Winnende foto Trefpunt Fotoclub Ervaren reisadviseur Tui at Home ontzorgt Televisieconcert met Eensgezindheid Muziek in verzorgingshuizen Gefeliciteerd Ward! Israël KinderKunstMuseum in De Zuidwester Witte Kerk Ingezonden brief UITKIJKPOST 13 APRIL 2022 14 Monique de Wildt adviseert en ontzorgt vanuit huis. Foto: aangeleverd Wim Kockelkoren O Bewoners en bezoekers van ouderencentra werden getrakteerd op livemuziek door cursisten en docenten. Foto: aangeleverd 70 jaar televisiegeschiedenis Vorig jaar bestond de televisie 70 jaar. Door televisie leerden we verre buitenlanden kennen, maar ook el kaar: de Nederlander, nieuwe Ne derlanders, onze buren. Televisie is naast ons venster op de wereld, ook de spiegel van onze samenle ving geworden, en nog altijd van groot belang in onze dagelijkse in formatievoorziening. Maar bovenal is televisie er voor ons vermaak: het samen kijken naar shows, films, spelletjes, muziek en events. Eens gezindheid zal deze avond ook een muzikale ode brengen aan de tv series uit de afgelopen 70 jaar met herkenbare melodieën en tunes uit Floris, The A-Team, De Fabriek, Dallas, The Muppet Show, The Love Boat, The Benny Hill Show, The Thunderbirds en vele andere series. Ondanks dat er veel online geboekt wordt merk ik dat juist in deze tijd de klanten extra service waarderen en zo volledig mogelijk ontzorgd willen worden. Het combineren van reisbestemmingen vind ik leuk om te doen en ik merk dat dit aanslaat, zoals Disney met een zonvakantie of een een bezoek aan een stad verlen gen met een weekje zon en strand, maar ook rondreizen en cruises. Mensen vinden het heerlijk om op vakantie te gaan, maar hebben geen zin of vinden het lastig om alles zelf te regelen. Denk hierbij aan losse tickets, stoelreservering, online in checken, verzekeringen, het regelen Presentatie Het concert zal gepresenteerd wor den door Allard de Graaf. Allard is zoals hijzelf zegt een “hartstochte lijke Heilooër”. Hij is zijn hele leven actief met allerlei dorpsactiviteiten, van Buk Buk tot Wijkvereniging van een huurauto, een visumaan- vraag en de COVID-regels. Je hoeft eigenlijk alleen je koffer in te pakken! Behalve voor TUI werk ik ook met vrijwel alle andere reis organisaties. Men betaalt mij geen extra servicefee, alles is gelijk aan de TUI-tarieven. Ik zie ernaar uit om samen met u de ideale reis samen te stellen naar welke plek ter wereld ook. Monique de Wildt 06-41908665 monique.de.wildt@tui.nl www.tuiathome.nl/ monique-de-wildt Ypestein en van het Oranjebal tot Ypestock. Dit heeft hem ongelooflijk veel tijd gekost maar ook veel vol doening. Momenteel is Allard voor zitter van Falkland Toneel. Hij houdt van acteren, twee keer per jaar bij Falkland Toneel en in wisselende rollen bij historische verenigingen als Vive Les Gueux en Den Spies- draegers 1625. Ook treedt hij (on line) op als Sinterklaas of Kerstman of wat er ook op zijn pad komt. Allard zal de muziek uit de televisiewereld op geheel eigen wijze toelichten. De jury schrijft over deze foto: “Een indrukwekkende foto die een ver haalt vertelt. Mooi licht-donker- contrast. Toepasselijk in deze tijd met de vele verwoestingen in Oekra- ine. De foto is gemaakt op 7 juli 2015. De Noordergeestkerk in Heiloo was in april 2015 verbrand, op de foto is de boel al keurig opgeruimd. Het was opvallend dat de klokkentoren ge spaard was gebleven bij de brand.” Kijk op www.trefpuntheiloo.nl bij het camerapictogram voor de andere ingezonden foto’s. Er waren concertjes door o.a. vio listen, klarinettisten en pianisten, en de musicalgroep zong liedjes uit Ja Zuster Nee Zuster. De docent harp gaf een workshop voor senio ren waarbij men zelf op een kleine harp kon meespelen. Ook werd er gezongen: Hollandse liederen be geleid op de concertharp. Op 14 Het thema voor de volgende keer is ‘Strand/zee’. Foto’s kunnen uiter lijk 8 april gestuurd worden