ri Meiden schoolvoetbal Zuidwester een ronde verder Foresters JO11-1 kampioen Zilver- en zwaardvisdiploma's bij Zwembad Loos Meiden Dojo 't Loo in actie op uniek meidenjudotoernooi Tien springsters GTH door naar NK trampolinespringen I in t Voor de zilver- en zwaardvisdiplo ma’s moet er met kleren, laarzen en de boot gezwommen worden. Ook moesten de leerlingen on derwater op hun rug zwemmen, gooien met een bal en mooie keer punten laten zien. Daarnaast wer den er natuurlijk ook vele banen gezwommen. HEILOO - Afgelopen woensdagmiddag hebben de meisjes van basisschool De Zuidwester de volgende ronde bereikt in het schoolvoetbaltoernooi. De wedstrijden werden gespeeld op de velden van voetbalvereniging Limmen. Op woensdag 18 mei binden zij in Den Helder de strijd aan met diverse teams uit andere regio’s. In het middagblok kwamen drie judoka’s van Dojo ‘t Loo in actie, Liv, Joyce en Gwynne. Joyce zat in een poule van vier mei den. Zij won met een schouderworp, HEILOO - Op zondag 15 mei werd er in Purmerend een uniek meidenjudo toernooi gehouden. behalen van jullie hogere diploma’s bij Zwembad Loos. Zwaardvis goud: Mees van Schooten. een heupworp en een verwurging met overtuiging drie wedstrijden. Hierdoor werd Joyce kampioen. Liv en Gwynne zaten bij elkaar in de poule. Liv verloor haar eerste wed- Dolfijn zilver: Lise Meijer, Yuri Inoue en Sander Stam. Zwaardvis brons: Rocco de Graaf en Bart Oort. strijd met een overname en haar tweede wedstrijd belandde ze in de houdgreep. Gwynne won haar eer ste met een sterke overname. De tweede wedstrijd zette ze een worp in die werd overgenomen en zo verloor ze haar wedstrijd. De derde wedstrijd moesten de meiden te gen elkaar. Liv won deze wedstrijd door met een schouderworp en een houdgreep te scoren. Gwynne won weer haar wedstrijd met een mooie heupworp. De vol gende wedstrijd moesten Liv en Gwynne weer tegen elkaar; Liv won met een houdgreep. De laat ste wedstrijd kon de tegenstander van Liv niet verder en zo won Liv de tweede plek en was het brons voor Gwynne. Doordat in deze groep drie meiden allemaal een keer van elkaar had den gewonnen, mochten ze nog een keer strijden om de tweede plek. Het was een leerzame dag met ge noeg wedstrijden voor alle drie de meiden. Zaterdag moesten de mannen en 1 dame op bezoek bij de nummer twee van de ranglijst, Vitesse. De toppers speelden de beste wedstrijd van het seizoen, met een prachtige 9-0 overwinning tot gevolg. Met Er werd gestart met individueel, bij de pupillen liet Anouk een mooie verplichte oefening zien. De eerste keuze van Edi was strak, Iris sloot haar wedstrijd af met een keurige tweede keuzeoefening. Gelijktijdig sprongen de jeugd 1 meiden; Marinka was sterk met haar keuzeoefening en Bloem sloot met een nieuwe sprong haar tweede keuzeoefening sterk af. De jeugd 2 meiden hebben allemaal goed gesprongen. Maria begon met een keurige verplichte oefening, Liz sprong haar eerste keuzeoefening goed en scoorde mooie punten. Zowel Ellemieke als Jorieke wisten goed te scoren met de laatste keuzeoefening. In blok twee sprongen de junioren en senioren. Dieke startte met een stabiele verplichte oefening, Domi- 8 overwinningen en geen enkel gelijkspel of verlies zijn zij dik ver diend kampioen geworden. Volgens de trainer een collectief kampioen schap waarbij iedereen veel geleerd heeft en er ook 100% voor gegaan is. nique scoorde hoge punten met haar eerste keuzeoefening en Floortje wist haar wedstrijd goed af te sluiten met een mooie tweede keuzeoefening. In het eindklassement was er brons voor Iris, zilver voor Edi en Marinka en goud voor Anouk en Floortje. Alle synchroonkoppels hebben een goe de wedstrijd gesprongen en er zijn mooie resultaten behaald: brons voor Dominique met Dieke, zilver voor Jo- rieke met Maria en goud voor Anouk met Edi, Iris met Bloem en Floortje met Ellemieke. Naar aanleiding van de drie plaat- singswedstrijden mogen Iris, Anouk, Edi, Bloem, Jorieke, Maria, Ellemie- ke, Floortje, Dieke en Dominique in actie komen op het NK in Ahoy met individueel en of synchroon. De volgende leerlingen hebben het allemaal netjes laten zien. Allemaal van harte gefeliciteerd met het HEILOO - Op zaterdag 14 mei jl. mochten de onderstaande leerlingen afzwemmen voor hun hogere diploma’s. HEILOO - Zaterdag 14 mei is het jeugdteam, JO11-1 van De Foresters, on geslagen kampioen geworden van de 1e klasse. Een topprestatie. HEILOO - Zaterdag werd de laatste plaatsingswedstrijd trampolinesprin gen gesprongen voor zowel individueel als synchroon. Twaalf meiden van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) deden mee. .4 I 18 MEI 2022 15 3 JO11-1 van De Foresters. Foto: aangeleverd O Het winnende meidenteam. Foto: aangeleverd O Van links naar rechts: coach Kars, Joyce, Liv en Gwynne. Foto: aangeleverd 2 Deze toppers hebben hun diploma gekregen. Foto: aangeleverd O V.l.n.r. achter: Ellemieke, Dominique, Liz, Jorieke, Maria, Dieke en Floortje. Voor: Anouk, Marinka, Edi, Iris en Bloem. Foto: aangeleverd -J 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 15