BN'ers in de bloemen tijdens Bloemendagen Limmen Slim afvallen bij Easyslim.nu Van fast fashion naar slow food bij Ekoplaza Hofplein CréActief neemt afscheid van Antonieta Ruiter-Padin Sted> langs de mozaïeken. Na twee jaar stilzitten waren som mige ploegen bang om niet meer dezelfde groep mensen bij elkaar te krijgen als voorheen, maar niets bleek minder waar. Naast oude be kenden werden nieuwe bewoners LIMMEN - Van 23 tot en met 27 april stond Limmen in het teken van de Bloemendagen, en hoe! In Ekoplaza het Hofplein kan de klant vanaf de heropening op 16 juni terecht voor alle biologische bood schappen, natuurlijke verzorgings producten en tevens voor een eerlijk, enthousiast gemaakt. Wie weet ver rijzen ook in de nieuwe wijken van Limmen volgend jaar mozaïeken. De organisatie van de Bloemendagen had de route dit jaar wat ingekort. Zo reden de bezoekers efficiënter biologisch stukje vlees. De ambach telijke slagerij wordt namelijk geïn tegreerd in de Ekoplaza versmarkt. Ook verbreedt de Ekoplaza Alkmaar het assortiment. De nieuwe winkel Voor ondernemers Pelle en Arjan Nijdam is het doel om zoveel moge lijk mensen aan biologisch, echt eten te helpen dat zoveel mogelijk lokaal geproduceerd is. De samenwerking met de Noorderhoeve in Schoorl brengt echte boerenzuivel naar de winkels en natuurlijk de geitenkaas van De Klompenhoeve zijn mooie re gionale toppers. wordt rijkelijk gevuld met groenten en fruit uit het seizoen, afgebak ken brood, versbereide maaltijden, heerlijk verfrissende dranken, kwa- liteitswijnen en -bieren, een gluten vrij assortiment. Ook huishoudarti- kelen, baby-, sport- en diervoeding of supplementen zullen niet ontbre ken. Een winkel voor de biologische fijnproever. Ekoplaza is een biologische super marktketen met ruim 80 vestigingen, afhaalpunten en een webshop met een landelijk netwerk voor thuis bezorging. Bij Ekoplaza kun je erop vertrouwen dat alle boodschappen 100% gecontroleerd biologisch zijn. Ooit ontmoette deze Mexicaan se als jonge vrouw op vakantie in Spanje een onbekende ook vakan tie vierende Nederlandse jongeman uit Egmond aan den Hoef. Een lang verhaal kort: ze werden verliefd, verloofd en trouwden. Ze volgde haar liefde, ging ook in Egmond aan den Hoef wonen en bood zich Er waren veel BN’ers te bewonde ren. Zo vierde André van Duin zijn 75ste verjaardag en was er een grote taart voor hem gebakken. Annechien Steenhuizen presenteerde het nieuws en Tim Hofman van BNN Vara be- Voor de jury was het een zware op gaaf om de mozaïeken te beoordelen, er was zoveel moois dit jaar. Uitein delijk zijn de prijzen natuurlijk toch toegekend: steedt aandacht aan Limmen. Sywert van Lienden ligt ergens. Ook werden er mensen geëerd die afgelopen jaar zijn overleden, zoals Bibian Mentel en Piet Paulusma. Ook bestuurslid van de Stichting Bloemendagen Loek Rijs die op 56-jarige leeftijd is over leden was terug te zien in een moza- iek. De hoofdprijs, de Zilveren Tulp, is dit jaar gewonnen door de prikploeg Mag van Annie. De titel van hun mo zaïek is Moet van Loek. Loek was ons bestuurslid maar ook de kartrekker van deze prikploeg. Hij gaf zijn ploeg de opdracht om door te gaan met het maken van een mozaïek en dat heb ben ze gedaan. Ze hebben in hun mo zaïek de actualiteiten van de afgelo pen twee jaar aangegeven. De ploeg die het portret van Loek heeft gemaakt is tweede geworden in de categorie mozaïeken groter dan 4m2. De nummer 1 in de categorie mo zaïeken kleiner dan 4m2 is gewon nen door Team Piet. Zij