te beginnen met een nieuwe caravan. De eerste caravanbeurzen en expo's beginnen half maart alweer. Je kunt er je nieuwe caravan vinden, die van alle ge makken is voorzien. Maar voordat je een nieuwe caravan aanschaft is het wel handig om je huidige caravan eerst te verkopen. Het belooft een boeiende lezing te worden omdat we in dezelfde tuin het hele seizoen beleven. We ‘leren dus als het ware hoe je de tuin het hele jaar door aan trekkelijk houdt. Er zullen mooie beelden voorbijkomen, maar er is ook aandacht voor hele prak- Van winter tot winter doorlopen we de seizoenen van zaaien, dahlia's, moestuin inplanten, borderonderhoud enz. in de tuin van Alie Stoffers. We volgen de borders in hun verandering. HEILOO - Groei Bloei Mid den Kennemerland organiseert zeer regelmatig lezingen op het gebied van groen in de ruimste zin van het woord. Op donder dagmiddag 31 maart om 14.00 uur wordt in de Ter Coulsterkerk een middagvullende lezing over de eigen tuin verzorgd door Alie Stoffers. Ook een caravan verkopen? Bel dan nu Handelsonderneming Dick Molenaar: 06-57778094. tische zaken over bijvoorbeeld renovatie van borders, stekken, zaaien enz. en er is ruimte ge noeg voor het stellen van vragen. De lezingen zijn voor leden van Groei Bloei gratis. Niet-leden zijn ook van harte welkom. Te gen betaling van 3,50 (contant) heeft u een interessante middag. Nieuwgierig geworden? Meld je aan voor een intake proefbehandeling. Nu voor 39. bel/app naar 06-85852603 of mail naar limmen@easyslim.nu of online op www.easyslim.nu Bezoek voor het complete lezingprogramma onze website: https://midden-kennemerland.groei.nl/home HEILOO - Het kriebelt overal. De vogels zijn druk, tuinen worden opgeknapt, nieuwe planten aange kocht, tuinstoelen schoon gespoten en het terras ingericht. al het werk doet. Via ultrasound worden de vetcellen aangepakt en "X tegelijkertijd worden de spieren middels elektrostimulatie getraind, zonder kans op blessures. Het is laagdrempelig, niet alleen “Tij t 4 i j i ■j r Foto: Fokje IJpinga Bij Eerlijk Werelds zingen kleurige vogels van allerlei pluimage het hoogste lied. Foto: aangeleverd I- s Hoe houd je je tuin het hele jaar door aantrekkelijk? Foto: Alie Stoffers. KI De pads doen via ultrasound het werk. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 19