Afzwemmen bij Zwembad Loos Job in de prijzen op NK karten 2022 wensen’ A-judoka’s Dojo ‘t Loo in de prijzen Jaarlijkse PCC-Actiedag voor ‘liefste 100% score voor Dojo ‘t Loo in Assen uiteindelijk kampioen. LIMMEN - Afgelopen weekend was het eerste NK karten van 2022. Job Stolte uit Limmen deed aan deze kartwedstrijd mee. Job Stolte is 16 jaar en doet al vanaf zijn 8e jaar aan karten; hij is opgeleid door de men sen die ooit verantwoordelijk wa ren voor de voormalige kartbaan in Uitgeest. Het team bevindt zich nu HEILOO - Woensdag 6 april zwommen er twee groepjes af bij Zwembad Loos. Ze zwommen een rondje met kleren aan voor het Red Jezelf-diploma. De ouders mochten allemaal komen kijken. En de kinderen en ouders hebben ontzettend genoten! De volgende kinderen mochten daarom hun diploma in ontvangst nemen: Maud Vader, Taede Heijna, Julia van Ingen, Riley Skelton, Mattis in Alkmaar, waar ze goed kunnen trainen. Afgelopen weekend is Job Stolte eerste geworden in zijn eigen categorie. Ook heeft hij nog de tweede prijs behaald. Dit voor de wedstrijd als geheel. Bakker, Max Beers, Lisa Telkamp, Isa Boks, Jill Bakkum, Linus Klaas- sen, Boet Sepers, Ise Bueger, Sammy Frank, Emma Smit, Leyla Koster, In de ochtend was Di An Tan aan de beurt. Hij won zijn eerste wedstrijd met een taio toshi en een houdgreep. De tweede wedstrijd werd gewonnen met een uchi mata. En toen kwam er helaas een verliespartij met een uchi mata. Hierna kwam er een reeks van 3 gewonnen wedstrijden met uchi mata en eindigde Di An zijn toernooi met een ippon op taio toshi. Hierdoor had Di An in totaal zeven wedstrijden gejudood en werd hij HEILOO - Op zondag 3 april vond in Beverwijk het grootste Special Needs Judotoernooi van de wereld plaats voor judoka’s met een beperking genaamd: BENG 2022! Tatum Tuin, Bo Ootjers, Louise Wit tebrood, Eva Kersten, Kian Moor, Joep van Basten Batenburg, Rosie Dekker, Lies Eriks, Arsalan Lmar, Christopher Munn, Ada Leegwater, Reinout van Schijndel, Sil van der Gaauw, Romijn van den Berg, Boris van der Meij, Lot Valkering, Kiyan Jabar, Thoas Hamad, Marie Camijn, BENG! is het Ben van der Eng Me morial dat werd genoemd naar de grote inspirator en voorzitter Ben van der Eng. Ben van der Eng was decennialang de drijvende kracht achter vrijwel alle ontwikkelingen in het Special Needs Judo, maar overleed in 2015. Na twee jaar afwezigheid door alle In de middag bleef Di An om te hel pen met het coachen van Joyce en dit bleek goed uit te pakken. Joyce won haar eerste wedstrijd door haar tegenstander door te sturen en een houdgreep te pakken. In de volgende wedstrijd werd er na een lange wedstrijd in de gol den score gewonnen met een fraaie beenworp waar ze een ippon mee Elin Stam, Fenna van der Linden, Jacob Noijen, Vera van der Woel, Lente Kesselaar, Noud Beerepoot, Jonne Crombach, Lauren Crombach, Boas Phaff, Fiene van der Meer, Lin de Stoop, Bor Niekoop, Melle Som- broek, Niek Koelman, Femke Tijs- sens, Sky Boereboom, Hidde den Hollander en Nicolette Both. scoorde. De derde wedstrijd ging helaas verloren met een heupworp, maar ook na winst in de vierde wed strijd, door haar tegenstander door te sturen en de laatste wedstrijd te winnen met een wazari, stond ze aan het einde van het blok bovenaan op het podium. Hierdoor haalde Dojo ‘t Loo uiteidelijk een welverdiende 100% score. De coach hoopt hier volgend seizoen met meer judoka’s heen te gaan, want het was een toernooi met goed niveau en veel wedstrijden, waar door er veel te leren valt. REGIO - Op vrijdag 15 april a.s. zullen leerlingen van het PCC allerlei uitdagingen aangaan. Ze hebben zich laten sponsoren en het geld dat ze zo verdienen is bedoeld voor de vervulling door Make-A-Wish van ‘liefste wensen’ van zieke kinderen. Met het jaarlijkse spektakel waaraan zo’n 1900 leerlingen meedoen, werd vorig jaar ruim 27.000 opgehaald. De traditie bestaat al zo’n veertig jaar: in het voorjaar, rondom Goede Vrijdag en Pasen, vindt de PCC-Actiedag plaats! Op de vijf vestigingen worden markten georganiseerd voor omwonenden, cupcakes gebakken en allerlei sportieve uitdagingen aangegaan. Ook wordt er muziek gemaakt. De opbrengst is altijd bedoeld om kinderen te helpen die het beduidend minder goed hebben getroffen dan zij zelf. In 2019 is door de leerlingenraden van het PCC besloten om Make- A-Wish te gaan steunen. Deze organisatie vervult allerliefste wensen van ernstig - soms zelfs levensbedreigend - zieke kinderen. Het laten uitkomen van zo’n wens geeft hoop en vertrouwen en heeft een grote positieve impact op het kind én zijn omgeving. De leerlingen van het PCC gunnen elk ziek kind zo’n mooi moment van wensvervulling, want PCC’ers snappen dat de wereld groter is dan alleen die van henzelf! Sponsoring is welkom, via www.pcc.nu maatregelen rondom corona was het voor alle deelnemende judoka’s een feest om mee te doen. Van Dojo ‘t Loo deden vijf judoka’s mee en zij vielen allemaal in de prijzen! Pieter en Mariama namen een derde prijs mee naar huis, Faye en Maar- tje kregen het zilver omgehangen en Whesley werd kampioen! HEILOO/ASSEN - Afgelopen weekend werd er in Assen gestreden op het Kloosterveste toernooi. Op dit mooi opgezette toernooi waarbij judoka's altijd eerst in poules judoën, kwamen de judoka’s aan veel wedstrijden toe. 1 - UITKIJKPOST 13 APRIL 2022 23 Q Joyce Pepping (l) en Di An Tan (r) met hun medailles. Foto: aangeleverd De deelnemers met hun prijzen. Foto: aangeleverd 3 Een eerste prijs voor Job Stolte uit Limmen. Foto: Martijn Stolte Deze kanjers tonen trots hun diploma. Foto: aangeleverd Ook deze toppers kregen hun felbegeerde diploma. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 23