hebben hun buurman en vriend Piet geprikt. Hij heeft in 2019 te horen gekregen dat Ons sterke punt is dat de mensen niet aan een of ander crashdieet hoeven. Onze klanten liggen ont spannen op de behandeltafel, ter wijl het geavanceerde apparaat het werk doet. Via ultrasound worden de vetcellen aangepakt en tegelij kertijd worden de spieren middels elektrostimulatie getraind, zonder kans op blessures. Het is laagdrem pelig, niet alleen voor mensen die fanatiek sporten en dat laatste ex tra randje niet weg krijgen, maar ook voor de mensen die niet meer actief kunnen of willen sporten. na verloop van tijd aan als vrijwilli- ger/docent bij wat toen nog ‘Anders Actieven’ heette. Het was 1989 en er was veel be langstelling om de beginselen van de Spaanse taal onder de knie te krijgen. Spanje werd een favoriet vakantieland en Antonieta bleek LIMMEN - Na een lange tijd stilzitten moeten de kilo’s eraf en de spieren sterk en strak worden! hij ALS heeft en ze gaan nu met een grote ploeg geld voor het onderzoek naar ALS ophalen. Er is tijdens de Bloemendagen ook gefietst bij het mozaïek om geld op te halen. In de vrije categorie (hyacinten ge bruikt met andere attributen) heeft prikploeg Een Pakkende Naam ge wonnen met hun mozaïek Peace, waarmee zij Oekraïne een hart een onder de riem steken. Anneke Kuij- per van de prikploeg: “We zijn heel blij met deze eerste prijs. Maar nog mooier is de reactie van een Oekra- iense moeder met haar zoontje. Zij waren zeer geëmotioneerd dat wij aan hen denken en daar op deze ma nier uiting aan hebben gegeven.” Ook helpt het bij cellulitis en striae. Het apparaat doet het werk, terwijl je ontspannen ligt. Er wordt geke ken naar de wens van de klant en wat daarvoor nodig is. Het aantal behandelingen is afhankelijk van iemands doel en is zowel voor man nen als vrouwen. Nieuwgierig geworden? Meld je aan voor een intake proefbehande- ling. Nu voor 39. Bel/app naar 06 85852603, mail naar limmen@easyslim.nu of online op www.easyslim.nu een goede docent te zijn voor con versatielessen. “Spaans is een we reldtaal” zegt ze trots en een van haar gevorderde leerlingen beves tigt dat met een toespraakje in het Spaans. Antonieta zet voorlopig een punt achter haar lessen. Haar wacht nu eerst een lange vakantie bij haar zus in Mexico. Er was in Dorpshuis De Hanswijk aandacht voor cadeaus, toespraakjes, bloemen en applaus voor 33 jaren docentschap. ALKMAAR - De biologische supermarkt aan het Hofplein in Alkmaar is uit zijn jasje gegroeid en gaat daarom flink verbouwen. Om de overlast voor klanten te beperken, is gekozen voor een noodwinkel. Vanaf 10 mei wordt voor 4 weken een pop-upstore aan de Laat 128 (voormalig Primark) geopend. EGMOND AAN DEN HOEF - Nog een beetje beduusd kruipt docente Antonieta Ruiter-Padin (78) weg tussen haar cursisten en enkele bestuursleden van CréActief in Egmond aan den Hoef. Ze is maandag 25 april door Trees Visser-Groot in het zonnetje gezet, nu ze na 33 jaar afzwaait bij CréActief als docente Spaans. F... UITKIJKPOST 4 MEI 2022 21 O Prikploeg Mag van Annie. Foto: Marleen Bos O De winkel is uit zijn jasje gegroeid. Foto: aangeleverd O Antonieta (vierde van rechts) neemt na 33 jaar afscheid als docente Spaans. Foto: aangeleverd O Via ultrasound worden de vetcellen aangepakt en tegelijkertijd worden de spieren getraind. Foto: aangeleverd 3 Er werd ook gefietst voor ALS. Foto: Marleen Bos De liefde achterna BN'ers Spaanse les

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 21