'I Examen A-judo Dojo ‘t Loo Wim Kieft en Eddy van der Ley: ‘Na de kopbal' Vrolijk besparen •s Lisanne de Witte uit Heiloo succesvol op WK indoor Inleveradres Heiloo oud gereedschap voor Stichting Gered Gereedschap Kennemerland HEILOO - Sportverslaggever en journalist Eddy van der Ley vraagt Wim Kieft tijdens dit indrukwekkende theatercollege in de Cultuurkoepel het hemd van het lijf over zijn grootste pieken, diepste dalen en zijn ‘comeback’. Na zijn succesvolle profcarrière kende Kieft een heel wat minder HEILOO - A-judo is aangepast judo voor kinderen met een beperking. De afgelopen tijd hebben de a-jduoka’s extra hard geoefend, want het examen kwam steeds dichterbij. Op woensdag 16 maart was het eindelijk zover. Tijdens het examen voerden de ju doka’s de technieken zo goed mo- glansrijk privéleven. Verslavingen aan cocaïne en drank zorgden voor gelijk uit. Het gaat hierbij zowel om staande- als grondtechnieken. De Wil jij ook een keer meedoen met A-judo om te kijken of je dit een leuke sport vindt? De training is op woensdagavond van 18.00 - 19.00 uur. Aanmelden voor een proefles kan door te mailen naar ledenadministratie@dojotloo.nl staande technieken zijn bijvoorbeeld been-, heup- of schouderworpen. De grondtechnieken zijn de technie ken om de tegenstander te kantelen, te passeren en in een houdgreep te nemen. Alle judoka’s lieten zien dat ze voor uit gegaan waren en verdienden daarmee een hogere slip of band. Op 3 april neemt een groot deel van de a-judoka’s deel aan het BENG toer nooi in Beverwijk, een hele mooie gelegenheid om al de technieken weer eens bij een andere tegenstan der uit te voeren! Marieke publiceert al jaren over geldzaken en krijgt steeds een posi tieve pers. Zij doet dit met veel hu mor. Naast het twintigtal boeken dat zij schreef, waaronder ‘Consumin- deren met kinderen’, en haar be- spaarkalenders heeft zij samen met Peter van der Vorst twee seizoenen lang het veelbekeken tv-programma ‘Geen cent te makken’ gepresen teerd. Tijdens deze lezing geeft Ma rieke op humoristische wijze tips hoe je geld kan besparen in het dagelijkse leven. HEILOO - In de Uitkijkpost van woensdag 16 maart las u hoe leerlingen van basisschool de Elckerlyc in het kader van NLdoet verzendkisten hebben ge maakt. In de kisten wordt oud gereedschap verzameld dat naar projecten voor technische scholen in Afrikaanse landen gaat. Per abuis staat in het ar tikel dat Huize Vaartzicht uw oude gereedschap verzamelt, maar dit is niet het geval. Het juiste inleveradres voor een tweede leven van uw oude gereedschap is Eerlijk Werelds (Wereldwinkel), Stationsweg 105 in Heiloo. Ook staat bij de gemeentewerf vlakbij het chemisch afval een rode kist waar u uw oude gereedschap in kunt doen. Heeft u nog oud gereedschap in de schuur of op zolder liggen dat u niet meer gebruikt? De vrijwilligers van Stichting Gered Gereedschap Kennemerland geven uw oude gereedschap graag een tweede kans. Hartelijk dank namens de nieuwe gebruikers in ontwikkelingslanden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het Trefpunt via (072) 533 12 97 of info@trefpuntheiloo.nl De lezing vindt plaats op woensdag 30 maart in het Trefpunt in Heiloo vanaf 19.30 uur en duurt tot uiterlijk 22.00 uur. De inloop is om 19.00 uur. Entree is gratis en aanmelden van te voren is niet nodig. Deze avond wordt mede georganiseerd door Caritas Werkgroep Heiloo. 1 Theatercollege in Cultuurkoepel HEILOO - Besparingsdeskundige Marieke Henselmans geeft in het Trefpunt een lezing over ‘Vrolijk besparen’. leugens, schulden, schaamte en eenzaamheid. Maar hij vond een weg terug, en hoe! Inmiddels is hij al weer geruime tijd een van de meest populaire en deskundige, niet van de buis weg te denken voetbalanalisten van ons land. Een graag geziene gast bij Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp van VI. Van voet- baltopper naar junk en van schuld sanering naar televisiecontract. Een ‘must’ om bij te wonen en nu al een avond waarover nog lang zal worden nagepraat. Datum: zaterdag 2 april aan staande, aanvang: 20.15 uur in de Cultuurkoepel Heiloo. Mis deze inspirerende avond niet en koop snel uw kaarten a 19 via www.cultuurkoepelheiloo.nl of bij het VVV-kantoor op Landgoed Willibrordus. De lente komt tevoorschijn UITKIJKPOST 23 MAART 2022 8 O Wim Kieft. Foto: aangeleverd HEILOO - Tijdens het WK indoor in Belgrado liepen Lisanne de Witte, Lieke Klaver, Eveline Saalbach en Andrea Bouma de 4x400 meter estafette. De Nederlandse atletiekploeg eindigde als tweede in hun serie en ging daarmee door naar de finale. In de finale werd Andrea Bouma vervangen door de slotloopster Femke Bol. De Nederlandse vrouwen eindigden met een zilveren medaille. Foto: Erik van Leeuwen, Atletiekunie Inleveradres oud gereedschap O De a-judoka's verdienden na het examen allemaal een hogere slip of band. Foto: aangeleverd HEILOO - Geniet jij ook zo van de natuur die het voorjaar laat zien? Voor Liesbeth Munters begint de lente als de wilgenkatjes bloeien. Foto: Liesbeth Munters

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 8