naar info@trefpuntheiloo.nl. Deelname is geheel vrijblijvend. Ward rondde zijn master notarieel recht cum laude af. Zijn masterscrip tie had als titel ‘Circulair bouwen’. Hij deed hierin onderzoek naar de noodzaak om het goederenrecht ‘circulair’ te maken. Hij onderzocht de mogelijkheden om circulair bouwen goederenrechtelijk te bevorderen en de noodzaak om het goederenrechtelijk kader te wijzigen. HEILOO - Op 28 februari jl. studeerde onze oud-plaatsgenoot en oud-leerling van De Springschans en het PCC (vwo extra), Ward van de Sanden af aan de Universiteit Utrecht. Op 29 maart mocht een trotse Ward zijn diploma in ontvangst nemen. O ‘Een indrukwekkende foto die een verhaal vertelt', aldus de jury. Foto: Janny Disco mei trakteren we de andere tehui zen en dagopvangcentra in Heiloo op livemuziek! Zowel docenten als cursisten vonden het ongelooflijk leuk om te spelen voor dit dankbare publiek. Het was een echt muziek feest! De concertjes worden mede mogelijk gemaakt dankzij TAQA Cultuurfonds. Een poosje geleden heb ik een ui termate boeiend gesprek gehad met een mevrouw over Israël. Het was in winkelcentrum Het Hoekstuk. Wij zaten op de bank buiten de winkel te wachten terwijl haar man en mijn vrouw boodschappen deden. Ik ben helaas haar naam vergeten, maar de dame in kwestie vertelde dat ze in Mariënstein woont en dat haar man een joodse achtergrond heeft. Ik woon in Vredenoord. Graag zou ik in contact komen met deze mevrouw. Vandaar dit (herhaalde) berichtje in Uitkijkpost. Bent u deze dame of weet u wie zij is, neem dan contact op met Uitkijkpost. HEILOO - Op basisschool De Zuid wester wordt donderdag 14 april het KinderKunstMuseum geopend. De kinderen hebben prachtige kunst werken gemaakt. En niet alleen voor ouders! Ook u bent van harte uitge nodigd om de creaties te komen be wonderen. De kinderen willen u heel graag hun werk laten zien, dus loop even de school binnen tijdens de of ficiële opening van de tentoonstel ling op donderdag 14 april van 16.30 tot 18.30 uur. Neem wat kleingeld mee, want er zijn twee restaurants waar heerlijke lekkernijen te koop zijn. Kunt u donderdag niet? Kom dan een kijkje nemen op 15 en 19 april tus sen 08.25 en 14.30 uur of op 20 april tussen 09.00 en 11.00 uur tijdens de open dag. Adres: Boekenstein 43 in Heiloo. HEILOO - Als ervaren reisadviseur ben ik na in de zorg gewerkt te hebben terug als Allround Zelfstandig Reisadviseur bij Tui at Home Heiloo. Ik werk vanuit mijn kantoor aan huis en bezoek ook klanten bij hen thuis, sta ze per mail, telefonisch of via videobellen te woord, of klanten komen langs op afspraak bij mijn kantoor in Heiloo. HEILOO - Op zaterdag 23 april geeft Eensgezindheid haar (uitgestelde) te- levisieconcert in de Witte Kerk van Heiloo. Het orkest zal onder leiding van dirigent Marcel Mooibroek een zeer gevarieerd programma brengen waarin mooie orkestwerken worden afgewisseld met enkele herkenbare melodieën uit de wereld die de televisie ons heeft gebracht. Kaarten De Witte Kerk gaat open om 19.00 uur. Het concert start om 20.00 uur. Voor dit concert kunnen kaarten gereserveerd worden via www.mv-eensgezindheid.nl of via informatienummer 072-5334851. Toegangskaarten reserveren is niet verplicht maar wel verstandig in verband met het beschikbare aantal stoelen. Kaarten zijn voor 15 p.p. en tegen contante betaling vanaf 19.00 uur verkrijgbaar aan de kassa bij de in gang van de Witte Kerk. HEILOO - Muziek- en Dansschool Heiloo bestaat 60 jaar. Daarom werden bewoners en bezoekers van een viertal ouderencentra afgelopen zaterdag getrakteerd op livemuziek door cursisten en docenten. HEILOO - Deze maand was het thema van de online fotoclub van het Trefpunt ‘Tijd’. De jury bestond uit Willeke Alkema en Saskia Sengers. Zij vonden de foto van Janny Disco het mooist passen bij het thema.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 14