Oranjebal Paulusschool viert Koningsspelen S Koningsspelen op 1 kindcentrum De Duif Vrijmarkt rondom ‘t Loo Koningsspelen op de Meander URmwA 4 „Cover Company nis 3 4 - ®-«l J i a Iai| la Koningsdag 2022 Colette Juffer, Heiloo 16.00 uur loterij: zorg dat je om 16.00 uur in de tent staat als je kans wilt maken op een leuke prijs bij de loterij. De prijzen zijn beschikbaar gesteld door Heilooër ondernemers. HEILOO - In het rood-wit-blauw en oranje gekleed startten alle leerlingen van kindcentrum De Duif met het Koningsspelenlied van Kinderen voor Kinderen. Uit volle borst zongen alle kinderen mee en lieten het bijhorende dansje zien. Aansluitend gingen de kleuter groepen aan de slag met een spelle- tjescircuit op het kleuterplein. De groepen 3-4-5 vermaakten zich op het grote plein met twaalf ver schillende oud-Hollandse spelle tjes en activiteiten als zaklopen, touwtrekken, Twister, estafette etc. HEILOO - Op woensdag 27 april is er van 09.00 uur tot 12.00 uur een vrijmarkt op het plein bij Winkelhof ‘t Loo. Iedereen, jong en oud, kan aan de vrijmarkt deelnemen. Commerciële handelaren worden niet toegelaten. Onze toezichthouders controleren daar streng op. Degenen die op de markt willen staan, kun nen een mooie plek uitzoeken om hun spullen De organisatie van Oranjebal is su perblij om zo’n mooi feest te mo gen organiseren. Het opbouwen van het terrein, bediening achter de bar en opruimen van het geheel wordt gedaan door circa 50 vrij willigers. Zonder hen zou Oran- jebal niet kunnen bestaan en de organisatie wil alle vrijwilligers dan ook op voorhand al hartelijk bedanken! De bovenbouwgroepen 6-7-8 ver trokken op de fiets naar korfbal vereniging Helios in Castricum voor sport- en spelactiviteiten op het korfbalveld. Aan het begin van de middag hebben alle groepen ge noten van een film en daarna is de meivakantie gestart. Na de loterij barst de muziek los met o.a. oude bekende Bad Name en nieuwkomer DJ Xavier. Covercom pany sluit Oranjebal af en staat ook dit jaar garant voor een knallend op treden. Van De Dijk tot Queen, alle rockclassics komen voorbij en zor gen voor een onvergetelijke avond. onder begeleiding van een groepje enthousiaste ouders. van zolder, uit de schuur of uit hun kamer uit te stallen. Deelnemers kunnen ook gewoon HEILOO - Wat een feest was het weer tijdens de Koningsspelen. De kin deren van groep 1 t/m 4 speelden verschillende spelletjes op en rond het schoolplein en werden daarbij goed begeleid door de ouders. Voor de groe pen 5 t/m 8 vond het sportieve feest plaats op het Willibrordterrein. Ze kregen onder andere clinics aangeboden vanuit sport@school. Met het zonnetje erbij was het een heerlijke dag vol blije gezichten! muziek komen maken of hun zelfgemaakte werkjes verkopen. Om 12.00 uur is de vrij markt afgelopen. Wij willen iedereen erop attent maken dat er geen rommel achtergela ten mag worden. Deelnemers moeten zelf de overgebleven spullen en afval mee naar huis ZTaprir 14:G0 22:30 Wllkpart ïpesteln i"* Jf Vrijdag 22 april werden de Koningsspelen gevierd, zo ook op Paulus kind centrum. De kinderen mochten in oranje/rood-wit-blauw verkleed naar school en begonnen met een feestelijk ontbijt in hun eigen groep. De onderbouw deed spelletjes zoals vissen uit een schelp, spijkerpoepen, zaklopen en stepjesrace. De bovenbouw verdeelde hun klas in groep jes die tegen elkaar moesten gaan strijden. Bij de bovenbouw gingen ze pijl-en-boogschieten, blikgooien en lijmbal spelen en was er een ver- kleedestafette. Uiteindelijk was er 1 winnaar van de klas. Rond 11.00 uur waren de Koningsspelen voor dit jaar weer voorbij. 1 J HEILOO - Dit jaar wordt er gelukkig weereenOranjebal georganiseerd op Koningsdag. De feesttent in Ypestein wordt opgebouwd en het zal vast een mooi feestje worden. F x nemen of opruimen in de aanwezige grote huisvuilwagen. Tijdens de vrijmarkt is er een toezichthou der aanwezig om alles in goede banen te leiden. Hij is de hele ochtend aanwezig als aanspreekpunt. f ■^31 Os Steakhouse, Proeflokaal HOP, Brouwer steigerverhuur, Tellekamp Timmerwerken, Taxi Bey, Make laar Vos, Highlow laser, Erkamp, de Badkamerman, Barry de Vries Auto’s, Pilkes autobedrijf. Aan alle sponsors, onwijs bedankt! M Kindersgeren moim UITKIJKPOST 26 APRIL 2022 13 ‘1 Afn- i f 3 Vrijmarkt bij ‘t Loo in 2018. Foto: Aris Blok O Blije gezichtjes op basisschool De Meander. Foto: aangeleverd ft' mede mogelijk i, 3 Het was een mooie ochtend. Foto: aangeleverd Haal de vlaggen uit de kast doe er een oranje wimpel aan, en je kan naar de vrijmarkten gaan. Alles mag altijd op Koningsdag je hoeft je niet te vervelen, je mag op je eigen muziekinstrument vrolijke wijsjes spelen. Wie leeft wordt iedere dag ouder. dat is waar ook koning Willem-Alexander 27 april wordt hij 55 jaar Twee jaar geleden was er geen koningsdagfeest. Het coronavirus is daar de schuld van geweest. Zonder mankeren hebben de meeste mensen zich laten vaccineren. De strenge coronaregels zijn nu opgeheven. We mogen weer van alles beleven, dat maakt iedereen blij en we voelen ons weer vrij. Elk jaar wordt er voor de koning bepaald in welke plaats hij feestelijk wordt onthaald Twee jaar geleden viel de keus al op Maastricht maar het coronavirus heeft dat ontwricht. Dit jaar gaat het feest in Maastricht wel door. De Limburgers houden wel van feestvieren, zij gaan ervoor... En laat horen en zien dat je kan zingen en dansenpak je kansen. Alle zorgen even vergeten biertje drinken, vlaaitje eten... Het is feest voor groot en klein zo’n feestelijke vrije dag mag er weer zijn. Zelfs André Rieu die iedereen kent fleurt met zijn walsmuziek de feestvreugde op dat zijn we wel van hem gewend. Helemaal top. Blijf je thuis, dan zie je de koning met zijn gezin op de buis. Zo wordt het vast weer reken maar de allerleukste dag van het jaar... Aansluitend muziek Het programma ziet er als volgt uit: 14.00 uur spelletjes: oud-Hollandse spelletjes voor de kinderen, gratis deelname. I - j BS. X f i IJS' 1 Oranjebal wordt gemaakt door: ■"PIW «SE ,-li

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 13