O Lintjesregen 2022: zeven inwoners Heiloo koninklijk onderscheiden Bloemen voor Pieter de Groot Lennart Nobbe Diploma's A en B bij Zwembad Loos Nieuwe aanwinst Onze Lieve Vrouw ter Nood: een geïllustreerd informatiebord 1 rt— Kofferbakmarkt Door de lens van De volgende leerlingen mochten hun diploma ophalen: Pieter heeft vanaf 1 november 2015 op de buurtbus gereden en veel ouderen in Heiloo naar hun be stemming vervoerd. Nu Pieter de leeftijd van 78 jaar heeft bereikt is het tijd om afscheid te nemen. Dit is namelijk de leeftijd waarop chauffeurs van de Buurtbus Heiloo moeten stoppen. Voor Pieter waren De kinderen moesten een stuk ge kleed zwemmen, daarna in hun zwemkleding door het gat zwem men en de schoolslag en rugslag laten zien. Alle leerlingen slaagden met vlag en wimpel. er woorden van dank en een mooie bos bloemen. Met het afscheid van Pieter is er ruimte voor nieuwe chauffeurs om het rooster compleet te maken. Mocht u interesse heb ben, neem dan contact op met Ron van Riemsdijk via 06-44629180 of stuur een mail naar buurtbusheiloo@outlook.com Diploma B: Isa van der Steen, Esmee van der Meij en Floor Horsthuis. De illustratie voor het informa tiebord werd door illustrator Jedi Noordegraaf (Studio Vandaar) in opdracht voor het heiligdom ge maakt. In aanwezigheid van vrijwil ligers, medewerkers en bezoekers werd het nieuwe informatiebord op de Zondag van Barmhartigheid ont huld en ingezegend. Illustrator Jedi Noordegraaf illus treerde voor de informatieve plat tegrond alle locaties en faciliteiten van het heiligdom op een eigentijd- Vervolg van de voorpagina: De heer Brouwer zet zich al tiental len jaren in, sinds 2006 als vrijwil liger bij GGZ-NH. Momenteel is de heer Brouwer actief als koster bij de zondagvieringen. Jarenlang stond hij wekelijks paraat als buddy voor een inmiddels overleden patiënt van de Willibrordus Stichting. De familie was hem er zeer erkentelijk voor. se en heldere wijze. Ook tekende hij tientallen mensen en besteedde hij veel aandacht aan de verschillende bomen en ander groen van het park. Hij maakte voor de tekening speciaal gebruik van een oblique perspectief, om een ruimtelijk beeld te creëren en de tekening in balans te houden. De heer Moot is maar liefst 34 jaar actief en onmisbaar vrijwilliger bij Tennis Padelclub Heiloo. Dagelijks is hij voor dag en dauw aanwezig om de banen speelklaar en netjes te maken. Hij ruimt het vuil op, plant nieuwe plantjes, verwijdert het on kruid en pleegt onderhoud aan de banen. Voor fysiek zwaarder werk draait hij ook zijn hand niet om. In 1963 heeft de heer Moot twee men sen uit een auto gered die door de gladheid in het Noordhollands Ka naal terecht was gekomen. Voor deze heldendaad heeft hij destijds een onderscheiding ontvangen via de Koninklijke Maatschappijtot Redding van Drenkelingen. HEILOO - Maandag 6 juni (Tweede Pinksterdag) wordt de Kofferbak- markt Heiloo georganiseerd van 9.00 tot 15.00 uur aan De Omloop in Heiloo. Op de gezellige markt, op een unieke locatie midden in het groen, worden door onge veer 110 verkopers tweedehands spulletjes verkocht. Kijk voor meer informatie op www.kofferbakmarktheiloo.nl Diploma A: Fenna Walgemoed, Lara Donkers, Dani Andries- sen, Otis Lenderink, Noor Lende rink, Beau van Veen, Luca Masci- ni, Joep van der Eng en Masumah Hakimi. HEILOO - Zaterdag 23 april mochten er weer kinderen afzwemmen voor diploma A en B. Van 1973 tot 1987 was mevrouw Dijkstra actief binnen de ouderraad en MR bij basisschool Het Baken in Sint-Pancras. Ook betekende zij veel voor de Sint Laurentiusparochie in Oudorp en Sint-Pancras en was zij daar nauw betrokken bij de M.O.V.- groep (Missie, Ontwikkelingssa menwerking en Vredesvraagstuk ken). Momenteel doet mevrouw Dijkstra nog vrijwilligerswerk voor de ViVa! Zorgroep. Ook is zij actief bij maar liefst drie werkgroepen van de Wil- librorduskerk, waar zij altijd op haar kunnen rekenen. HEILOO - Op zaterdag 30 april heeft de Vereniging Buurtbus Heiloo afscheid genomen van chauffeur Pieter de Groot. HEILOO - Op 24 april werd op het Heiligdom Onze Lieve Vrouw ter Nood een nieuw informatiebord onthuld. De heer Brouwer werkt sinds 2013 in de winkel van Dorcas. Te vens heeft hij meegewerkt aan het World Servants Project ME197 in Mexico,eengrootopvangprojectvoor vluchtelingen. Het informatiebord is uitge voerd in duurzaam hout en is tij dens openingstijden van het park te bewonderen bij theehuis het Oesdom. iob H F j ggr. 1,1- T J I I I~| r~ "T El. J L TH 1 -..r n 15 UITKIJKPOST 4 MEI 2022 3 9 De inzegening. Foto: aangeleverd O Het geïllustreerde informatiebord wordt onthuld. Foto: aangeleverd O Foto: aangeleverd O De toppers met hun zwemdiploma. Goed gedaan! Foto: aangeleverd JA heftige coronajaren strijdbaar bleven en de boel knap draaiende wisten te houden. Respect! Eén kleine kanttekening is dat kastelein Bram je eigenlijk net ff te vaak op open staande bonnetjes attendeert. In deze rubriek deelt een lezer van Uitkijkpost een foto. De foto gunt andere lezers een kijkje in iemands leven, laat zien wat iemand bezighoudt of gewoon mooi vindt. Voor onze vriendenclub is met name de steeg en de artiesteningang via de condor-pub vaste prik. Vrijmibo’s lopen weer, de ontknoping van F1 gluren of na de eigen pot voetbal op zondag nog ‘ff’ 1 biertje doen om het weekend af te sluiten. Heerlijk! Bij deze ook direct een hart onder de riem voor Mandy Bram die in de Ik geef de lens door aan Charel van Doorn Jan Brouwer (88 jaar) Dirk Moot (82 jaar) Tiny Dijkstra (78 jaar) I Mijn favoriete stek gaat over ‘de Steeg’ Condor pub van Bar-Dancing de Wit. Bij de ras-Heilooënaar is de Wit van oudsher een legende. Deze stamkroeg loopt bij velen vanaf de puberjaren als een rode draad door ons schitte rende dorpse leven. Het ons kent ons en de gezelligheid is na de ellendige coronaperiode gelukkig wederom aanwezig. o PIS V.l.n.r. Gijs Robert (assistent-coördinator en chauffeur), Ron van Riemsdijk (voorzitter Vereniging Buurtbus Heiloo) en Pieter de Groot. Foto: aangeleverd tCïlJ

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 3