Koeien de wei in en open dag ■k ist w Pasen op heiligdom Onze Lieve Vrouw ter Nood Franse delicatessen bestel je gewoon bij Roxworst Ll. si®® V Pasen bij Herberg Jan LLS.I Op Tweede Paasdag, maandag 18 april is iedereen welkom tussen 10.00 en 16.00 uur. Om 12.00 uur opent burgemeester Mascha ten Bruggencate de deur van de stal. Kom kijken en de koeien toejuichen als zij voor het eerst dit jaar naar buiten dansen en springen! HEILOO - Na 3 jaar kan boerderij Ter Coulster eindelijk weer een open dag organiseren. Er zijn volop bomen, struiken, hees ters en kruiden voor als u vaste planten wilt. Voor direct kleur in de tuin of in bakken is er een ruim aan bod van perkgoed en stekgoed. Er zijn ook weer prachtige hangplan- ten, alles tegen messcherpe prijzen. Wilt u uw bak opgemaakt hebben, dan kan dat en wordt voor u gedaan. Wilt u voor Pasen iemand blij maken met een plantenbak of vrolijke voor- jaarsbakjes dan kunt u hier terecht in elke prijsklasse. Uiteraard ook voor binnen op tafel zijn er mooie dingen gemaakt. CASTRICUM - Voor een overheerlijke gedroogde worst volgens traditio neel Frans recept hoef je niet de grens over te steken. Deze delicatessen zijn dankzij het bedrijf Roxworst sinds enige tijd ook gewoon online te koop. U bent van harte welkom, ook op zondag van 12.00 tot 17.00 uur, op De Hoefsmid 25 in Heiloo! De programmering van alle Heilige Missen in de Goede Week vindt u op www.olvternood.nl maar we noemen er twee: op Eerste Paasdag wordt de Heilige Mis van 10.30 uur muzikaal begeleid door het kinderkoor Rejoice en op Tweede Paasdag door het koor Ubi Caritas, eveneens om 10.30 uur. Tijdens de paasdagen is ons theehuis en win kel Het Oesdom geopend evenals het gezellige terras. Hier vindt u prachtige paaskaarsen, een ruime keuze aan religieuze boeken, ro- zenkransen en verschillende cadeauartike len. Daarnaast is er dagverse soep, heerlijke bonenkoffie, Schotse scones, appelgebak en meer. Het team van Onze Lieve Vrouw ter Nood wenst u een Zalig Pasen! Openingstijden Het Oesdom Eerste en Tweede Paasdag: 11.30 - 16.30 uur. Alle overige da gen (dagelijks open) van 10.30 - 16.30 uur, op zondagen van 11.30 - 16.30 uur. De worsten zijn via www.roxworst. nl te bestellen en ook verkrijgbaar bij het Kaaswinkeltje en Slagerij Van der Meer in Castricum. Boerderij Ter Coulster Daarvoor of daarna is iedereen wel kom om een rondje over ons bedrijf te lopen. Er zijn allerlei activiteiten voor jong en oud. Als tegemoetkoming in de kos ten bedraagt de entree 1. Kijk voor meer informatie op www. boerderijtercoulster.nl/opendag HEILOO - Met dit prachtige weer is het helemaal genieten bij Aalsmeerse Plantenhal. Er is zoveel keuze voor buiten, het assortiment is groot. Roxworst is ontstaan uit een pure passie voor gedroogde worstsoor ten. Rox vertelt: “Ik ben als kind in contact gekomen met deze Franse lekkernij doordat we altijd op va kantie naar Frankrijk (Ardèche) gingen. Dan kwam er altijd een bor- relplank op tafel. In 2010 zijn we zelf in Frankrijk gaan wonen en zo leerde ik nog meer Franse delicates sen kennen. Voor mijn bedrijf ging ik op onderzoek uit in de Ardèche. Ik kwam uit bij Alain, een dorpsgenoot van mijn ouders in Berrias et Cas- teljau. Een gepassioneerde man met een familiebedrijf vol Franse delica tessen. De familie staat al jarenlang iedere dag op de markt.’’ HEILOO - Beleef Pasen op het Heiligdom. Het parkstaatweerprachtigin bloei en via een wandelroute kunt u de kruisweg op een bijzondere manier ervaren. De kruiswegstaties zijn voorzien van meditaties die u meenemen langs de belangrijkste gebeurtenissen in het lijdensverhaal van Christus. Door het scannen van QR-codes kunt u ze direct beluisteren. - UITKIJKPOST 13 APRIL 2022 21 tl O Neem ook eens een kijkje in de gezellige winkel! Foto: aangeleverd w Rox. Foto: aangeleverd De ‘koeiendans' trekt altijd veel bekijks. Foto: aangeleverd O Volop voorjaar! Foto: aangeleverd 1 HEILOO - 17 18 april is het Pasen! Bij Herberg Jan vieren wij Pasen met een heer lijke brunch of een speciaal samengesteld 4 gangen paasmenu. Op Eerste Paasdag is er een paashaas aanwezig die graag de kindjes wil vermaken én wie weet zijn er ook nog wel paaseitjes verstopt! Hopelijk kan er met Pasen ook op het terras gezeten worden. Reserveer snel een gezellige tafel via www.Herberg-Jan.nl of telefonisch via 072-2100181. Foto: aangeleverd St “-I <i 1- lil A, 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 21