i Voorjaarskriebels. F Li 51 Buren en tuinperikelen Van Os Mode is klaar voor het nieuwe modeseizoen Brouwerij Heyloo Mode-event bij Kado Zo Heiloo Wij hopen u graag bij Van Os Mode Heiloo te zien voor het uit- 1 Andere voorbeelden zijn schaduw van bomen of hagen, zonder over leg snoeien bij de buren of verschil van inzicht over de erfgrens. Ook kunnen aanbouw, zonneschermen, bladeren van de boom van de bu ren in uw tuin of belemmering van uitzicht irritaties geven. Het zijn Recent is weer Willibrordus Blond via BrewEd gebrouwen bij de Noord-Hollandse Bierbrouwerij te Uitgeest en gelukkig konden de medewerkers van GGZ-NHN op het Landgoed Willibrordus onze flesjes Willibrordus Blond weer etiketteren. Plaatsgenoot Jiddo Blauw dronk een Heilooër Blond in de sneeuw op de Poolcirkel. En bij Proeflokaal Hop kunt u nu al onze Heyloo Bieren drinken. Verder zijn we druk bezig met de ontwikkeling van een nieuw geniet-bier in trappistenstijl. Uiter aard wordt het etiket gelinkt aan een historisch belangrijk Heilooër object. Dit in lijn met onze doelstel ling: het brouwen van speciaalbier HEILOO - Deze zomereditie is een mooi moment voor Brouwerij Hey loo om u weer bij te praten. Corona drukte ook het afgelopen jaar de bieromzet. De verkoop via de win kels bleef goed op peil, maar onze horecaklanten hadden het helaas weer moeilijk en er waren nauwe lijks evenementen. Hierdoor kwam de afzet van bier uit op 4700 liter. Maar er is ook positief nieuws. De Bemiddelingskamer helpt! Komt u er samen niet uit? Bel dan Buurtbemiddeling Heiloo 06-41 198 555 of neem contact op via info@debemiddelingskamer.nl of www.debemiddelingskamer.nl Suggesties voor een oplossing Het lijkt vanzelfsprekend maar het gebeurt niet altijd: bespreek de overlast met de desbetreffende buur. Ga niet klagen bij overige bu ren, daarmee lost u de situatie niet op. Misschien hebben uw buren niet door dat ze overlast veroorza ken. Krop uw gevoelens van erger nis, frustratie en woede niet op. De kans op een opbouwend gesprek met de buren neemt daardoor af. Bedenk eerst wat u graag wilt vertellen zodat u de problematiek zelf ook helder voor ogen hebt. Bel vervolgens aan en blijf rustig. Ver tel dat u graag met de buren wilt praten en vraag wanneer dat kan. typische ergernissen tussen buren over het gebruik van de tuin. en het promoten van de historie van Heiloo. Om dit nog meer in te vullen zijn we ook de Historische Vereniging Heiloo gaan sponsoren. Onze verkooppunten vindt u in de advertentie in deze krant. Zie verder onze Facebookpagina en website www.heyloobier.nl Bij Van Os Mode Heiloo zijn wij er klaar voor om u in het nieuwe modeseizoen te ontvangen. In onze winkel hebben wij een oase van groene decoratie gecreëerd als start van het voorjaar. De nieuwe collectie ziet er fantastisch uit met veel frisse kleuren en mooie merken, o.a GANT, Tommy Hilfiger, Gardeur, John Mil ler, Lacoste, Paul Shark, Profuomo en niet te vergeten ons ei gen merk Thirij dat door ons is ontwikkeld in Italië. Let op: op 21, 22 en 23 april hebben we bij Van Os Mode Heiloo een spectacu laire actie: een raceauto van het circuit van Zandvoort gecom bineerd met een simulator/reactievermogentest in de winkel. Daarbij zijn mooie prijzen te winnen, waaronder een race op het circuit van Zandvoort. Houd de advertenties in de gaten! Tijdens het event geeft Kado Zo altijd een mooie prijs weg. En dat doen zij dus ook nu weer. Bij besteding van 50 ontvangt sowieso ieder een een prijs. Hoe hoger het aankoopbedrag, hoe groter de prijzen. Zo maak je o.a. kans op snea kers van Woden, jeans van Gabba, kleding van verschil lende dames- en herenmerken, een Janzenpakket en nog veel meer. Het team van Kado Zo hoopt jullie te zien op zaterdag 2 april. Tot dan! Het laatste nieuws van HEILOO - Kado Zo organi seert op zaterdag 2 april de modeshow, voor vaste klan ten inmiddels een bekend en geliefd event. Op de rode loper buiten voor de winkel wordt de voorjaars- en zomer collectie voor zowel dames als heren geshowd. DJ Bodhi verzorgt de muziek waarop de dames en heren de nieuw ste collectie kleding showen. Iedereen is van harte welkom om onder het genot van een hapje en een drankje te ko men kijken naar de shows om 12.00/14.00/16.00 uur. Kado Zo Herenweg 138, Heiloo Openingstijden: maandag 13.00 - 18.00 uur dinsdag t/m zaterdag 09.30 - 18.00 uur zondag 12.00 - 17.00 uur Let op: vanaf vrijdag 8 april is vrijdagavond weer koopavond en is de winkel op vrijdag geopend van 09.30 - 21.00 uur HEILOO - De komst van het voorjaar nodigt extra uit te gaan genieten van de tuin. Een fijn vooruitzicht. Tenzij er tuinperike len zijn met de buren. Ongewenst tuingedrag is al jaren een bron van onenigheid met de buren. Een vernielde of zonder overleg weg gehaalde schutting. Soms is deze te laag of juist te hoog waarbij overleg over een oplossing niet mogelijk lijkt. Dajo Thirij en team Van Os Mode Heiloo. Foto: Fokje IJpinga V/'. De nieuwe collectie ziet er fantastisch uit. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 21